Top 10 Windspiel Bastelset Kinder – Větrníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WEDNOK

#ad

Jednorožec, alpaka, diamantová malba, diamantová tečka, duhová, zvonkohry s mořskou pannou, dětské narozeniny, WEDNOK 5 kusů zvonkohra sada pro kutily, pro ruční práce, dárky

#ad
WEDNOK #ad - Diamant painting windspiel design: zvonkohra s diamantovou malbou. Každá roztomilá zvířecí šablona má na spodní straně 4 otvory pro zavěšení větrných trubic. Kreativní kutilská sada pro děti: unisex kreativní sada perfektní pro dívky a chlapce.

Jednoduše řečeno: pro naplnění diamantu musíte pouze sladit barvu diamantu a barvu přívěsku. Exkluzivní dekorace: diy sada pro kutily pro děti lze zavěsit na nádvoří, autech, stromech, v ložnicích, dveřích a dalších místech jako dekorace. Pak zavěste větrnou trubku pod šablonu. 5 šablon s motivem zvonkohry s roztomilými jednorožci, mořskou pannou, duhou a alpakou.

Lze použít pro dárky k narozeninám, party dekorace, party aktivity, třídní odměny, výuku kutilství atd. Diy diy sada pro kutily: větrná sada pro kutily obsahuje 5 x akrylovou šablonu mimo jiné jednorožci, duhy, mořské panny, alpaky, 20 x stříbrné větrohry a 1 × nástroj pro diamantové malování a mnoho diamantů.
ZnačkaWEDNOK #ad
VýrobceWEDNOK #ad
Číslo díluWEDNOK-XXY2112016
ModelkaWEDNOK-XXY2112016

2. Nourdom

#ad

Tvoření, ruční práce, 12 kusů, kočky, kutilství, kreativní zvuková hračka, Větrná hra DIY sada pro děti, dřevěná hračka k malování pro dívky, dárek k narozeninám, chlapce, dřevo

#ad
Nourdom #ad - Je vhodný pro děti od 5 let. Vzrušující a poučnétato diy sada pro kutily je nejen zábavná, ale také poučná. Vysoce kvalitní materiály diy sada pro výrobu vlastní kočičí zvonkohry je vyrobena z bezpečných dřevěných materiálů s dlouhou životností.

Kreativní sada pro kutily pro kočkyvětrná sada pro kutily obsahuje 12 ks zvonkohry pro kočky 4 styly, 24 x výřezy ze dřeva ve 4 tvarech, 36 x trubička s větrnými hrami, 12 x pásky, 15 x lano 1 m, 30 x 3D oči a 1 list štrasové nálepky. Můžete tak vytvořit osobní akcenty a udělat z vaší zvonkohry něco jedinečného. Dodává šarmantní nádech každému venkovnímu prostoru, jako jsou zahrady, vytváří kočičí zvonkohra uklidňující zvuky, terasy nebo verandy. Jakmile je sestavena, když vítr jemně protáhne.

Užijte si radost z vlastní tvorby nechte rozzářit kreativitu svého dítěte. Dřevěné formy pro kočky jsou pomalovány v různých barvách, vzorech a designech. Skvělá diy sada pro ruční práce pro děti s nepřekonatelným poměrem ceny a výkonu. Jsou individuálně zdobeny štrasovými kamínky. Je to skvělá sada pro děti, aby uvolnily svou představivost a kreativitu a vytvořily jedinečnou zvonkohru. Melodická zvonkohra sestavení sady s větrnými hračkami je velmi snadné.
ZnačkaNourdom #ad
VýrobceNourdom #ad
Výška0.12
Délka4.72
Šířka3.15
Číslo díluHQ512
ModelkaHQ512

3. Dioxide

#ad

Dioxide Diamond Painting 3 kusy zvonkohra DIY sada pro kutily 5D přívěsek ornament okenní dekorace kutění pro dívky dárky

#ad
Dioxide #ad - Tato kreativní diy zvonkohra je ideálním dárkem pro 5 6, chlapce, 7 8 9 10 let dívky, teenagery a dospělé začátečníky. Užitečné pro dětisada diamantových maleb musí být dokončena samotnými dětmi, což nejen zlepšuje jejich kutilské schopnosti a ruční práce, ale může také inspirovat jejich kreativitu; 5D sada nálepek je dobrým pomocníkem pro růst a fantazii dětí.

3 zvonkohry, 5d křišťálové diamanty obsahuje, dívky, některé zvonkohry příslušenství, některé křišťálové přívěsky, návod a nástroje pro malování diamantů. Pociťte společně šarm stvoření. Kreativní diamantová sada pro kutilydiamantová diy painting je velká sada pro kutily pro děti, chlapce 5-12 let. Snadné použití naše diamantové umělecké dětské nálepky se velmi snadno používají, stačí si jen vybrat vhodný diamant k nalepení, zejména pro děti a začátečníky, který se budete cítit úžasně díky procesu DIY a přinese vašemu každodennímu životu více radosti.

Perfektní dárek diamantová sada pro děti je ideálním dárkem k narozeninám, halloweenu, karnevalu, Díkůvzdání, velikonocům, Vánocům, Vánocům, jako dekorační předmět, Dni dětí, party nebo začátek školního roku.
ZnačkaDioxide #ad
VýrobceDioxide #ad
Výška0.79
Délka4.72
Šířka1.97
Číslo díluSSD-ZSHD-3PCS
ModelkaSSD-ZSHD-3PCS

4. WEDNOK

#ad

Chlapecký, motýli, děti, jaro, dívky, dřevo, motýli, zvonkohry pro narozeniny, zvonkohra pro kutily, WEDNOK 8dílná sada motýlů, Vánoce, dekorace, kreativní sady, kutilství, kutilství, motýl

#ad
WEDNOK #ad - Udělejte si s rodinou nebo přáteli vlastní podzimní motýl zvonkohru. Kreativní dětská sada pro kutily: unisex kreativní sada perfektní pro dívky a chlapce. Jemně opracovaný s hladkým, bez otřepů, který lze snadno obarvit.

Vysoce kvalitní materiál: motýl windspiel sada pro kutily je vyrobena z přírodního dřeva a chrání životní prostředí. Děti si je mohou pořizovat z obrázků nebo využít svou představivost. Kreativní motýl kutilská sada: sada obsahuje 8 různých vzorů motýlů, 32 x větrovky, 2 x malířské štětce a 8 x 1 m šňůru. Všestranná dekorace: když jsou děti hotové, můžete si je vzít s sebou ven a zavěsit jako dekoraci na zahradu, na domovní dveře nebo do okna a pak nechat zaznít.

Děti je mohou s jistotou používat. Diy diy sada pro děti: sada na tvoření ze dřeva motýla se snadno kreslí a montuje. Lze použít pro dětské narozeniny, party aktivity, Velikonoce, party dekorace, Vánoce, jaro, party dekorace, narozeniny, třídní odměny, výuku pro kutily atd. Trénuje nejen praktické schopnosti dětí, ale také stimuluje jejich kreativitu.
ZnačkaWEDNOK #ad
VýrobceWEDNOK #ad
Číslo díluWEDNOK-LD202209004M
ModelkaNO

5. CRAFTY HAPPITOYS

#ad

9 Vogelhäuser aus Holz und 9 Windspiele – Kunst und Handwerk für Kinder im Alter von 4 5 6 7 8 – KinderKunst und Bastelset mit Malset – DIY Vogelhaus und WindspielSet für Jungen und Mädchen zum

#ad
CRAFTY HAPPITOYS #ad - Inspirieren sie die fantasie von Jungen und Mädchen mit einfachen Anweisungen durch geführte Projekte und einfachen bildlichen Anweisungen. Es enthält 18 sets von einzeln verpackten Vogelhäuschen und Windspielen; jedes mit einem Pinsel, 6 Farbstreifen, einfache Anleitung evtl.

Sicher fÜr kinder - es wurden nur die hochwertigsten materialien ausgewählt. Tolles preis-leistungs-verhältnis – das set enthält alles, was sie brauchen, um die vogelhäuser und Windspiele zu bauen und zu dekorieren. Die massiven holzbretter Oberflächen sind glatt und die ungiftige Farbe ist sicher für Kinder. Perfekt für kinder im Alter von 4 5 6 7 8 Jahren. Nicht in deutscher Sprache und Schnur zum Aufhängen. Ideal für Gruppenpartys oder Kunstaktivitäten. Perfekte gastgeschenke – erfreuen sie sich an diesem DIY-Kunstmalerei-Set, wenn sie es erhalten.

Dampf-aktivität – entfesseln und kreieren sie kreativität. Kinder können mit Freunden gestalten und teilen. Beobachten sie, wie sie zusammenbauen, um zu malen und ihren Freunden ihr endgültiges Produkt zu zeigen. Dieses bastelset zum selbermachen zielt darauf ab, Kindern eine angenehme und spaßige Aktivität zu bieten. Anregung ihrer neugierigen Köpfe und um die Fähigkeiten in dieser DIY-Aktivität anzuwenden.
ZnačkaCRAFTY HAPPITOYS #ad
VýrobceHAPPITOYS #ad
Výška8.27
Délka11.02
Hmotnost1
Šířka7.09
Číslo díluDIYBHWCKIT
ModelkaDIYBHWCKIT-1

6. WEDNOK

#ad

Sada pro kutily, kutilská sada, WEDNOK 16dílná dřevěná podkova, zvonkohra, zvuková hra, narozeniny, kůň, děti, ruční práce k malování, narozeniny, oslavu miminek,, děti, chlapce, dekorace pro dívky

#ad
WEDNOK #ad - Perfektní pro dětské narozeniny, oslavu miminek, party aktivity, třídní odměny, svatbu, Vánoce, party dekorace a výuku kutilství. Děti mohou s fantazií vytvářet kreativní podkovy zvonkohry pro kutily. Jedinečná zvonkohra ve tvaru podkovy sada pro kutily: větrná hra ve tvaru podkovy obsahuje 16 x zvonkohra ve tvaru podkovy, 1 x modré lano 8 m, 16 x pásky, 16 x lano 1 m, 48 x trubičky 4 barvy, 2 x malířské štětce a 1 list štrasové nálepky.

Děti to mohou dělat z obrázků nebo využít svou představivost. Oblíbené party dekorace: unisex podkova kreativní sada perfektní pro dívky a chlapce. Jemně opracované s hladkým povrchem bez otřepů, který lze snadno obarvit. Děti se nepoškodí prsty, děti je mohou bezpečně používat.

Vysoce kvalitní materiál: větrná hra ve tvaru podkovy je vyrobena z přírodního dřeva a chrání životní prostředí. Univerzální dekorace: když jsou děti hotové, můžete si je vzít s sebou ven a jako dekoraci zavěsit na zahradu, na domovní dveře nebo do okna a nechat zaznít. Trénuje nejen praktické schopnosti dětí, ale také stimuluje jejich kreativitu. Diy sada pro kutily pro děti: dřevěná podkova větrná hra stavebnice pro kutily se snadno kreslí a montuje.
ZnačkaWEDNOK #ad
VýrobceWEDNOK #ad
Číslo díluWEDNOK-LD202302004D
ModelkaWEDNOK-LD202302004D

7. Matogle

#ad

Dekorace, dárky, zvonkohra, Matogle 9 kusů halloweenských netopýrů, dřevěné kutilské kousky, ruční práce, kreativní sady, dětské narozeniny, venkovní, DIY sada, zvukové hry, děti, kutilská sada, dřevo

#ad
Matogle #ad - Tajemná halloweenská dekorace: pokud je halloween přede dveřmi, kteří létají, ale také se perfektně hodí k zavěšení na větve stromů před dveřmi a na zahradě. Netopýří zvonkohry visí ve vzduchu a vlají ve větru jako opravdoví netopýři, nesmí chybět netopýří dekorace v tajemném a tmavém stylu! Tato nádherná sada zvonkohry obsahuje 9 kusů zvukových her netopýrů, které nejen zdobí obývací pokoj, aby pozdravili Halloween hosty.
ZnačkaMatogle #ad
VýrobceMatogle #ad
Číslo díluMatogle-LD202305009H
Modelka0

8. Matogle

#ad

Dětské dárky, dárek pro hosty, Matogle 8 kusů koňských dekorací, kreativní sady, zvonkohra sada pro kutily, pro venkovní použití, zvonkohry, závěsná dekorace pro koně, kutilství, dřevo

#ad
Matogle #ad - Vytvořte si vlastní zvonkohry s rodinou nebo přáteli! Koňské zvonkohry stavebnice pro děti: dřevěná sada pro kutily s koňmi a zvonkohry se snadno kreslí a sestavuje. Ruční práce neublíží prstům a je bezpečná i pro malé děti.

Děti si je mohou tvořit podle obrázků nebo podle své fantazie. Trénuje nejen praktické schopnosti dětí, ale také podněcuje jejich kreativitu. Sady pro kutily s koňmi lze použít pro dětské narozeniny, třídní odměny, party akce, Velikonoce, Vánoce, party dekorace, jaro, narozeniny, kurzy kutilství a další. Dá se snadno barvit, jsou trvanlivé, nelámou se tak snadno a lze je skladovat po dlouhou dobu. Vysoce kvalitní koně zvonkohra sada na tvoření ze dřeva: dřevěné koně zvonkohry jsou leštěné a mají hladký povrch bez otřepů.

Kreativní sada pro kutily s koňmi: tato cenově výhodná sada zvonkohry obsahuje. Univerzální dekorace: když děti s výrobou zvonkohry skončí, můžete si ji vzít s sebou ven a zavěsit jako dekoraci na zahradu, na domovní dveře nebo do okna a nechat ji zazvonit. Kreativní koně zvonkohry stavebnice pro děti: stavebnice jsou perfektní pro dívky a chlapce.
ZnačkaMatogle #ad
VýrobceMatogle #ad
Číslo díluMatogle-LD202302023D
Modelka0

9. Herefun

#ad

Jaro, čmáranice zahradní dekorace venku, 8 kusů zvonkohry ze dřeva, dárky pro dětské narozeniny, DIY zvonkohra tvoření pro zavěšení, Herefun Větrná hra pro kutily, motýl ze dřeva

#ad
Herefun #ad - Lze použít na jaro, party aktivity, vánoce, třídní odměny, zahradní dekorace venku, narozeniny, výuku tvoření atd. Diy tvoření – děti si mohou společně se svými rodiči vyrábět zvonkohry a potom je namalovat svými oblíbenými barvami.

Vysoce kvalitní materiály – větrná hra pro kutily pro děti je vyrobena z dobrého dřeva, jemně opracovaná s hladkým povrchem bez otřepů, který se snadno pomaluje a barví, což se velmi dobře hodí pro ručně vyráběné dětské výrobky. Dokáže podpořit praktické schopnosti, kreativitu a představivost dětí. Exkluzivní dekorace – vy a vaše děti můžete na dvoře pověsit zvonkohry a posedět na židlích, abyste poslouchali hotová mistrovská díla, která uvolňují tělo i ducha a odbourávají stres.

Dárky pro děti – kreativní sada perfektní pro dívky a chlapce. Větrná sada pro kutily pro děti – 8 × dřevěné motýly, 1 × malířská paleta, 1 × diamantová nálepka, 32 × větrná dýmka náhodná barva, 12 barev, 2 × kartáče, 8 × 1 m šňůra.
ZnačkaHerefun #ad
VýrobceHerefun #ad
Číslo díluAH3547

10. JZK

#ad

Dárek, dětské narozeniny, na zahradu, balkon, terasu, party dekorace, party hračka, JZK 100 x dětský větrný mlýn, větrník, hračka pro děti

#ad
JZK #ad - Lehce a spolehlivě rotující větrník rozzáří dětské oči. Jsou dostatečně silné pro větrný den. Balíček obsahuje: 100 kusů pestrých hraček větrných mlýnů pro děti, bez zápachu, dodáváme s tyčemi a dalším příslušenstvím.

Všestranné dětské větrné mlýny, nejen jako dětská outdoorová hračka, ale také jako zahradní dekorace v přírodě, která dodá trochu barvy a pohybu. Skvělý nápad na dětskou party laskavosti a dárek pro děti. Můžete dokonce vyděsit ptáky pryč na zahradě. Celková velikost: 35 cm, 5 cm, průměr větrného mlýnu: 15, délka hole: 26.

Tento větrník lze použít jako poděkovaný dárek k narozeninám dětí / závěrečné oslavě. Tuto živě elegantní dekoraci milují i dospělí. Slušná velikost pro každé dítě drží v ruce a pronásleduje se pro dobrý čas. Otočí se velmi hladce a brilantně lesknou. Také perfektní jako levné kapesní pero na party pro děti / výplň pytle. Materiál: plastová fólie, lehká.
ZnačkaJZK #ad
VýrobceJZK #ad