Top 10 Sat Receiver Für Orf – Satelitní přijímače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VU+

#ad

VU+ Zero 4K DVB-S2X Linux satelitní přijímač, černý

#ad
VU+ #ad - Dvb common-interface zásuvka, čtečka čipových karet Xcrypt, USB 2. 0 zadní strana. Vhodné pro všechny volně přijímané uhd a hd tv a rozhlasové stanice, prohlížeč WebKit, velmi rychlé přepínání, HbbTV.

Rozsah dodávky: přijímač, dálkové ovládání, síťový zdroj, hdmi kabel, externí IR přijímač, 2x AAA baterie, stručný návod český jazyk nelze zaručit.11 500 mhz arm dual core procesor, 4096 mb flash emmc, 2048 MB DDR3 DRAM. Neomezený seznam kanálů pro tv a rádio, epg electronic Program Guide, osd v mnoha jazycích, lze rozšířit o mnoho bezplatných pluginů.
ZnačkaVU+ #ad
VýrobceVU+ #ad
Výška1.97
Délka4.53
Hmotnost1.1
Šířka5.51
Číslo dílu13121
Modelka13121
Záruka2 roky

2. TechniSat

#ad

Funkce nahrávání PVR, Scart černý, CI+, USB 2.0, HDTV, TechniSat Technistar S2 HD satelitní přijímač DVB-S2, HDMI

#ad
TechniSat #ad - Satelitní přijímač vám umožňuje zaznamenávat nešifrované digitální televizní a rozhlasové programy po připojení USB paměťového média např. Siehferninfo elektronický programový časopis, technimatic automatické aktualizace softwaru, funkce řezu pro nahrávání, vhodné pro přijímací zařízení s jedním kabelem Unicable SCR EN50494.

Hd+, sky atd. Je zapotřebí smart karta a odpovídající modul CI+. Přes rozhraní ci+ je hd přijímač vhodný také pro pay tv např. Jednoduché uvedení satelitního přijímače do provozu díky AutoInstall a stále aktuálnímu seznamu programů díky správci seznamu programů ISIPRO. Rozsah dodávky: technistar s2, dálkové ovládání, externí síťový zdroj, návod k obsluze. Pevný disk.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška5.31
Délka11.02
Hmotnost1.32
Šířka1.46
Číslo dílu4019588047396
Modelka0000/4739

3. LEYF

#ad

Scart, USB, LEYF & Sagaf SUD-0507 Mini satelitní přijímač DVB-S2 Full HD 1080p digitální přijímač HDTV

#ad
LEYF #ad - Vysoká kvalita s osvědčenou kvalitou; umí číst různé poměry stran 4:3 a 16:9 a obrazové jpeg, které jsou uloženy v USB paměti, hudební mp3 a video mkv soubory, aby vám nabídl ten nejlepší zážitek.

Ve srovnání s jinými zařízeními zabírá méně místa a díky elegantnímu designu je přístroj velmi výhodnější. Důvěryhodný indikátor hladiny signálu pro snadnou instalaci antény, pokročilé zamykací systémy: systémové zámky, regulační zámky zařízení, pojistka paměti při výpadku proudu, rodičů a kanálů vytvářejí bezpečné a pohodlné prostředí pro vaši rodinu. Rozšířené zařízení tento přístroj se silnými signály a jednoduchým rozhraním má 2 USB porty a 1 HDMI vstup.

Ukládání 4000 kanálů, vícejazyčná podpora, rozšířené nastavení PID. Stylový design sagaf sud-0507 byl vyvinut, aby vám poskytl ten nejlepší zážitek. Uživatelsky přívětivý je vám k dispozici s mnoha funkcemi, titulky, teletext, EPG, jako např. Přístroj vyrobený s high-tech stroji zaujme designem a výkonem.
ZnačkaLEYF #ad
VýrobceLEYF #ad
Záruka2 roky

4. Premium X

#ad

PremiumX satelitní přijímač HD 521 FTA Digital SAT TV Receiver DVB-S2 FullHD HDMI SCART 2X USB multimediální přehrávač, 12V externí napájecí zdroj

#ad
Premium X #ad - Rozsah dodávky > digitální satelitní reciver, seznam softwaru a stanic, návod k obsluze v němčině, dálkové ovládání s bateriemi, HDMI kabel, 12 V externí síťový zdroj, aktualizace přes USB port. Snadná instalace > snadná navigace v menu, vytváření seznamů oblíbených, zamykání, vyhledávání kanálů, přesouvání, mazání, technická podpora při dotazech k produktu.

Digitální satelitní televize s vysokým rozlišením > 4000 programových paměťových míst, vícejazyčné menu, ochrana mládeže dětská pojistka, EPG, teletext, doba přepínání pod 1 sec, nízká spotřeba energie. Obrazové signály přes hdmi v brilantním rozlišení 1080p 1080i nebo přípojka scaRT - satelitní přijímač lze připojit k téměř všem televizorům - Unicable / kompatibilní s kabelovým systémem.

Usb mediacenter > s multimediálními funkcemi pouze přehrávání přes paměťovou jednotku, externí pevný disk nebo jiné flash disky, přehrávání běžného audia, obrazu a video souborů na velké obrazovce. Satreceiver > nešifrovaná satelitní tv v full hd a sd.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Číslo díluA08

5. hd-line

#ad

Full HD 1080p předprogramovaný pro Astra Hotbird Türksat energetická třída A+++, DVB-S/S2, 2X USB 2.0, HDMI, SCART, hd-line Digitální satelitní satelitní satelitní přijímač Bamof 2305 – HDTV

#ad
hd-line #ad - Efektivní dálkové ovládání – ovládací funkce dálkového ovládání je velmi dobrá, satelitní přijímač můžete zvolit na velkou vzdálenost a vy můžete snadno provést požadované ovládání. Můžete sledovat vysílání ze satelitního přijímače jako Astra, Hotbird a Türksat v kvalitě Full HD 1080P.

S velmi snadnou obsluhou menu můžete bez problémů vyhledávat, co potřebujete, mazat a přesouvat vysílače a kanály. Bezpečnost a efektivnost – s tímto digitálním satelitním přijímačem si užijete vysokou kvalitu zvuku, obrazu a šumu. Snadná instalace – vše, je v krabici, nové nastavení zde není nutné. Osvědčená vysoká kvalita – náš satelitní přijímač má vysokou míru rozlišení a současně má několik funkcí.

100% záruka vrácení při nespokojenosti – pokud máte problémy s připojením, doporučujeme vám odpojit konektor z přijímače a po 5 minutách opět připojit. Stejným způsobem můžete usb připojení ovládat dálkovým ovládáním. Nabízí svým uživatelům příjemné okamžiky s více funkcemi. Hlavní vlastnosti našeho satelitního přijímače jsou HD, 2x USB 2. 0, dvb-s / dvb-s2, hdtv, av, hdmi, full hd 1080p, digitální audio výstup.
Značkahd-line #ad
Výrobcehd-line #ad
Číslo dílu2305
ModelkaBAMOF 2305
Záruka2 roky

6. Xoro

#ad

Přehrávač médií ASTRA 19.2, vhodný pro LAN, předprogramovaný seznam stanic, XORO HRS 2610 – digitální satelitní přijímač s přípojkou HDMI & SCART, kompatibilní s Unicable USB 2.0

#ad
Xoro #ad - Přijímač je aktuálně a prakticky předprogramovaný, rozsáhlá příručka je součástí dodávky. Obrazové signály jsou vysílány přes hdmi až do rozlišení 1080p a přes SCART – díky tomu lze přijímač připojit téměř ke všem televizorům.

Upozornění: vyjměte baterie z dálkového ovládání, pokud přijímač delší dobu nepoužíváte. Flexibilní nastavení antény umožňují provoz na všech běžných přijímacích zařízeních. Jednokabelové přijímače jsou podporovány jak podle standardu EN50494 SCR, tak podle nového standardu EN50607* Unicable 2, dCSS, Unicable 1, JESS.

Xoro hrs 2610 v2 přijímá nešifrovanou satelitní televizi DVB-S/S2 ve vynikající kvalitě. Přístroj má dobře čitelný led displej 4 místa, stmívatelné, zobrazení času možné v pohotovostním režimu. První uvedení do provozu a ovládání jsou velmi snadné.
ZnačkaXoro #ad
VýrobceXoro #ad
Výška1.57
Délka4.65
Hmotnost0.99
Šířka6.61
Číslo díluHRS 2610
ModelkaHRS 2610
ZárukaZáruka 24 měsíců po datu nákupu

7. TechniSat

#ad

Předinstalované seznamy programů, USB, TechniSat Digit S3 HD – kvalitní digitální HD satelitní přijímač HDTV, DVB-S2, DVB-S, HDMI, vhodné pro Unicable AAC černý

#ad
TechniSat #ad - Se svými malými rozměry 18 x 4, 4 x 13 cm najde místo všude – kvalita Made in Germany. Rozsah dodávky: digit s3 hd, hdmi kabel, rozměry výrobku š x v x h 18 x 4, síťový zdroj, dálkové ovládání, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 4 x 13 cm.

Přístroj lze provozovat rovněž přes 12v elektrickou síť a hodí se tak i pro mobilní použití, např. Rychlá instalace: satelitní přijímač je rychle nastaven díky jednoduchému, instalačnímu asistentovi, německému menu, správci seznamu programů ISIPRO a automatické aktualizaci softwaru.

Kompaktní satelitní přijímač pro příjem nešifrovaných digitálních televizních a rozhlasových stanic. Satelitní přijímač je díky nastavitelnému režimu isi a funkci techniFamily ochrana mládeže díky uživatelským profilům pro vysílače a televizní časy ideální také pro seniory a děti. Kempování nutný kabel adaptéru, není součástí dodávky.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat DIGIT S3 HD #ad
Výška1.73
Délka5.12
Hmotnost0.84
Šířka7.09
Číslo dílu0010/4712
Modelka0010/4712
ZárukaZáruka 2 roky

8. TechniSat

#ad

Vhodné pro Unicable , funkce PVR nahrávání, AAC-LC černý, předinstalované seznamy programů, HDMI, USB, DVB-S/S2, TechniSat DIGIT S3 DVR – kvalitní digitální HD satelitní přijímač HDTV, Timeshift

#ad
TechniSat #ad - Přístroj lze napájet proudem jak 230 v přes normální elektrickou síť, tak i 12 V kabel adaptéru volitelně k dispozici přes zapalovač cigaret v autě nebo obytném voze. Rozsah dodávky: digit s3 dvr, dálkové ovládání, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, rozměry výrobku š x v x h: 18 x 4, síťový zdroj, HDMI kabel, 4 x 13 cm.

Kompaktní digitální satelitní přijímač je díky jednoduché, německé menu český jazyk nelze zaručit, průvodce instalací a správci seznamu programů ISIPRO rychle připraven k použití. S funkcí pvr nahrávání zcela jednoduše zaznamenáte nešifrované televizní a rozhlasové programy po připojení USB pevného disku / vývoj a výroba satelitního přijímače probíhá v Německu – Made in Germany.

Satelitní přijímač je díky nastavitelnému režimu isi a funkci techniFamily ochrana mládeže díky uživatelským profilům pro vysílače a televizní časy ideální také pro seniory a děti.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat DIGIT S3 DVR #ad
Výška1.73
Délka5.12
Hmotnost0.84
Šířka7.09
Číslo dílu0010/4713
Modelka0010/4713
ZárukaZáruka výrobce 2 roky (po registraci výrobku)

9. EDISION

#ad

1080p předprogramovaný pro Astra, LAN, HDMI, EDISION OS NINO+ Full HD Linux E2 Sat Receiver H.265/HEVC 1x DVB-S2, 01-08-0016, 2x USB, Linux, čtečka karet

#ad
EDISION #ad - Vhodné pro všechny volně přijímané televizní a rozhlasové stanice přes satelit jako např. Příjem sd, hd, hdtv přes dvb-s nebo DVB-S2. Scr jess kompatibilní SAT>IP Client funkce.

Vlastnosti vybavení: 2x usb; hdmi 1. Edision os nino+ dvb-s2 digitální satelitní přijímač openATV Linux E2 operační systém předinstalovaný. K dalším přednostem patří přehrávač médií, možnost rozšíření zařízení pomocí doplňků nebo plug-inů. 4 a; digitální audio výstup; infračervené připojení pro infračervené oko internetové funkce jako YouTube, Web TV, HbbTV atd. Dálkové ovládání 2 v 1 umožňuje ovládání televize a přijímače. Výkonný s procesorem mips broadcom 742 mhz dual-core / 512MB SLC NAND Flash / 512MB DDR3 RAM. Astra, hotbird, Türksat a mnoho dalších.
ZnačkaEDISION #ad
VýrobceEDISION #ad
Výška1.38
Délka5.71
Hmotnost1.15
Šířka4.72
Číslo dílu01-08-0016
Modelka01-08-0016

10. Megasat

#ad

Megasat HD 390 DVB-S2 HD Sat Receiver černý | kompatibilní s I & II

#ad
Megasat #ad - Hd satelitní přijímač s nejlepší kvalitou obrazu a zvuku. Přehledné a intuitivní menu v pravých barvách 32 bitů, teletext, vícejazyčné menu, EPG s podrobným zobrazením obsahu programu, předinstalováno pro německou TV Astra.

Moderní technologie čipů a dva integrované uSB porty pro mediální soubory a aktualizace firmwaru zajišťují velmi dobrý poměr cena/výkon. Hdmi přípojka s rozlišením 1080p, scart přípojka, digitální zvukový výstup koaxiální, USB připojení, 4místný displej. Možnost kempování 12 V volitelně 12 V kabel do auta. Obvykle jednoduché ovládání přijímače megasat se osvědčuje i u tohoto modelu. Ve full hd rozlišení, usb multimediální přehrávač pro všechny běžné obrazové, video a audio soubory.
ZnačkaMegasat #ad
VýrobceMegasat #ad
Výška1.18
Délka4.72
Hmotnost1.32
Šířka4.72
Číslo díluHD 390
ModelkaHD 390