Top 10 WC Sitz Muscheln – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SANFINO

#ad

Mnoho pestrých motivů, vysoký komfort sezení, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na toaletu ze dřeva

#ad
SANFINO #ad - 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Rozměry: 43, 5 × 37, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla. Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.

Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled.

Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním. Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.41
Šířka14.76
Číslo díluW1043C

2. aquaSu

#ad

Kovové panty, námořní dekorace, 'AquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, WC sedátko s dřevěným jádrem a rychlým upevněním, standardní tvar O, 40213 2, plážové perly, vysoký lesk, záchodové prkénko lesklé

#ad
aquaSu #ad - Povrch s vysokým leskem zajišťuje dodatečný lesk toaletního víčka a dobře vynikne motiv. Kromě toho mechanismus chrání dětské ruce před zraněním. Automatická automatika: díky automatickému sklápěcímu soft-close se WC víka a brýle zavírají jemně a tiše.

Kovový závěs zajišťuje pevné držení toaletního víka na keramice. Dekorativní plážové korálky na wc sedátko: s dřevěným jádrem s kovovými panty testovaná zatížitelnost víka a brýlí: do 300 kg univerzální tvar automatické sklápění: měkké zavírání víka rychlé upevnění: Systém Fast-Fix Lesklý povrch: vysoký lesk s potiskem odolný vůči UV záření stálobarevný odolný proti poškrábání.

Téměř fixace: rychlá a snadná montáž díky rychlému upevnění fast-fix. Vysoce lesklé a dřevěné jádro: wc sedátko je vyrobeno z kvalitního dřevěného jádra s dlouhou životností a odolné. Wc sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se. Univerzální tvar: wc víko se díky standardní tvaru o hodí na celou řadu keramik. Upevňovací materiál je součástí dodávky.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSitzplatz #ad
Výška1.97
Délka17.72
Hmotnost8.2
Šířka14.96
Číslo dílu40213 2
Modelka40213 2

3. Bonetti

#ad

WC sedátko s automatickým sklápěním | dřevěné jádro | stabilní závěsy SoftClose, snadná montáž | hladký povrch | skvělé motivy na výběr | dřevěné víko na WC univerzálně vhodné mořská hvězdice

#ad
Bonetti #ad - Toto wc sedátko bonetti se vyznačuje nejen jednoduchou montáží, které se díky automatickému sklápění jemně a tiše zavírá, víkem, ale také skvělým komfortem sezení. Učiňte tak své jinak fádní WC poutačem pozornosti. Kovové závěsy kvalitní pochromované a nerezové kovové panty ze zinku poskytují bezpečné držení na toaletě.

Dřevěné wc sedátko s motivem dřevěné jádro mdf wc sedátko s nadčasovým a moderním 3stranným designovým tiskem. Hlasité "praskání" patří minulosti. Závitové tyče a šestihranné matice jsou vyrobeny ze stabilního kovu. Stačí lehké poklepání a víko toaletního sedátka se tiše a jemně sestupuje. Potištěné jsou víko wc horní a spodní strana a WC sedátko nahoře.

Kromě toho přináší díky svým jedinečným motivům a designu krásnou atmosféru do vašeho WC prostoru. Potřebný upevňovací materiál je již součástí dodávky. Spodní strana sedacího zařízení je v klasické bílé barvě. Díky tomu je víko toalety univerzálně vhodné pro téměř všechny běžné nástěnné a stojací WC. Vzdálenost montážních otvorů: cca 130 mm – 180 mm // délka WC brýlí: cca 425 mm – 437 mm.
ZnačkaBonetti #ad
VýrobceInnocom GmbH #ad
Výška0.99
Délka17.2
Šířka14.76
Modelka3200xx

4. Sanilo

#ad

Mnoho pěkných sedátek na WC na výběr, Sedátko na WC s automatickým sklápěním, vysoká a stabilní kvalita ze dřeva

#ad
Sanilo #ad - Wc sedátko ze dřeva, stabilní závěsy. Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy. Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše. D/š: cca. Kvalitní povrch, snadná údržba. 47, 0 / 37, 7 cm.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Hmotnost4.41
Šířka14.84

5. SANFINO

#ad

SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva, vysoký komfort sezení, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, mnoho pestrých motivů

#ad
SANFINO #ad - Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Kreativní motivy dodají vaší toaletě navíc krásný vzhled. Vysoce kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty a integrovanou automatikou sklápění slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí.

Mimořádně jemný povrch a oválný tvar víka nabízí vysoký komfort sezení. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátko s automatickým sklápěním. Kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch víka na toaletu s automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.

Mimořádně nerozbitná, odolná proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová úprava a robustní kovové panty zaručují dlouhou životnost. Rozměry: 43, 5 až 20 cm, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 × 37, aby se sedadlo ideálně umístilo. Sanfino dřevěná wc sedátka mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost5.51
Šířka14.76
Číslo díluW1002C

6. SANFINO

#ad

Mnoho pestrých motivů, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, vysoký komfort sezení, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva

#ad
SANFINO #ad - Kreativní motivy dodají vaší toaletě navíc krásný vzhled. Rozměry: 43, 5 × 37, 5 až 20 cm, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, aby se sedadlo ideálně umístilo. Mimořádně nerozbitná, odolná proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová úprava a robustní kovové panty zaručují dlouhou životnost.

S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátko s automatickým sklápěním. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch víka na toaletu s automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.

Vysoce kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty a integrovanou automatikou sklápění slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. Mimořádně jemný povrch a oválný tvar víka nabízí vysoký komfort sezení. Sanfino dřevěná wc sedátka mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.5
Šířka14.76
Číslo díluW1023C

7. LUVETT

#ad

LUVETT® WC sedátko s automatickým sklápěním C100 oválné, barva: Béžová Bahama béžová, univerzální, víko na WC se 3 montážními řešeními z ušlechtilé oceli, odnímatelné víko na záchod

#ad
LUVETT #ad - Design a vývoj v německu, výroba v evropě podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Varianty wc sedátka v 17 barvách. Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, vše je součástí dodávky, žádné kývání a sklouznutí.

Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání takeOff EasyClean pro pohodlné čištění: dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Pičkový zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.57
Délka17.32
Hmotnost5.34
Šířka14.65
Číslo dílu539711
Modelka539711

8. Sanilo

#ad

WC Sedátko s automatickým sklápěním, vysoká a odolná kvalita ze dřeva., na výběr mnoho pěkných černých WC sedátek

#ad
Sanilo #ad - Kvalitní povrch, snadná údržba. Pasuje na všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy. D/š: cca 47, 0 / 37, 7 cm. Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše. Wc sedátko ze dřeva, pevné závěsy.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Šířka14.84

9. Küstenlinie

#ad

Küstenlinie® / WC víko s automatickým sklápěním | kompletní sada | optimální montáž | antibakteriální WC sedátko | Originál se šablonou | WC víko bílé oválné | univerzální víko na WC

#ad
Küstenlinie #ad - Barevný materiál nežloutne a trvale si zachovává svůj optimální tvar O. Díky excentrickým držákům se naše záchodové brýle s automatickým sklápěním hodí na většinu keramik. Nabízíme nepřetržitý zákaznický servis a bezproblémové vyřízení ve vašem smyslu, pokud by něco nebylo k vaší spokojenosti.

Díky jedinečné šabloně se naše wc sedátko hravě snadno přizpůsobí keramice, není nutné dodatečné seřizování nebo opětovné vyrovnání. Až 150 kg, až montáž shora, díky dodatečné právně chráněné šabloně se snadno instaluje, oválný tvar, testováno din19516 a is22196o, 9% antibakteriální wc sedátko, Quick Release pro obzvlášť snadné čištění, díky Urea-duroplastu žádné zabarvení, zářivě bílá, extra gumová zarážka pro oblast za víkem WC. Navíc je urea-duroplast extrémně odolný vůči poškrábání. Jako mladá společnost je kvalita našeho produktu a vaše spokojenost s tím spojená obzvláště důležitá.

Na horní straně jsme přiložili průhlednou gumovou zarážku, takže WC víko nezpůsobuje žádný hluk ani při sklopení na stěnu nebo splachovací nádržku. Jednoduchá montáž shora umožňuje rychlé a nekomplikované připevnění s následným stabilním držením bez klouzání a nepříjemného trhání sem a dozadu. Díky vylepšenému principu soft close se WC sedátko s automatickým sklápěním trvale snižuje příjemně tiše. Naše sklopné víko na 15 000 opakování není pro naše trvanlivé wc sedátko s automatickým sklápěním vůbec žádný problém.
ZnačkaKüstenlinie #ad
VýrobceFranke und Ude GbR #ad
Výška1.57
Délka17.52
Hmotnost5.47
Šířka14.72

10. Sanilo

#ad

Sedátko na WC s automatickým sklápěním, vysoká a stabilní kvalita ze dřeva, pěkné motivy, velký výběr

#ad
Sanilo #ad - Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy. D/Š: cca. Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše. Kvalitní povrch, snadná péče. 47, 0/37, 7 cm. Wc sedátko ze dřeva, stabilní závěsy.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška0.99
Délka18.5
Hmotnost4.41
Šířka14.84