Top 9 Wurzel Serum Pflanzen – Hydroponické živiny a přísady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GHE (General Hydroponics Europe)

#ad

GHE T.A. Root Booster stimulátor kořenů Bio Root 500 ml

#ad
GHE (General Hydroponics Europe) #ad - Ghe bio roots vitamíny a enzymy a huminové kyseliny. Jako postřik listu – obzvlášť účinný u mladé rostliny, zastrčovacích čoček a citrovacích. Hřbetní stimulátor pro chov a zastrčování. Pomáhá rostlinám ke zdravému a silnému kořenovému stroji. Použití: 3 – 5 ml/l v hydro a hlíně – 3 ml/l.
ZnačkaGHE (General Hydroponics Europe) #ad
VýrobceGHE (General Hydroponics Europe) #ad
Hmotnost1.54

2. Neudorff

#ad

Neudorff Neudofix kořenový aktivátor – přírodní aktivátor kořenů pro optimální a rychlý růst kořenů řízků a mladých rostlin, 40 g

#ad
Neudorff #ad - Snížené riziko vypadávání: efektivně snižuje riziko selhání při pěstování řízků, mladých rostlin a jiných přesazených okrasných rostlin pro zdravý růst rostlin. Aktivuje rychlý růst kořenů: urychluje růst kořenů, čímž vzniká v nejkratším čase silný a hluboký kořenový systém.

Přirozená podpora kořenů: přírodní aktivátor kořenů zajišťuje optimální růst kořenů řízků a mladých rostlin po pikování, řezání řízků nebo přesazování. Jednoduché použití: prášek lze jednoduše smíchat pod zeminu pro rostliny nebo rozmíchat ve vodě a použít k zalévání.

Vhodné pro ekologické zemědělství dle EU nařízení 2018/848. Etrné k životnímu prostředí a přírodní: pomocná půda z přírodních surovin, kamenná moučka, jako je mouka z řas, jíl a rostlinné látky. Jeden 20g sáček stačí na 5 litrů vody na zalévání nebo 5 litrů zeminy.
ZnačkaNeudorff #ad
VýrobceNeudorff #ad
Výška1.18
Délka5.51
Šířka4.33
Číslo dílu130401
Modelka130401

3. Envii

#ad

Kořenové hnojivo, rostlinná výživa a hnojivo pro rostliny – 250 ml koncentrátu, Envii Deep Rooter – růst kořenů, kořenové hormony a stimulátor kořenů – přírodní kořenový stimulátor

#ad
Envii #ad - Jedinečné rostlinné kořenové krmivo stimuluje delší, silnější a hlubší růst kořenů, čímž je rostlina odolnější vůči povětrnostním vlivům. Rostlina kořenové hormony, rostliny jsou více nezničitelné vůči suchým a horkým kouzlům. 1× láhev o objemu 250 ml více než 60 litrů. Zvyšuje délku kořenů rostlin, čímž je snazší přístup k vodě a živinám. Ideální péče o zahrádky nebo tam, kde je přístup k vodě omezený nebo obtížný.
ZnačkaEnvii #ad
VýrobceBio8 #ad
Výška3.94
Délka5.51
Hmotnost0.55
Šířka1.57
Číslo dílu9U-JI7S-ZHSV
ModelkaDeep Rooter

4. Alvinlite

#ad

Trávník, keře, ovoce, kořenový hormon, 50 g, zakořeněný prášek pro řízky, stimulátor kořenů pro pokojové rostliny, zeleninu, kořenový prášek, Alvinlite zakořeněný prášek

#ad
Alvinlite #ad - Kořenový prášek pro zakořeněné řízky stimuluje produkci kořenů – tento zakořeněný prášek pro řízky stimuluje produkci kořenů v řízcích z tvrdého dřeva a měkkého dřeva. Použijte to na semena nebo cibuli tak, že je vložíte do sáčku s trochou prášku a poté sáček opatrně protřepejte, aby se semena nebo cibule natírala.

Hormon kořenů funguje na cibulích a semenech – tento kořenový hormon není omezen výhradně na řízky. Kořenící prášek podporuje rozvoj – po nanesení podporuje tento zakořeněný prášek rychlé zakořenění z řízků. Kořeněný hořák ideální pro transplantace – když je čas přesadit vaše rostliny do různých květináčů nebo míst ve vaší zahradě, použijte tento zakořeněný prášek na podporu produkce zdravých kořenů.

Jednoduše ponořte konec řízku do zakořeněného prášku a vložte jej do vlhké zeminy, což podpoří proces zakořenění řízků. Rooting powder funguje pro celou řadu rostlin – zakořeněný pudr je velmi vhodný pro pokojové rostliny, zeleninu, stromy, květiny, ovocné stromy, bobule, keře a okrasné rostliny. Hodí se dobře pro okrasné rostliny, zeleninu, ovocné stromy a bobule.
ZnačkaAlvinlite #ad
VýrobceAlvinlite #ad
Výška2.76
Délka1.57
Hmotnost1.21
Šířka1.57
Číslo dílu3111210171911-7bc2e-Zoe-Yuen

5. Doff

#ad

Doff Hormon zakořenění prášek 75 g

#ad
Doff #ad - Pro celý rok. Formulace s růstovým hormonem Powder. Podporuje zakořenění všech řízků. Podporuje zdravé a silné kořeny. Se sedátkem.
ZnačkaDoff #ad
VýrobceDoff Portland Ltd #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.22
Šířka0.39
Číslo dílu7218
ModelkaF-KC-075-DOF

6. MADAME GROW

#ad

MADAME GROW /kořen a růst/US formát/hnojivo/silné kořeny 250 ml

#ad
MADAME GROW #ad - Přírodní 100% organické a přírodní, bez přísad, zvyšte sílu své rostliny zcela přirozeným způsobem a se zaručenými výsledky. K dostání ve 250 ml, 500 ml a 1 l. Super koncentrovaný: 2–4 ml na litr vody od poloviny do prvního týdne květového stožáru, když rostlina přestane růst.

Pěstební akcelerátor: recept na bázi semen jiných rostlin, cukrů, aminokyselin, na bázi dusíku, oligopeptidů, proteinových látek a tajných složek, které nadrozměrným způsobem podporují zakořenění a růst vaší rostliny. Je to nejúčinnější na trhu a rychle uvidíte jeho silný účinek: silné bílé kořeny, zlepšuje barvu a podporuje bohatší kvetení.

Growth accelerator: madame grow's top živina, 2 v 1, zaručené výsledky, silné kmeny, kořen a růst, 100% biologický. Flourishing: použití se doporučuje až do začátku druhé fáze kvetení, a v době, kdy rostlina přestane růst, kdy rostlina potřebuje největší potřebu.
ZnačkaMADAME GROW #ad
VýrobceVEGETAL BIOPLANT #ad
Výška5.35
Délka2.24
Hmotnost0.6
Šířka2.24
Číslo dílu1
ModelkaACCUS250
Záruka2 roky

7. GROW BOOST

#ad

100% biologicky odbouratelný | 100 ml koncentrátu, GROW BOOST Plant'up | pro silný růst kořenů, listů a plodů | aktivuje vlastní ochranu rostliny proti plísním a bakteriím | Demeter

#ad
GROW BOOST #ad - Lze použít při onemocněních, jako je pravá a falešná plíseň, onemocnění usmrcených kořenů a jiná plísňová onemocnění. Koncentrát vystačí na 100 – 1 000 rostlin | bezpečný pro nás: hmyz, ježek, pes a kočka. Chitosan aktivuje vlastní ochranu vaší rostliny a zvyšuje odolnost vůči houbám, bakteriím nebo plísním. Vhodné pro bio zemědělství Demeter, Bioland, 100% biologicky odbouratelný. Pro větší rostliny, hezčí květy a bohatší plody.
ZnačkaGROW BOOST #ad
VýrobceChiPro GmbH #ad
Výška4.61
Délka1.93
Šířka1.93
Číslo díluGROWBOOST
ModelkaGROWBOOST

8. Nocapam

#ad

Nocapam Kořenové hormony pro rostliny, zeleninu, kořenový hormon pro řízky, ovocné stromy, zachraňte sazenice nemocí pro rostliny, hydroponické živiny, kořenový hormon

#ad
Nocapam #ad - Zdravý kořenový systém -- toto je zesilovač růstu pro rostliny v květináčích, který může podpořit zdravý růst kořenového systému. Velmi rozšířené – rostlinná výživa pokojové rostliny jsou ideální pro okrasné rostliny, altánům, dřevěným okrasným rostlinám a dalším, lipovým, růžím, vánočním hvězdám, zeleninu, ovocné stromy a plody, protože pomáhají africkým fialkám, pelargónie, růst z řízků.

Snadné použití -- po nanesení podporuje tento zesilovač růstu rostlin rychlé zakořenění řízků. Vhodné jako dárky pro rodiče, zákazníky, přátele, spolužáky nebo kolegy o zvláštních svátcích. Jednoduše ponořte konce řezaného materiálu do prášku a vložte jej do vlhké zeminy.

Můžete jej použít, pokud potřebujete rostliny přesazovat do různých květináčů nebo míst na zahradě. Zábavné dárky -- krmivo pro domácí rostliny lze použít jako sladký a veselý dárek. Tento kořenový prášek tak podporuje ochranu rostlin před škodlivými očkovacími prostředky, jako je padlí a nemoci. Záruka bezpečnosti -- hnojivo pro pokojové rostliny zabraňuje očkování jiných škodlivých spór, které mohou rostliny onemocnět.
ZnačkaNocapam #ad
VýrobceNocapam #ad
Číslo díluJIA1D53MEK1DQLHKF
Modelka1

9. Kölle Bio

#ad

Kořenové hnojivo v bio kvalitě, hnojivo pro kořeny, Bio kořenová síla 600 g, Kölle Bio kořenová síla, biologické

#ad
Kölle Bio #ad - Organické hnojivo s živými mykorhizovými houbami. Lze použít jako přírodní hnojivo a aktivátor půdy. Vhodné pro všechny okrasné rostliny, růže, ovocné dřeviny, zeleninu a bylinky. Zlepšuje růst a tvorbu květů a vede ke zdravému ovoci a zelenině. Kölle bio síla kořenů pro silné kořeny.
ZnačkaKölle Bio #ad
VýrobceKölle Bio #ad
Hmotnost0.6
Číslo dílu0950250027