Top 10 UGREEN USB hub – USB rozbočovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Anker

#ad

Surface Pro, iMac, Mobile, Mac Mini, Flash Drive, vhodný pro MacBook, tenký datový hub USB hub s 60cm prodlužovacím kabelem bez nabíjecího výkonu, XPS, Mac Pro, Anker 4portový USB 3.0 rozbočovač, PC

#ad
Anker #ad - Ultra mobilní: mějte svůj hub vždy a všude s sebou. Z jednÉho vydĚlÁvÁnÍ ČtyŘÍ: obohaťte svůj počítač o. Váží méně než 30 g a je velmi tenká. Extra zatížitelný: zesílený kabel, stabilní vnější materiál a žáruvzdorná nástrčná hlava zajišťují maximální odolnost. Superspeed přenos dat: s fantastickou rychlostí dat až 5 Gbps lze HD filmy přenášet během několika sekund. Co dostanete: anker ultra slim 4-port usb 3. 0 datový rozbočovač, vázací pásku a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.39
Délka27.68
Hmotnost0.08
Šířka1.18
Číslo díluAK-848061023787
ModelkaAK-A7516012
Záruka18 měsíců

2. BENFEI

#ad

BENFEI 4-Port USB 3.0 Hub, Kompatibel mit Mac Air/Pro/Mini iMac Surface Pro XPS PC Flash-Laufwerk und mobiler Festplatte, Ultra-Slim USB 3.0 Hub

#ad
BENFEI #ad - Das gehäuse aus hochwertiger aluminiumlegierung, das robuste Äußere und die hitzebeständigen Steckverbinder verleihen dieser Nabe eine unglaubliche Haltbarkeit. Freundlicher und leicht erreichbarer Kundenservice, um Ihre Probleme rechtzeitig zu lösen. 4-port usb3. 0 hub: der benfei 4-port usb 3.

0 hub adapter erweitert ihren laptop um 4 zusätzliche usb 3. 0 ports. Kompaktes design - der benfei ultra slim hub ist ein kompakter, 4 zoll. Verwenden sie den usb hub, um daten mit einer geschwindigkeit von bis zu 5 Gbit / s zu synchronisieren - schnell genug, um einen HD-Film in Sekunden zu übertragen. Dieser adapter ist in seiner Preisklasse weitaus zuverlässiger als andere. Stecken sie dieses leichte gerät in ihre tasche, um eine geschäftsreise mit Ihrem Laptop und NoteBook zu unternehmen, tragbarer Adapter mit einer Dicke von etwa 2 Unzen und einer Dicke von 0, oder erweitern Sie Ihren Desktop mit mehr verfügbaren USB-Peripheriegeräten.

18-monatige garantie - die exklusive bedingungslose 18-monatige Garantie von Benfei gewährleistet die langfristige Zufriedenheit Ihres Kaufs. Er ist so tragbar wie möglich. Einfach plug and play, keine software oder Treiber erforderlich, integrierter Überstrom- / Überspannungs- / Rückstromschutz und Unterstützung des Hot-Swap. Zuverlässiges und freundliches design - geflochtenes nylonkabel für zusätzliche haltbarkeit mit einer getesteten Lebensdauer von über 10000 Biegungen.
ZnačkaBENFEI #ad
VýrobceBENFEI #ad
Výška0.39
Délka39.37
Šířka1.18
Číslo dílu000305grey
Modelka000305grey

3. BENFEI

#ad

4-Port USB 3.0 hub s 1metrovým kabelem, Surface Pro, Mac Pro, flash disk a mobilní pevný disk pletený z nylonu a hliníková, iMac, Mac Mini, BENFEI Ultra-Slim USB 3.0 Hub kompatibilní s MacBook

#ad
BENFEI #ad - Je tak přenosný, přenosný adaptér s tloušťkou cca 2 uncí a tloušťkou 0, abyste se mohli vydat na služební cestu s notebookem a NoteBook, nebo rozšiřte svůj pracovní stůl o další periferní zařízení USB. Spolehlivý a příjemný design – pletený nylonový kabel pro dodatečnou trvanlivost s testovanou životností více než 10 000 ohybů.

18měsíční záruka – exkluzivní bezpodmínečná 18měsíční záruka od benfei zaručuje dlouhodobou spokojenost vašeho nákupu. Přátelský a snadno dosažitelný zákaznický servis, který včas vyřeší vaše problémy. Použijte usb hub pro synchronizaci dat rychlostí až 5 Gb/s – dostatečně rychle pro přenos HD filmu během několika sekund. Tento adaptér je ve své cenové kategorii mnohem spolehlivější než jiné.

Jednoduše plug and play, není nutný žádný software ani ovladače, integrovaná ochrana proti přepětí/přepětí/zpětnému proudu a podpora Hot-Swap. Zasuňte toto lehké zařízení do kapsy, 4 palce. Kryt z kvalitní hliníkové slitiny, robustní vnější materiál a žáruvzdorné konektory propůjčují tomuto náboji neuvěřitelnou trvanlivost. Kompaktní design – benfei ultra slim hub je kompaktní, jak je to možné. 0 hub benfei 4-port usb 3. 0 hub adaptér rozšiřuje váš laptop o 4 další usb 3.
ZnačkaBENFEI #ad
VýrobceBENFEI #ad
Výška0.39
Délka3.94
Šířka1.18
Číslo dílu000305grey-1M
Modelka000305grey-1M

4. UGREEN

#ad

USB Stick, Surface, UGREEN 4portový USB 3. 0 hub USB rozdělovač 5Gbps USB vícenásobný konektor USB Splitter pro MacBook, stolní PC a další 15 cm, Thinkpad, iMac, Mobile HDD, Dell

#ad
UGREEN #ad - S tímto usb rozdělovačem můžete rozšířit jeden a port vašeho notebooku na 4 a připojit více zařízení jako myš/pevný disk/USB flash disk/čtečka karet současně. Iroká kompatibilita: tento usb rozbočovač je kompatibilní s většinou hlavních zařízení, jako jsou notebooky/stolní počítače/iMac/MacBook a většina příslušenství A-Port, jako je webkamera/reproduktory/externí pevný disk/herní ovladač/tiskárna atd.

Lehký a přenosný: rozměry usb vícenásobného konektoru jsou 2, 5 cm a délka kabelu je 15 cm. Filmy můžete přenášet během několika sekund. Přenos dat přes tento USB rozdělovač je velmi stabilní. Váží pouze 33 g.

Proto je ideální mít mobilní telefon vždy s sebou, 9 cm x 10, když jste na cestách. 4portový usb rozbočovač: ugreen usb hub 3. 0 nabízí 4 další usb porty pro váš usb a přístroj. Kromě toho je zpětně kompatibilní s USB 2. 0 a 1. 1. Dné starosti s nedostatkem přípojek! rychlost přenosu dat 5 gbps: tento usb rozdělovač podporuje rychlost přenosu dat až 5 gbps, což je 10krát rychlejší než USB 2. 0 480 mbps.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.39
Délka4.33
Šířka1.18
Číslo dílu25851
Modelka25851

5. UGREEN

#ad

UGREEN USB hub 3.0 USB Splitter 5Gbps USB rozdělovač pro MacBook, Mac Mini, Desktop PC a další 60 cm, Surface Pro, iMac, Thinkpad, XPS, USB Flash Drives, Mobile HDD

#ad
UGREEN #ad - Měkký modrý led displej může snadno zobrazit pracovní stav rozbočovače dat. Velké množství souborů můžete přenášet během několika sekund. Iroká kompatibilita: usb 3. 0 hub podporuje použití s imac, xbox, xps 15, desktop pc, ps4, mac mini, ps5, xps, thinkpad, surface, notebooky a dalšími zařízeními s USB A porty.

Současně jej lze použít na Windows 10/8/8. 1/7/vista/xp, Mac OS. Plug and play: nejsou nutné žádné ovladače, stačí zasunout a hotovo. Kromě toho je zpětně kompatibilní s USB 2. 0 a 1. 1. Vynikající přípojky: ugreen usb 3. Super rychlý přenos: tento vysokorychlostní usb hub podporuje rychlost přenosu dat až 5 gbit/s, 10krát rychlejší než USB 2.

0 480 mbps. 0 hub nabízí 4 další usb porty pro pc přes 1 usb. S tímto usb rozdělovačem můžete bez problémů připojit až 4 USB zařízení k PS5/PS4/Xbox/PC/notebookům. Ultratenký a přenosný: specifikace usb rozvaděče je 2, 9 cm x 10, 5 cm a délka kabelu je 60 cm. Je to ideální způsob, jak rychle přistupovat k USB zařízením kdykoli a kdekoli.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.39
Délka4.33
Šířka1.18
Číslo dílu25946
Modelka25946

6. UGREEN

#ad

Thinkpad, Mobile HDD, Mac Mini, UGREEN USB hub 3.0 USB Splitter 5Gbps USB rozdělovač pro MacBook, XPS, iMac, Surface Pro, Desktop PC a další 100 cm, USB Flash Drives

#ad
UGREEN #ad - Plug and play: nejsou nutné žádné ovladače, stačí zasunout a hotovo. S tímto usb rozdělovačem můžete bez problémů připojit až 4 USB zařízení k PS5/PS4/Xbox/PC/notebookům. Super rychlý přenos: tento vysokorychlostní usb hub podporuje rychlost přenosu dat až 5 gbit/s, 10krát rychlejší než USB 2.

0 480 mbps. Kromě toho je zpětně kompatibilní s USB 2. 0 a 1. 1. Je to ideální způsob, jak rychle přistupovat k USB zařízením kdykoli a kdekoli. Iroká kompatibilita: usb 3. 0 hub podporuje použití s imac, ps4, notebooky a dalšími zařízeními s usb a porty. Současně jej lze použít na Windows 10/8/8. 1/7/vista/xp, ps5, xps 15, thinkpad, xps, surface, mac Mini, Xbox, Desktop PC, Mac OS.

Ultratenký a přenosný: specifikace usb rozvaděče je 2, 9 cm x 10, 5 cm a délka kabelu je 15 cm. Vynikající přípojky: ugreen usb 3. Měkký modrý led displej může snadno zobrazit pracovní stav rozbočovače dat. 0 hub nabízí 4 další usb porty pro pc přes 1 usb. Velké množství souborů můžete přenášet během několika sekund.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Číslo dílu35574
Modelka35574

7. iDSOniX

#ad

MacBook, Flash Drive, 5Gbps USB rozšíření, laptop, iMac, Surface Pro, Mobile, iDsonix USB hub 3.0 s prodlouženým 180cm kabelem, vícenásobné prodloužení pro PC, USB rozdělovač 3.2 Gen 1 USB rozbočovač

#ad
iDSOniX #ad - Pokud světlo svítí, znamená to, že váš přístroj funguje správně. Tím jsou připojená zařízení chráněna před poškozením způsobeným zkratem. Přenosný a kompaktní: usb multiport rozšiřující hub má jedinečný design s krásným látkovým vzorem.

Perfektní kompatibilita: idsonix multi port usb rozdělovač je kompatibilní se systémy windows, mac os a android pc. Robustní vnější materiál a žáruvzdorná hlava zástrčky zajišťují ultimativní životnost. A je kompatibilní se všemi zařízeními s konektory USB 3. 0, jako macbook air / macbook pro / usb flash disk / tiskárna / myš / Surface Pro / klávesnice / MacPro / PS4 / výměnný pevný disk atd.

Super speed 5 gbps : rozbočovače idsonix usb 3. 0 využívá čip usb3. 0 core master pro dosažení přenosové rychlosti 500 MB/S a k přenosu velkých souborů z 1 GB za pouhou 1 sekundu. Je nejen snadno přepravovatelný, ale také dobře vypadá, což je ideální společník pro vaši domácí kancelář a vaše cestování v přírodě. Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 a usb 1. 1.
ZnačkaiDSOniX #ad
VýrobceiDsonix TRADING CO.,LIMITED #ad
Číslo díluiDsonix-AMPW4A-U3-18-BK

8. iDSOniX

#ad

MacBook Air/Pro/Mini,iMac, Surface Pro, MacPro, PS4, tiskárnu, laptop, iDsonix -AMPW4A USB 3.0 rozdělovač USB hub Multiport USB vícenásobný konektor, 5Gbps USB Splitter SuperSpeed USB rozšíření pro PC

#ad
iDSOniX #ad - Bezpečnost a trvanlivost: každá usb 3. 0 přípojka má integrovanou nadproudovou ochranu. Bez instalace ovladačů, Plug and Play. 5 gbps super speed: rozbočovače idsonix usb 3. 0 využívají čip usb3.

0 core master pro dosažení přenosové rychlosti 500 MB/S a k přenosu velkých souborů z 1 GB za pouhou 1 sekundu. Tím jsou připojená zařízení chráněna před poškozením způsobeným zkratem. Je nejen snadno přepravovatelný, ale také dobře vypadá, což je ideální společník pro vaši domácí kancelář a vaše cestování v přírodě. Robustní vnější materiál a žáruvzdorná hlava zástrčky zajišťují ultimativní životnost.

Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 a usb 1. 1. Přenosný a kompaktní: usb multiport rozšiřující hub má jedinečný design s krásným látkovým vzorem. Usb 3. 0 hub se 4 přípojkami: usb splitter přemění 1 usb port na 4 usb 3. 0 přípojky, ideální pro uživatele s více elektronickými zařízeními.
ZnačkaiDSOniX #ad
VýrobceiDsonix TRADING CO.,LIMITED #ad
Výška0.39
Délka3.15
Šířka1.57
Číslo díluiDsonix-AMPW4A-U3-015-BK

9. atolla

#ad

Atolla USB Verteiler mit 7 USB-A-Anschlüssen, USB HUB, Ultra Slim USB 3.0 Datenhub mit 100 cm Verlängerungskabel und Separater Schalter mit LED-Anzeige

#ad
atolla #ad - Plug and play, es müssen keine Treiber oder Software installiert werden. Jeder usb-anschluss wird unabhängig voneinander gesteuert, sodass mehrere USB-Geräte einfach verwaltet werden könnens, ohne sich gegenseitig zu stören, mit einer LED-Anzeige, um den Betriebsstatus auf einen Blick zu erkennen.

Superspeed-datenübertragung: synchronisieren sie daten mit erstaunlichen geschwindigkeiten von bis zu 5 Gbit/s, schnell genug, was mehr als 10 mal schneller ist als USB 2. 0, um einen hd-film in sekunden zu übertragen, sodass Sie weniger Zeit mit der Synchronisierung von Daten verbringen müssen. Einzelne schalter led lichtanzeige: 7 ports usb 3. 0 splitter haben die separate schalter und blau LED-Anzeige. Breite kompatibilität: usb-hubs mit stromversorgung sind mit den meisten Betriebssystemen kompatibel: Windows 8/10/11; MacOS 8/9/X, UNIX, Linux.

Hochstabile verbindung: Über den typ-c-anschluss können sie eine zusätzliche 5V 2A-Stromversorgung für weitere USB-Geräte anschließen, insbesondere für stromhungrige Geräte wie externe Festplatten mit großer Kapazität. 7 ports usb 3. 0 verteiler: der usb-hub kann einen ihrer usb-anschlüsse problemlos auf 7 anschlüsse erweitern und hilft Ihnen einfach, Kopfhörern, Flash-Laufwerken, bis zu 7 USB-Geräte an Ihren PC wie Tastatur und Maus, Lautsprechern und vielen anderen Peripheriegeräten.
Značkaatolla #ad
VýrobceRuiwei Technology (Shenzhen) Co., LTD. #ad
Výška0.55
Délka6.81
Hmotnost0.2
Šířka1.77
Číslo dílu1107
ModelkaGMS-1107U3(65)

10. MMOBIEL

#ad

Acer a dalšími – USB-A datový hub univerzální- hliník, Lenovo, MMOBIEL USB-A na 4X USB-A rozdělovač – USB rozbočovač 4 v 1 USB 3.0 – 5Gbps USB vícenásobný konektor kompatibilní s Dell

#ad
MMOBIEL #ad - Technologie usb 3. 0 – usb rozbočovač je vybaven technologií usb 3. 0, která umožňuje bleskový přenos dat až 5 gbps 5000 mbps. Usb flash disky, čtečka sd karet, bluetooth adaptéry, tiskárny, klávesnice, kamery a pevné disky. To je 10krát rychlejší než přenos dat 480 Mbps zastaralých USB 2.

0 přípojek. Rozšiřte své usb možnosti a používejte bez problémů několik USB zařízení, abyste měli vždy potřebnou USB konektivitu. Možnosti jsou prakticky nekonečné. Snadné přenášení – usb hub je vyroben z vysoce pevného hliníku a měří 9, 2 x 2, 9 x 1, 2 cm. S tímto uSB 3. 0 rozdělovačem můžete používat několik usb zařízení současně nebo přenášet data bez námahy vysokou rychlostí. Tento rozbočovač adaptéru usb-a má mužský usb a kabel, který lze připojit na konektor typu A téměř všech USB A zařízení, jako jsou notebooky a počítače.

Kompatibilita – usb rozdělovač vám umožňuje připojit všechna usb a zařízení k vašemu usb a zařízení, herní ovladače, počítačové myši, jako např. Usb rozdělovač 4 v 1 – usb rozbočovač umožňuje přeměnu 1 usb a portu na 4 usb a porty s bleskově rychlým přenosem dat. Díky této malé velikosti zabírá usb rozbočovač málo místa a můžete jej bez problémů vzít všude s sebou. Praktický usb rozbočovač – vychutnejte si všestrannost a rychlost, kterou tento hub nabízí.
ZnačkaMMOBIEL #ad
VýrobceMMOBIEL #ad
Číslo díluUSB hub 4-in-1 A
ModelkaUSB hub 4-in-1 A