Top 10 Windows Hello kamera – Webkamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HyperX

#ad

Aluminiumgehäuse, reaktionsschneller Autofokus, Hyperflex-Kabel, Plug and Play, Sony Starvis 8MP Sensor, 4K-Videoaufzeichnung @ 30 fps, 90° Sichtfeld, HyperX Vision S – Webcam, 5G2P Objektiv, USB-C –

#ad
HyperX #ad - Der hyperx vision s kann schwenken und neigen, damit Sie alles in Ihrem gewünschten Kamerawinkel aufnehmen können. 90° sichtfeld mit reaktionsschnellem autofokus: mit einem breiten 90°-Sichtfeld können Sie mehr von Ihrer Umgebung erfassen, während der reaktionsschnelle Autofokus den Fokus auf Sie hält.

Schwenkbar und neigbar für anpassungen: stellen sie sicher, dass Sie alles richtig eingerichtet haben. Robustes aluminiumgehäuse: hyperx vision S verfügt über ein robustes Aluminiumgehäuse und eine kratzfeste 5G2P-Linse. Hochwertige 4k-videoaufzeichnung bei 30 bildern/sekunde: aktualisieren sie dank des Sony STARVIS 8-Megapixel-Sensors auf 4K-Videoaufnahmen mit 30 Bildern pro Sekunde.

Sie erhalten auch mehr klarheit, großartige Leistung bei schlechten Lichtverhältnissen und weniger Lichtverzerrung mit der Premium-Glaslinse. Halten sie private momente privat: setzen sie eine physische Barriere zwischen Ihnen und neugierigen Blicken mit der mitgelieferten magnetischen Sichtschutzabdeckung und einer LED-Anzeige, um Sie zu informieren, wenn die Kamera aktiv ist.
ZnačkaHyperX #ad
VýrobceHyperX #ad
Výška2.4
Délka3.7
Hmotnost0.57
Šířka1.8
Číslo dílu75X30AA
Modelka75X30AA

2. Logitech

#ad

Webová kamera Logitech Pro Webcam 1080p, černá

#ad
Logitech #ad - Skypování v rozlišení full hd 1080p a v plynulé HD kvalitě v rozlišení 720p přes FaceTime pro Mac. Natáčí videa v plném full hd rozlišení 1080p a pořizuje fotografie v rozlišení 15 MP. Dva mikrofony, optimálně umístěné pro přirozený stereo zvuk. Rozšířená h. 264 komprimace.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.14
Délka0.94
Hmotnost0.44
Šířka3.7
Číslo dílu960-001055
Modelka960-001055
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

3. Logitech

#ad

PC / Mac / ChromeOS / Android / Xbox One, korekce expozice, FaceTime, Hangouts atd., černá, pro Skype, Full-HD 1080p, připojení USB, krycí panel, Webová kamera Logitech C920s HD PRO, zorné pole 78 °, automatické zaostřování

#ad
Logitech #ad - Doporučujeme také: naše webkamera logitech c922 pro streamování, nahrávání ve Full HD kvalitě, extrémně rychlé HD přenosy v 720p s 60 snímky za sekundu. Jasný obraz: skleněný objektiv webové kamery s prvotřídním automatickým zaostřováním zaručuje vynikající rozlišení.

Videohovory v prémiové kvalitě: webová kamera logitech c920s zaručuje vynikající rozlišení obrazu díky přenosu Full HD v rozlišení 1080p s rychlostí 30 snímků za sekundu. Vynikající stereofonní zvuk: dva mikrofony integrované do webové kamery HD zajišťují vysokou kvalitu zvuku.

Optimalizovaný barevný displej: automatická korekce expozice HD webové kamery C920s zajišťuje přirozené barvy a dobré kontrasty. Kompatibilita: webová kamera logitech c920s hd je kompatibilní se systémy Windows 10 nebo vyššími a Windows 8 a Windows 7. Krycí obrazovka: umožňuje úplnou kontrolu nad zobrazeným obsahem a chrání objektiv přesně padnoucím krytem.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška7.2
Délka4.96
Hmotnost0.44
Šířka0.75
Číslo dílu960-001252
Modelka960-001252
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

4. Insta360

#ad

Live streaming, Insta360 Link – PTZ 4K webkamera se senzorem 1/2", mikrofony s potlačením šumu, HDR, sledování AI, speciální režimy, pro laptop, videokameru pro videokonference, ovládání gestem

#ad
Insta360 #ad - Aktivovat sledování ai | = dovnitř/oddálení | ️ = aktivovat režim bílé tabule. Sledování ai: díky svému gimbalovému systému a výkonnému algoritmu ai točí link objektiv tak, aby sledoval každý váš pohyb.

Rozlišení 4k se 1/2" senzorem: vždy vypadají nejlépe v dech beroucím rozlišení Ultra HD 4K. Pro lepší komunikaci zajišťují jasný a zřetelný zvuk. Univerzální režimy: s inovativní technologií ai a všestrannými režimy, vám link pomůže lépe komunikovat než kdy dříve. Díky automatickému zoomování a snímání zůstanete vždy uprostřed obrazu. Není třeba nic klikat.

Díky vynikajícímu 1/2" senzoru zachycuje Link detaily realisticky a s vynikajícím dynamickým rozsahem. Dva mikrofony s potlačením šumu: minimalizují hluk v pozadí a zesilují váš hlas. Plně kompatibilní s zoom, overhead a portrét, DeskView, Microsoft Teams, jako je režim Whiteboard, Google Meet a dalšími. Ovládání gesty: ovládejte kameru 3 jednoduchými gesty rukou.
ZnačkaInsta360 #ad
VýrobceInsta360 #ad
Výška1.77
Délka2.48
Hmotnost0.62
Šířka1.38
Číslo díluInsta360
ModelkaInsta360

5. Nolansend

#ad

Mit Fernbedienung, Weißabgleich, Sichtschutz, Nolansend 4K-Webcam für PC, Webcam mit Mikrofon, Plug & Play, Videoanrufe, Auto-Zoom, Konferenzen, 4K-Webkamera für Laptop/Desktop

#ad
Nolansend #ad - Breite kompatibilität die usb-kamera ist kompatibel mit windows, mac os 1010 oder höher, google chromebook version 29. 01547. 70 oder höher, linux muss UVC unterstützen usw. Mikrofone und externe sichtschutzabdeckung: eingebaute stereo-mikrofone können hintergrundgeräusche filtern, um Ihre Privatsphäre und Sicherheit zu schützen, ideal für Online-Unterricht, Konferenzen, decken Sie einfach das Objektiv ab, Live-Übertragungen und Videoanrufe.

Unsere webcam-ki passt auch automatisch den optimalen Fokus an Ihre Szene an. Fernbedienung 1-9x zoom & ai auto-zoom wählen sie 2k und weniger auflösung, unten, sie können eptz-funktion aktivieren, Fernbedienung kann die Ansicht 3 mal vergrößern und verkleinern. Und fernlern-/lehr-/live-streaming-Plattformen wie OBS/Twitch/Facebook Live/YouTube Live und mehr. Beim vergrößern ermöglicht die Fernbedienung eine reibungslose Bewegung der Sicht nach oben, links und rechts.

Die nolansend webcam ist mit einer zusätzlichen Privatsphäre ausgestattet, Sie können das Foto und den Ton gleichzeitig ausschalten. Plug-and-play: die 4k-webkamera verbindet sich mit dem USB-A-Anschluss des Computers. 4k ultra hd-webcam: die streaming-webcam von nolansend läuft mit ultra high definition 4k 3840 x 2160 Pixel Video, was viel klarer ist als normale 2K oder normale 1080P. Plug and play, keine zusätzlichen Treiber erforderlich.
ZnačkaNolansend #ad
VýrobceNolansend #ad
Číslo díluNolansend

6. Logitech

#ad

Pro Skype, Zoom, Webkamera Logitech BRIO ULTRA-HD PRO, 4K HD 1080p, USB přípojka, PC/Mac –, HDR a RightLight 3, Cisco, rozpoznání obličeje s Windows Hello, 5násobný zoom, vysoká obrazová frekvence

#ad
Logitech #ad - 5násobný zoom: zoom vše přiblíží a přesto zachytí vše v oblasti obrazu. Ultra bezpečné přihlášení přes infračervený senzor: Stačí se podívat do objektivu Brio – konec komplikovaných hesel.

Rightlight 3 s hdr: umožňuje streamy a záznamy za všech světelných podmínek, ať už při slabém osvětlení nebo přímém slunečním světle. Ultra hd 4k obrazový senzor: 4k při 30 fps a 1080p zajišťují křišťálově čistou kvalitu videa s nejlepším rozlišením, snímkovou frekvencí a věrností barev a detailů. Technologie pro změnu pozadí: Můžete tak nechat rozmazat práci na pozadí nebo jej nahradit tapetou.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost0.37
Šířka11.81
Číslo dílu222A591
Modelka960-001106
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

7. NexiGo

#ad

1080p webkamera s Windows Hello a mikrofonem, kompatibilní se Zoom/Skype/týmy, NexiGo HelloCam, skutečná ochrana dat s automatickým krytem, pro streamování online kurzů

#ad
NexiGo #ad - Webkamera full hd 1080p poháněná 1080p fhd 2mp cmos vytváří nexigo hellocam mimořádně ostrá a jasná videa s rozlišením až 1920 × 1080 s 30 fps. 3, 4 a 47, 2", 5mm objektiv poskytuje ostrý obraz na pevné vzdálenosti a je optimalizován mezi 12, takže je ideální pro téměř každé použití v interiéru. Je jednodušší a bezpečnější než použití hesel, protože je pro vás zcela jedinečné.

Automatický elektrický kryt na ochranu soukromí webkamera nexigo hellocam je vybavena elektronickým krytem na ochranu soukromí a byla vyvinuta pro zachování vašeho soukromí. Alternativně můžete také klepnout na dotykový senzor na webové kameře a aktivovat tak kryt na ochranu soukromí ručně. Ideální pro zoom / facetime / streaming / hraní / youtube / konference / nahrávání / Facebook / OBS / Twitch / videohovory / online školu. Volání. Windows hello rozpoznání obličeje kamera hello cam je praktická kamera pro počítače, která je kompatibilní s windows 10/11 hello face.

Vylepšení obličejeautomatická funkce expozice ae kamery nexigo hellocam upravuje stupně expozice a zesílení podle intenzity vnějšího světla a poskytuje jasné obrázky a videa v každém prostředí, ať už potřebujete naskenovat obličej nebo spustit video. Ochranný kryt se automaticky otevře, a automaticky se uzavře, když vstoupíte do videohovoru, když fotoaparát již nepoužíváte. Mikrofony s potlačením okolního šumu webkamera má integrované mikrofony s potlačením okolního šumu pro snížení okolního hluku a zlepšení kvality zvuku vašeho videa.
ZnačkaNexiGo #ad
VýrobceNexight INC #ad
Výška1.91
Délka5.2
Šířka2.26
Číslo díluN930W
ModelkaN930W

8. VIZOLINK

#ad

Pokrytí dat, Plug&Play, VIZOLINK Webkamera W8GS 4K, zorné pole 85°, laptop, automatické zaostřování, pro Mac, videohovory a, týmy, korekce světla, Zoom, Skype, HD 1080P webkamera pro PC s mikrofonem

#ad
VIZOLINK #ad - Pičková kvalita videa webkamera vizolink w8gs s 8 megapixely, live streaming, online výuku, obnovení skutečné scény, a podpora 1080p/2k High Definition záznam, 4K podpora 4K, video konference, perfektní zachycení každého detailu obrazu, hry, velmi vhodné pro webináře, snímková frekvence dosahuje 25 fps, snímková frekvence dosahuje 30 fps, Skype atd.

Usb webkamera s úhlem 85° může zajistit, že je zakryta na více místech. Pravý a jasný obrazfunkce automatického zaostřování zajišťuje, že je video vždy jasné a jasné, aniž byste si museli dělat starosti s nestabilitou a rozostřením. Plug&play a ochrana dat webovou kameru 1080p lze instalovat a používat přímo, bez nutnosti instalace dalších pluginů, design integrovaných krytů na ochranu soukromí, efektivně chrání soukromí a bezpečnost a udržuje čistotu čočky, prodloužená životnost. Jsme profesionální výrobce webové kamery, mac, včetně Windows XP SP2, můžete nás kontaktovat a získat spolupráci.

Opravdu měkký zvuk vybavena čtyřmi integrovanými mikrofony a profesionálními individuálními audio čipy, USB webkamera s mikrofonem automaticky zaznamenává zvuk osob do 6 metrů, žádné zpoždění. Profesionální technologie redukce šumu v kombinaci se speciálními hlasovými algoritmy udržuje hlas reproduktoru jasný a přirozený. I za slabého světla můžete ukázat svou nejjasnější a krásnou stránku. Díky automatickému vyvážení bílé a ovládání expozice je obraz bohatší a realističtější. Kompatibilní s většinou videochatů a nahrávacích programů jako Skype, SP3/Vista / 7/8/10, MacOS, Macbook, laptopem, Chrome OS, FaceTime atd.
ZnačkaVIZOLINK #ad
VýrobceVIZOLINK #ad
Výška2.24
Délka5.91
Hmotnost0.36
Šířka1.97
Číslo díluW8GS
ModelkaW8GS
Záruka1letá záruka

9. VIZOLINK

#ad

Světelná korekce, 75° zorné pole, Skype, Zoom, týmy, VIZOLINK Webkamera W2G 1080p 60 FPS, pro Mac, webkamera Full HD s mikrofonem, Plug&Play, kryt na ochranu dat, pevné zaostření, videohovory, laptop

#ad
VIZOLINK #ad - Díky automatickému vyvážení bílé a ovládání expozice je obraz bohatší a realističtější. I za slabého světla můžete ukázat svou nejjasnější a krásnou stránku. Pičková kvalita videa webkamera vizolink w2g se 2 megapixely 1080p podpora záznamu 1080p high definition – snímková frekvence dosahuje 60/30 fps, obnovte skutečnou scénu, hry, video konference, live streaming, velmi vhodné pro webináře, perfektní zachycení každého detailu obrazu, online výuku, Skype atd.

Iroce kompatibilní naše webová kamera hd je kompatibilní s většinou systémů, zoom, a lze ji použít také s pc, laptopem, chrome os, včetně windows xp sp2, mac, facetime atd. Opravdu měkký zvuk vybavena čtyřmi integrovanými mikrofony a profesionálními individuálními audio čipy, USB webkamera s mikrofonem automaticky zaznamenává zvuk osob do 6 metrů, žádné zpoždění.

Profesionální technologie redukce šumu v kombinaci se speciálními hlasovými algoritmy udržuje hlas reproduktoru jasný a přirozený. Kompatibilní s většinou videochatů a nahrávacích programů jako Skype, SP3/Vista / 7/8/10, můžete nás kontaktovat a získat spolupráci. Jsme profesionální výrobce webové kamery, Macbook, MacOS, Android 5.0 nebo vyšší verze, stolními počítači. Kromě toho balíček obsahuje mobilní stativy a rozhraní typu C. Usb webkamera s úhlem 85 ° může zajistit, že video je vždy jasné a jasné, že je zakryta na více místech.
ZnačkaVIZOLINK #ad
VýrobceVIZOLINK #ad
Výška2.36
Délka5.91
Šířka1.97
Číslo díluW2G
ModelkaW2G
Záruka2letá záruka

10. OITTIRA

#ad

Kompatibilní s PC/laptopem Skype/Studio/Zoom/Facetime, nahrávání, OITTIRA Webkamera pro PC, Full HD 1080P webkamera s mikrofonem, 105° širokoúhlá webkamera pro streamování a video

#ad
OITTIRA #ad - Webová kamera zaznamenává vaše klipy ve skutečném lesku 1080p hd. Vychutnejte si digitální svět s ostrým a živým výhledem, 30 fps poskytuje velmi ostré obrázky a křišťálově čistá videa. Pc webkamera funguje široce s windows 2000/xp/7/8/10 a vyššími, obs, kompatibilní se Skype, čímž budete vypadat skvěle při nahrávání, Android atd.

Hangouts a dalšími. Pokročilá technologie a široké využití: full hd kamera 1080p s technologií vylepšení obličeje automaticky optimalizuje obraz, facebook, videohovorech, Chrome OS, mac os, twitch, zoom, YouTube, facetime, Xbox One, smart TV, online výuce a hrách. Webkamera 1080p full hd: webkamera fhd 1080p, aktivní pixely a snímkovou frekvenci až 30 obrázků za sekundu. Dodává se se stativem. 105° širokoúhlá webkamera a stereo mikrofon: webkamera pro stolní počítač a laptop s pevným zaostřením zachycuje videa ve full hd v širokém zorném úhlu až 110°.

Nabízí vám bezkonkurenční perspektivu pro celou řadu podmínek, webináře, pokud máte live streaming nebo videochat a nahrávat. Automaticky upravte vyvážení bílé obrazu, která se používá v této webové kameře s HD rozlišením, abyste zabránili neexponovanému obrazu. Automatická korekce při slabém osvětlení a plug & play: automatická technologie korekce nízkého světla, takže streamovaná webkamera může pořizovat obraz při slabém osvětlení. Zabudované automatické potlačení šumu, perfektní pro live streaming, webová kamera s mikrofonem odfiltruje nežádoucí zvuky pozadí, videokonference.
ZnačkaOITTIRA #ad
Výrobce‎OITTIRA #ad
Výška2.76
Délka5.04
Šířka1.89
Číslo díluOI-WCA010
ModelkaOI-WCA010
Záruka2