Top 10 Schallplattenspieler Mit Lautsprecher – Gramofony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sony

#ad

Sony Gramofon

#ad
Sony #ad - Poskytuje sytý, čistý zvuk a výrazné basové tóny. Přepínání mezi třemi režimy zisku – nízký, střední a vysoký. Podporuje výstup phono a Line díky integrovanému phono předzesilovači. Silná ochrana proti prachu tlumí tlak vašich reproduktorů. 33 1/3 ot/min a 45 ot/min. Dodává se s jedním krokem automatického přehrávání pro snadné ovládání. Tlačítko pro spárování bluetooth pro nalezení bezdrátových reproduktorů, soundbaru nebo sluchátek a poslech vašich oblíbených záznamů.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška4.25
Délka14.45
Hmotnost7.72
Šířka16.93
Číslo díluPSLX310BT.CEK
ModelkaPSLX310BT.CEK

2. Sony

#ad

Hliníkový gramofon černý, Gramofon Sony PS-LX310BT Bluetooth předzesilovač phono, funkce automatického přehrávání

#ad
Sony #ad - Bluetooth rozhraní pro bezdrátové připojení ke sluchátkům, reproduktorům, soundbarům a jiným zařízením Bluetooth. Díky integrovanému ekvalizéru fono-EQ podporuje jak mikrofonní, tak i linkové výstupy. Plně automatizované pro ochranu vašich desek před poškrábáním a poškozením. Dvě rychlosti: 33 1/3 a 45 otáček/min. Diamantová jehla pro vynikající reprodukci zvuku.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška6.69
Délka18.7
Hmotnost7.72
Šířka16.34
Číslo díluPSLX310BT.CEL
ModelkaPSLX310BT.CEL
Záruka2

3. Audio-Technica

#ad

Audio-Technica LP120XUSBBK Gramofon s přímým pohonem analogový a USB černý

#ad
Audio-Technica #ad - Přímý pohon, stejnosměrný servomotor || ruční provoz || dynamické nastavení proti skating || přepínatelná rychlost přehrávání: 33, 45 a 78 ot / min || Funkce USB: kompatibilní s USB 1. 1 windows 7 nebo vyšší nebo MAC OSX nebo vyšší.
ZnačkaAudio-Technica #ad
VýrobceAudio-Technica #ad
Výška5.57
Délka17.8
Hmotnost17.64
Šířka13.86
Číslo díluAT-LP120XUSB-BK
ModelkaAT-LP120XUSBBK
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. Audio-Technica

#ad

Audio-Technica LP60X plně automatický stereo gramofon s řemenovým pohonem, černý

#ad
Audio-Technica #ad - Integrovaný, připojitelný phono předzesilovač – umožňuje přímé připojení LP60X k reproduktorům a jiným zařízením. Optimalizované chování snímání a nižší rezonance – pro obzvlášť příjemný zvuk. Integrovaný duální magnetický snímač s vyměnitelnou diamantovou jehlou ATN3600L. Vyvinuto v tokiu, japonsku, audio-Technica – odborníky na hi-fi vybavení od roku 1962. Plně automatický stereo gramofon s řemenovým pohonem a dvěma rychlostmi: 33 1/3 a 45 ot/min.
ZnačkaAudio-Technica #ad
VýrobceAudio-Technica #ad
Výška3.8
Délka14.7
Hmotnost8.16
Šířka14.1
Číslo díluAT-LP60xBK
ModelkaAT-LP60xBK
Záruka2 roky výrobce.

5. Brollitest

#ad

Stříbro, stabilizátor gramofonové desky, stabilizátor hmotnosti vinylu, 130 g, Brollitest Gramofonový gramofonový kotouč, pro gramofony

#ad
Brollitest #ad - Snižuje vibrace: tento tlakový kroužek vyrobený z hliníku drží desku pevně na vřetenu, zabraňuje kývání a snižuje vibrace. Zcela z hliníku: stabilizátor gramofonové desky je vyroben výhradně z hliníku a váží 130 g, je lehký a snadno se přenáší a má matný povrch pro čistý vzhled.

Velmi univerzální: tento stabilizátor desek se používá k nastavení LP vinylových přehrávačů, CD přehrávačů, pouzder, reproduktorů atd. Vysoká kvalita: testováno, aby byl neškodný pro vaše gramofonové desky, tento produkt se perfektně hodí pod ochranu před prachem a nebude se střetávat s ochranným obalem proti prachu, plsť na spodní straně je vysoce kvalitní a perfektně padne a nepoškodí papírovou etiketu na vašich deskách.

Pomáhá také vyhlazovat zdeformované desky. Vám umožní vychutnat si lepší zvuk: stabilizátor desky snižuje šum, snižuje rezonanci, zlepšuje čistotu zvuku, napíná basy, zlepšuje kvalitu zvuku a.
ZnačkaBrollitest #ad
VýrobceBrollitest #ad
Číslo díluLP
ModelkaLP
Záruka365 dní

6. Brollitest

#ad

Brollitest Stabilizátor gramofonu, gramofonový stabilizátor gramofonu pro LP gramofon – modrý, průměr až 7 mm, 450 g, hliník LP vinyl

#ad
Brollitest #ad - Univerzální použití pro všechny gramofony, pro nastavení gramofonu LP, CD přehrávače, vinylové rekordéry atd. Odolný: téměř jedna libra hmotnosti udrží vaši desku stabilní a zabraňuje sklouznutí.

Hmotnost z hliníku s hmotností 450 g, jednoduchá a vysoce kvalitní barva jablečně šedá a modrá. Ergonomický tvar: ergonomický tvar, snadná manipulace bez nehody, matný povrch má dlouhou životnost a dlouhou životnost. Soft base pad: bezpečně drží nahrávací značku a rozložení hmotnosti je pěkně vystředěno, pomáhá snižovat hluk gramofonových desek.
ZnačkaBrollitest #ad
VýrobceBrollitest #ad
Číslo díluLP Vinyl
ModelkaLP Vinyl
Záruka365 dní

7. Dual

#ad

USB kabel černá, magnetický snímač, Dual DTJ301.1 USB DJ gramofon 33/45 ot / min, řízení výšky, pin světla

#ad
Dual #ad - Rozsah dodávky: rozsah dodávky zahrnuje přístroj, gramofon s hnacím řemenem, kryt, středicí puk, protizávaží, obložení gramofonu, USB kabel a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Magnetický systém snímače zvuku: audio technica AT 3600 Přehrávání dvou rychlostí 33/45 ot/min. Flexibilita: gramofon lze také připojit k vašemu hifi systému jako běžné přehrávací zařízení. Rameno tónu s přednastavenou nosnou silou a tlumeným zvedákem zvuku. Software pro digitalizaci lze zdarma stáhnout na internetu. Rozmanitost: integrovaný usb konektor pro digitalizaci vašich gramofonových desek přes PC nebo MAC. Předzesilovač: vestavěný přepínatelný phono předzesilovač pro snadné připojení na vstup Phono nebo AUX.
ZnačkaDual #ad
VýrobceDGC GmbH #ad
Výška17.72
Délka5.47
Hmotnost11.82
Šířka13.78
Číslo dílu4260136672212
ModelkaDTJ 301.1 USB

8. Audio-Technica

#ad

černý, Audio-Technica LP60XBT plně automatický Bluetooth stereo gramofon

#ad
Audio-Technica #ad - Integrovaný, připojitelný phono předzesilovač umožňuje přímé připojení k reproduktorům a jiným zařízením. Plně automatický gramofon se dvěma rychlostmi: 33 1/3 a 45 ot/min. Bluetooth gramofon vyvinutý v tokiu, Japonsku, Audio-Technica – odborníky na hi-fi vybavení od roku 1962. S kabelem nebo bez kabelu – lp60xbT nabízí to nejlepší z obou světů. Kompatibilní s aktuálními Bluetooth reproduktory a sluchátky.
ZnačkaAudio-Technica #ad
VýrobceAudio-Technica #ad
Výška3.84
Délka14.7
Hmotnost5.73
Šířka14.15
Číslo díluAT-LP60XBTBK
ModelkaAT-LP60XBTBK
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Denon

#ad

Integrovaný předzesilovač premium stříbrný, Denon DP-300 F plně automatický gramofon řemenový pohon

#ad
Denon #ad - Přesný hliníkový vstřikovaný talíř. Emenový pohon. Plně automatická pro vysoký komfort obsluhy. Rozsah dodávky: denon dp 300 f plně automatický gramofon premium stříbrný, MM snímač. Vestavěný, přepínatelný phono ekvalizér připojení na AUX vstup možné.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška4.72
Délka17.09
Hmotnost12.13
Šířka13.78
Číslo díluDP300FSPE2GB
ModelkaDP300FSPE2
Záruka2 roky

10. Denon

#ad

Plně automatický černý, integrovaný předzesilovač, Denon DP-300 F plně automatický gramofon řemenový pohon

#ad
Denon #ad - Přesný hliníkový vstřikovaný talíř. Plně automatická pro vysoký komfort obsluhy. Emenový pohon. Odnímatelný headshell; vysoce lesklý lak; manuální zvedání tónového ramene. Vestavěný, přepínatelný phono ekvalizér připojení na AUX vstup možné. Rozsah dodávky: denon dp 300 f plně automatický gramofon černý, MM snímač zvuku.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška19.76
Délka18.03
Hmotnost13.23
Šířka7.72
Číslo díluDP300FBKE2GB
ModelkaDP300FBKE2
Záruka2 roky