Top 10 Wecker Digital Funkuhr Mit Netzteil Radio – Radiobudíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Eachui

#ad

Napájení ze sítě, displej s velkými číslicemi, Snooze, Eachui Digitální LED budík s USB nabíjecí přípojkou, 12/24 hodin, digitální hodiny, nastavitelný jas a hlasitost

#ad
Eachui #ad - Výrobek se dodává s eu adaptérem. Velký displej s regulací jasu: eachui led budík digitální nastavení je zcela jednoduché, ale velký displej. Druhý slouží k nabíjení mobilních telefonů, tabletů a MP3 nebo jiných malých zařízení. Nastavitelná hlasitost: žádné starosti kvůli hlasitosti alarmu nastavitelný 20 db-80 dB, aby vás vyděsil, nebo příliš tichý, buď příliš hlasitý, aby vás probudila ze spánku a zmeškala důležité termíny.

As je pěkně velký, malý, které lze rozpoznat i bez brýlí. Během výpadku proudu hodinky přestanou fungovat a budík se vypne. Jeden, který se používá k ovládání budíku. Velmi pěkné led hodinky, nejsou příliš světlé, jas displeje lze nastavit na požadovanou úroveň s rozsahem 0 – 100 %.

Napájení ze sítě: eachui led budík je digitálně napájen integrovaným napájecím kabelem usb kabel. 2aaa baterie není součástí dodávky slouží k ukládání nastavení času a času buzení při výpadku proudu. Usb konektor pro nabíjení telefonů a tabletů: Na zadní straně budíku jsou dva USB porty. Velké číslice jsou velmi dobře čitelné, ale ani příliš tmavé. Velké tlačítko snooze sedí na horní straně budíku, snadno se najde, pokud jste ještě v polovině spánku ráno.
ZnačkaEachui #ad
VýrobceShenZhenShi YongChuangYing Technology Co., Ltd #ad
Výška2.76
Délka5.31
Šířka1.5
Číslo díluDS312
ModelkaDS312

2. BUFFBEE

#ad

Vysoce věrná kvalita zvuku s reproduktorem směřujícím nahoru, 4 tóny buzení, stmívač Full Range pro noční stolek, Buffbee Digitální radiobudík do ložnice – 7barevné noční světlo

#ad
BUFFBEE #ad - Hodiny + světlo + rádio: kombinuje budík, tón alarmu, noční světlo a fm rádio v jednom, ale jemném. Asovač spánku a zálohování baterií: nastavte programy pro automatické vypnutí nočního světla/rádia podle vašeho spánkového plánu.

Displej je 0–100% stmívatelný, pípnutí a rádio jako budík, takže si můžete vybrat perfektní jas. Můžete přizpůsobit barvu nočního světla, malém, jas displeje a hlasitost. Hi-fi reproduktor a fm rádio: velký zvuk v kompaktní velikosti, rádio je vybaveno 5W vysoce věrovým reproduktorem pro čistou kvalitu zvuku a 16 stupňů nastavitelné hlasitosti. 7barevné noční světlo a svítící tlačítka: 7barevné noční světlo zajišťuje uklidňující prostředí, které vás váží ve spánku, a svítící tlačítka usnadňují ovládání ve tmě.

Napájení ze zásuvek nebo baterií je součástí dodávky v případě výpadku proudu, aby se uložil čas a nastavení alarmu. 4 zvuky alarmu a stmívače: pták, klavír, pro zlepšení vašeho zážitku z probuzení zejména vaše oblíbené FM rádio.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka3.74
Hmotnost0.75
Šířka1.5
Číslo díluRS11
ModelkaRS11

3. BUFFBEE

#ad

Ukazatel plného rozsahu se stmívačem na noční stolek, Buffbee Rádiobudík do ložnice – vysoce kvalitní zvuk a reproduktor směřující nahoru pro rádio, 4 budicí tóny, 7barevné noční světlo

#ad
BUFFBEE #ad - Hi-fi reproduktor a fm rádio: velký zvuk v kompaktní velikosti, rádio je vybaveno 5W vysoce věrovým reproduktorem pro čistou kvalitu zvuku a 16 stupňů nastavitelné hlasitosti. Můžete přizpůsobit barvu nočního světla, noční světlo a FM rádio v jednom, tón alarmu, malém, jas displeje a hlasitost.

Asovač spánku a zálohování baterií: nastavte programy pro automatické vypnutí nočního světla/rádia podle vašeho spánkového plánu. Napájení ze zásuvek nebo baterií je součástí dodávky v případě výpadku proudu, aby se uložil čas a nastavení alarmu. 4 zvuky alarmu a stmívače: nabízí zvuky ptáků, klavíru, pípnutí a rádia jako budicí tón pro zlepšení vašeho probuzení zejména vaše oblíbené rádio.

Displej je z 0 – 100% stmívatelný, takže můžete čísla zcela vypnout nebo nastavit velmi jasně. Hodiny + světlo + rádio: kombinuje budík, ale silném. Přepínatelné noční světlo a tlačítko osvětlení: 7barevné noční světlo s možností zapnutí/vypnutí zajišťuje uklidňující prostředí, které vás váží ve spánku, a svítící tlačítka usnadňují ovládání ve tmě.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka3.74
Hmotnost0
Šířka1.5
Číslo díluRS11
ModelkaRS11

4. ROCAM

#ad

Datum, projekční budík do ložnice, hlasitý budík s víkendovým/týdenním režimem, stmívač, typ C USB nabíječka, ROCAM Radiobudík s projekcí, digitální hodiny, teplota, noční světlo, kuchyňské rádio

#ad
ROCAM #ad - Probuďte se tak, jak chcete. Dvojitý alarm s denním týdnem/7denním/víkendovým režimem tyto led hodinky vám umožní nastavit dva samostatné časy buzení pro vašeho partnera a vás. S projektorem otočným o 270° a funkcí obrácení obrazu o 180° můžete pohodlně prohlížet promítané informace z různých úhlů a číst čas, aniž byste museli otáčet hlavou.

Po uplynutí nastavené doby 15 až 90 minut se rádio automaticky vypne. Velký displej a teplé noční světlo digitální hodiny mají jasný 5, které ve tmě vyzařuje jemnou záři, monitor vlhkosti a teploměr, které poskytují přesné měření teploty a vlhkosti. Nabízí také funkci zálohování paměti se 2 bateriemi AAA nejsou součástí dodávky, aby bylo zachováno nastavení času a alarmu při výpadku proudu. Vychutnejte si pohodlí funkce odloženého buzení pro dalších 9 minut spánku a osvěžující start do dne. Umožňuje také nastavit 4 režimy alarmu Po-So, Sa-So, Po-P, jednorázové. Světelný budík je vybaven vestavěným nočním světlem na spodní straně, 9" LED displej s velkými čísly, což vytváří klidné prostředí pro spaní.

Nastavení fm rádia a času vypnutíprojekční radiobudík může uložit až 30 fm rádiových stanic 87, 5 mhz - 108, 0 mHz. Paměťová funkce a duální usb nabíječka tyto hodiny jsou vybaveny nabíjecí přípojkou typu c a usb pro pohodlné nabíjení telefonu během spánku, což pomáhá snížit počet zásuvek ve vaší ložnici a vytvořit uspořádanější prostředí. Projekční budík s projektorem otočným o 270° a nastavitelným zaostřovacím kroužkemzkrášlete svou ložnici nebo kancelář tímto elegantním a moderním digitálním budíkem.
ZnačkaROCAM #ad
VýrobceROCAM #ad
Výška3.43
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka1.5
Číslo díluCR1024
Modelka1024

5. ROCAM

#ad

USB, teplota, noční světlo, typ C, digitální hodiny s datem, funkce nabíjení, ROCAM Budík, stmívač, rádio, snooze, víkendový režim, digitální projekční budík s projektorem 270°

#ad
ROCAM #ad - Dvojitý alarm s denním týdnem/7denním/víkendovým režimem tyto led hodinky vám umožní nastavit dva samostatné časy buzení pro vašeho partnera a vás. Nastavení fm rádia a času vypnutíprojekční radiobudík může uložit až 30 fm rádiových stanic 87, 5 mhz - 108, 0 mHz. Nabízí také funkci zálohování paměti se 2 bateriemi AAA nejsou součástí dodávky, aby bylo zachováno nastavení času a alarmu při výpadku proudu.

Po uplynutí nastavené doby 15 až 90 minut se rádio automaticky vypne. Probuďte se tak, Sa-So, jak chcete. Velký displej a teplé noční světlo digitální hodiny mají jasný 5, monitor vlhkosti a teploměr, které poskytují přesné měření teploty a vlhkosti. S funkcí časovače spánku můžete pohodlně usnout při poslechu rádia. Umožňuje také nastavit 4 režimy alarmu Po-So, Po-P, jednorázové. Všestranný a moderní design z něj dělá ideální dárek pro děti a seniory.

Paměťová funkce a duální usb nabíječka tyto hodiny jsou vybaveny nabíjecí přípojkou typu c a usb pro pohodlné nabíjení telefonu během spánku, což pomáhá snížit počet zásuvek ve vaší ložnici a vytvořit uspořádanější prostředí. Vychutnejte si pohodlí funkce odloženého buzení pro dalších 9 minut spánku a osvěžující start do dne. Světelný budík je vybaven vestavěným nočním světlem na spodní straně, které ve tmě vyzařuje jemnou záři, 9" LED displej s velkými čísly, což vytváří klidné prostředí pro spaní.
ZnačkaROCAM #ad
VýrobceROCAM #ad
Výška3.43
Délka7.87
Hmotnost0.51
Šířka1.5
Číslo díluCR1024
ModelkaCR1024

6. Teufel

#ad

časovač spánku – Light Gray, funkce budíku, Teufel Radio ONE HiFi budík – Bluetooth reproduktor s rádiem DAB+/FM

#ad
Teufel #ad - Zvukově nejsilnější reproduktor rádia bluetooth této třídy do ložnice, bohatá akustika ze 2 hliníkových širokých pásů, dětského pokoje nebo kuchyně, podporovaná velkou pasivní membránou a integrovanou technologií Dynamore pro širší stereo panorama.

Napájení pouze přes síťový adaptér, usb nabíjecí port, vytahovací házecí anténa, k dostání ve dvou barvách. Patentovaný, automaticky nebo ručně stmívatelný displej s velkým zobrazením času. Se čtyřmi tóny buzení navrženými společností teufel včetně "Berlína", které připomíná zvonkohru pamětního kostela. Jemné buzení zvukem rozhlasové stanice DAB+/FM nebo oblíbenou hudbou ze smartphonu přes Bluetooth nebo AUX vstup.

Dva samostatně nastavitelné budík s jednorázovými režimy buzení, denně, ve všední dny nebo víkendy a vícestupňovým časovačem spánku 15 až 90 min. Ušlechtilý bluetooth dab/fm radiobudík s příjemným zvukem pro usínání a rozsáhlé funkce buzení pro spolehlivý a hudební start do dne. Intuitivní ovládání i ve tmě přes multifunkční kolečko, tři volně obsazená tlačítka rádiové stanice.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška3.54
Délka3.15
Hmotnost1.72
Šířka9.45
Číslo dílu106138002
Modelka106138002

7. CSL-Computer

#ad

Projekční budík s ukazatelem teploty a vlhkosti vzduchu, Budík CSL – digitální radiobudík s 3 stupni jasu obrazovky, duální alarm 12/24h USB přípojka

#ad
CSL-Computer #ad - 3 nastavitelné stupně jasu a lze je vypnout. Velké, ale dostatečně matný na spaní. Pro nabíjení mobilních telefonů s 5 v, který se osvědčil při každodenním používání. Výhoda: váš standardní čas buzení můžete nechat v paměti a navíc nastavit odlišný čas, např.

Displej s vysokým leskem s lehkým zrcadlovým efektem. Jeho ovládání se 7 tlačítky jde jednoduše od ruky. S volitelným časovačem spánku od 5 do 90 minut. Vybaveno 2 časy buzení, 2 a se na palubě nachází nabíjecí USB port. 305273. Dva režimy alarmu: jako alarm lze použít buď zvuk alarmu nebo váš oblíbený vysílač jedna z 15 uložitelných rozhlasových stanic. Díky dvěma hodinám alarmu lze perfektně přizpůsobit individuálním potřebám.

Provoz přes 5v síťový zdroj. Záložní baterie cr 2032 knoflíková buňka udržuje vámi provedená nastavení při výpadku proudu v paměti. Nejtmavší jas je perfektní pro noc: ještě čitelný, budík se ve tmě automaticky přepne do nejtemnějšího stupně. Praktické: pokud je nastaven automatický režim, dobře čitelné číslice. Zobrazení lze na stěnu promítat velkými číslicemi, k tomu jsou k dispozici dva stupně jasu i vypnuto.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška3.82
Délka7.09
Hmotnost0.52
Šířka1.5
Číslo díluA305273x3
ModelkaA305273x3
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. TechniSat

#ad

FM, konektor pro sluchátka černá, rádiobudík, budík se dvěma nastavitelnými časy budíku, funkce odložení, stmívatelné zobrazení, TechniSat Rádiobudík Digitradio 51 DAB DAB +, spánek

#ad
TechniSat #ad - Budík dab + s oblíbenou pamětí pro dvě digitální rádia dab + a jednu stanici FM - funkce budíku je možná pomocí rádia nebo signálního tónu.

Rozsah dodávky: rádio budík digitradIO 51, napájení, návod k obsluze. Velký a stmívatelný lcd displej s osvětlením: kromě kanálu a dalších informací o programu můžete také zobrazit čas na integrovaném displeji. Nastavitelný rytmus buzení denně, všední dny, víkendy s funkcí odložení - hlasitost alarmu lze libovolně volit a pomalu se zvyšuje. Digitální rádio s displejem hodin a data, dvěma nastavitelnými časovačem budíku a funkcí spánku pro uvolněné probuzení a usínání.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat #ad
Výška5.87
Délka1.93
Hmotnost0.96
Šířka4.96
Číslo dílu4019588100084
Modelka0000/4981
Záruka2 roky

9. TechniSat

#ad

Funkce snooze, budík se dvěma nastavitelnými časy buzení, bílý, rádio, UKW, TechniSat Radiobudík DIGITRADIO 51 DAB+ DAB, časovač spánku, stmívatelný displej, přípojka na sluchátka

#ad
TechniSat #ad - Lze probudit pomocí rádiové stanice nebo signálního tónu. Dvě oblíbené paměti jak pro příjem daB+, tak i pro klasický příjem rádia UKW. Velký lcd displej s osvětlením a vedle informací o kanálu a dalších programových informacích si můžete na integrovaném displeji zobrazit také čas. Zobrazení hodin a data se dvěma nastavitelnými časovači rádia. Rozsah dodávky: digitradio 51, síťový zdroj, návod k obsluze. Nastavitelný rytmus buzení s funkcí Snooze a Sleep.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška1.93
Délka4.96
Hmotnost0.96
Šířka5.87
Číslo dílu4019588800014
Modelka0001/4981
ZárukaZáruka 2 roky

10. TechniSat

#ad

Konektor na sluchátka, budík se dvěma nastavitelnými časy buzení, 1,5 W, TechniSat DIGITRADIO 50 SE – radiobudík DAB+/UKW tuner, Snooze, stmívatelný displej, USB nabíjení černý, Sleeptimer

#ad
TechniSat #ad - Klasika v ložnici: kompaktní dab+ / ukw rádio s oblíbenou pamětí až pro 20 stanic a dvěma nastavitelnými časy buzení, možnost probuzení přes rádio nebo signální tón. Usínání a probuzení: nastavitelný rytmus buzení jednou, víkend s funkcí snooze a volitelnou hlasitostí buzení, pracovní dny, denně, USB nabíjení pro nabíjení koncových zařízení přes rádio.

Praktické a komfortní: velký, stmívatelný, osvětlený lcd displej se samostatným zobrazením času, jednoduché nastavení rádia pomocí otočných tlačítek na přední straně přístroje.

Rozsah dodávky: digitradio 50 se s házecí anténou, 80 m, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, černý, síťový zdroj délka kabelu 1, rozměry výrobku š x v x h: 17 x 9, 5 x 8 cm. Všestranný příjem rádia: házecí anténa umožňuje flexibilní příjem UKW a bezhlučného DAB+ rádia s poslechem přes 1, 5W reproduktor nebo sluchátka.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat #ad
Výška3.74
Délka3.15
Hmotnost0.77
Šířka6.69
Číslo dílu0000/3979
Modelka0000/3979
ZárukaZáruka