Top 10 Royal Queen Seeds – Rostliny, osivo a cibulky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OwnGrown

#ad

Zelí semínka, semínka pastinák, palmové zelí, červená řepa, Zeleninová semínka staré druhy: 8 druhů staré zeleniny v sadě pro zahradu a balkon – semena artyčoků, chřest – osivo staré odrůdy OwnGrown

#ad
OwnGrown #ad - Lahodná semena zeleniny vzácná a historická. Naše osivo odolné proti semínkům se hodí pro pěstování ve vysokém záhonu, skleníku, balkónu nebo zahradě. Pečlivě sestavený box na semínka. Milujeme semena rostlin a máme velký výběr u own grown: adventní kalendář s bio semeny, semena rajčat, semena květin, rajčata, špenátová semínka, staré odrůdy, zahradní příslušenství, bylinky atd.

Návod k výsevu na každém jednotlivém balení zeleniny. K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu a konzumaci. Historické druhy zeleniny: 8 x staré druhy zeleniny v dárkové sadě pro vlastní pěstování zeleniny.

Skvěle se hodí jako dárek pro milovníky zahrady! krásná sada rostlinných semen: ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek na zahradu. 8 vynikajících druhů: palmové zelí nero di toskánsko, bílé zelí filderwort, artyčok, červená řepa pruhovaná Tonda di Chioggia, půldlouhý pastinák, zelený chřest Mary Washington, jahodový špenát, okra.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad

2. OwnGrown

#ad

Kopřiva, Sada semínek čaje, anýz, sléz – semena bylin – čaj – čajový box – OwnGrown bylinky, heřmánek, bylinek: 8 druhů osiva na balkon a zahradu – máta peprná

#ad
OwnGrown #ad - Pečlivě sestavený box na čaj bez genetického inženýrství a pesticidů. Návod k výsevu na každém balení. Vybraný výběr v dárkové sadě na čaj: krabička na osivo obsahuje mátová semínka, kořeněnou fenykl, řebříček obecný, sléz Mauritánský, heřmánkový semínko, kopřivu, muškátovou šalvěj a anýz.

K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu každé rostliny. Milujeme semena rostlin a máme velký výběr: adventní kalendář s bio semeny, semínek květin, sada bonsají, nápady na dárek, sada jedlých květů, kalendář na květiny atd.

Skvěle se hodí jako dárek pro milovníky zahrady a přátele čaje! Sada krásných divokých bylinek: ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek na zahradu. Ajové bylinky z vlastního pěstování: 8 druhů osiva pro pěstování aromatických a čerstvých bylin v květináči na parapetu, balkóně, ve vysokém záhonu nebo v bylinkovém záhonu.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Hmotnost0.09

3. OwnGrown

#ad

Rostliny na okenní parapet, mátová semena OwnGrown, balkon nebo zahradu – meduňka, Sada koktejlových bylinek: 8 druhů vybraných koktejlových bylinek pro čerstvé bylinky, estragon, bazalka

#ad
OwnGrown #ad - Krásná sada rostlinných semen: krásná krabička na semena je ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek do zahrady, dárky pro milovníky zahrady a další! Máme velký výběr u own grown: sada na pěstování rostlin pro děti, rajčata, dárky pro přítelkyni, jedlé květy dekorace na dorty jedlé jako květinová dekorace, semena květin, bio zelenina, semena bonsají, levandule atd.

Vypěstujte si svůj vlastní koktejlový závod pro domácí nápoje a chutné, nealkoholické koktejly. Delicious odrůdy v koktejlové sadě: anýzový yzop, semena citronové bazalky, semena estragonu, semena zelené máty spearmint, semena jablečné máty, semena citrónového balzámu, skořicové bazalky a červené bazalky.

Návod k výsevu a inspiraci k přípravě najdete na každém sáčku. Pro lahodné nápoje – ať už gin basil smash, malinový mojito bez alkoholu, domácí limonáda, ginový tonikum nebo hugo. Erstvé bylinky: osivo odolné proti semínkům pro 8 čerstvých, lahodných bylinek z vlastního pěstování.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad

4. Magic Garden Seeds

#ad

Vysoký záhon nebo balkon – tradiční a blahodárné – sada osiva pro začátečníky jako malý dárek nebo pro vlastní potřebu, Semena léčivých bylin – 12 druhů léčivých bylin odolných semínek pro zahradu

#ad
Magic Garden Seeds #ad - Krásná zahrada dÁrek sada se hodí pro vlastní potřebu nebo jako skvělý suvenýr v kapesním formátu. Osivo odolné proti semínkům, 12 tradičních druhů bylinek – základní hůl pro rozsáhlou domácí lékárničku – zcela mimořádná, cenná semena.

12 druhů léčivých rostlin, meduňky, heřmánku, řebříčku, pelyňku, šalvěje, jitrocele, kozlíku, pelyněk, tymiánu, rozmarýnu a máta. Znalosti odborníků, kromě vědomého výběru rostlin získáte veškerou podporu, kterou potřebujete pro výsev, péči a sklizeň. To zvládne každému, ať už začátečník nebo profesionál.

Na individuální problémy a potřeby čekají naši odborníci na rostliny na vaše dotazy. Sada na pěstování léčivých bylin vybrané druhy léčivých rostlin, které lze snadno pěstovat na zahradě, vysokém záhonu nebo ve velkém květináči na balkóně a terase. S 12 sáčky na semena získají milovníci rostlin velký výběr zcela zvláštních druhů.
ZnačkaMagic Garden Seeds #ad
VýrobceMagic Garden Seeds #ad
Výška0.98
Délka4.92
Šířka3.15
Číslo díluCAC-03

5. PflanzenFuchs

#ad

Trachycarpus fortunei, celková výška 140-170 cm kmen 40-50 cm hrnec Ø 36 cm 20 litrů 1803, Konopná palma odolná proti zimě

#ad
PflanzenFuchs #ad - Celková výška palmy činí 140 – 170 cm vč. Konopná palma trachycarpus fortunei patří k nejmrazuvzdornějším palmám na světě, pochází z Asie a roste zde v horách až do výšky 2400 m.

Měřeno květináče, kmen měří 40–50 cm a nachází se v květináči o rozměrech Ø 36 cm – 20 litrů. Měla by být v prvních letech v zimě chráněna, dokud nebude palma kompletně zakořeněna. Tento druh rostlin upřednostňuje hlinitou půdu. Tato stálezelená konopná palma je odolná až do -13 °c. Zavlažování: mírně přidejte vodu / stanoviště: Lehce stínované/slunečné.
ZnačkaPflanzenFuchs #ad
VýrobcePflanzenfuchs® #ad
Hmotnost63.93

6. Magic Garden Seeds

#ad

Středoevropské léčivé rostliny, dárková sada se semeny s 12 tradičními druhy bylin lidové medicíny

#ad
Magic Garden Seeds #ad - V závislosti na druhu rostlin vydrží semena jeden až mnoho let. Doporučujeme výsev obsažených odrůd do jednoho roku. Trvanlivost datum na sáčcích se semenem je datum plnění a nikoli datum minimální trvanlivosti.

Odrůdy odolné proti semínkům vysoká schopnost klíčení, žádné hybridní osivo, vždy jeden sáček na semeno na každý druh. O nás magic garden seeds nabízí osivo nejen běžných rostlin – ať už tradičních nebo exotických – obzvláště výnosné nebo prostě krásné, osvědčené nebo téměř zapomenuté. Semena tato sada bylinných semen obsahuje: řebříček, pravou levanduli, pravý heřmánek, třezalku, měsíček, kostivalerián, citrónový meduňku, pravou andělku, pravý šalvěj, mullein.

Podpora přiložený návod k výsevu, pěstování a péči od magic garden seeds podrobně popisuje, jak vytvoříte nejlepší možné podmínky pro klíčení vašich semen a další růst rostlin v němčině a angličtině. Semena porce vhodná pro každodenní potřeby.
ZnačkaMagic Garden Seeds #ad
VýrobceMagic Garden Seeds #ad
Výška0.98
Délka7.2
Šířka5.63
Číslo díluA-ST00146

7. exotic-samen

#ad

250 semen, červená chrpa "Red Ball", Centaurea cyanus, včelí vrba

#ad
exotic-samen #ad - 1 porce = 250 semen. Včelí vrba, květy se používají jako léčivé rostliny. Informace nenahrazují návštěvu lékaře! Hlavní složky: hořká látka cnicin centaurin, glykosid cichoriin, antokyan-glykosid kyanin. Semena zasíláme s podrobným návodem na výsev / péči. Hlavní účinky: lehce diuretikum, k přípravě očních kapek a očních kompresí, vlasové kosmetiky, šperkařské drogy v čaji.
Značkaexotic-samen #ad
Výrobceexotic-samen #ad
Číslo dílu70958

8. growgreens

#ad

ředkvičky, Sklenice na klíčky sada se 3 bio klíčky semena – sada na pěstování mikrogreenů pro křupavé klíčky vojtěška, fazole mungo

#ad
growgreens #ad - Certifikovaná bio semena – naše bio semena pochází výhradně od kvalitních výrobců a získává se bez genetického inženýrství, což je zvláště důležité u výhonků konzumovaných syrových.

Sídlo společnosti v Německu. Příslib spokojenosti – nejste 100% spokojeni? pak dostanete peníze zpět, aniž by to bylo. Vyrobeno v německu – víko se vyrábí v německu z vysoce kvalitních, potravinářských a certifikovaných materiálů. Startovací sada – sada obsahuje jednu sklenici na klíčky 700 ml a 3 × 50 g klíčků. Snadné čištění – sklenice na klíčení a sítko lze jednoduše mýt v myčce.

Na rozdíl od sítek z ušlechtilé oceli nejsou sítka z plastu náchylná k tvorbě plísní ani rzi. Speciální mikroklima, které se tvoří ve sklenici na zárodky, nabízí ideální podmínky pro pěstování klíčků. To zajišťuje hygienické pěstování a nezávadnou konzumaci. Jsme za kvalitu a jsme spokojeni teprve tehdy, když jste vy.
Značkagrowgreens #ad
Výrobcegrowgreens #ad

9. Deine Gartenwelt

#ad

Semena thajské bazalky Siam Queen – Ocimum basilicum – semena bazalky – semena bylin – osivo pro 100 rostlin

#ad
Deine Gartenwelt #ad - Pěstování vlastní thajské bazalky se semeny od TeineGartenwelt K dostání mnoho dalších druhů. Výroba a expedice z Německa. Asto se používá v thajské kuchyni. Koření s jedinečnou chutí. Pro vlastní bylinkovou zahrádku. Každý z našich druhů je dodáván v individuálním sáčku s vlastním návodem k výsevu a péči. Vysoce kvalitní osivo od tvého zahradního světa. Erstvou bazalku sami vypěstujte a sklízejte.
ZnačkaDeine Gartenwelt #ad
VýrobceDeine Gartenwelt #ad
Číslo díluDGW142

10. prademir

#ad

Brokolice, mrkve,, Prademir – Sada zeleninových semínek ze 16 druhů prémiových zeleninových semen – sada na pěstování zeleniny se 100% přírodními semeny z Portugalska – zeleninové osivo z okurky

#ad
prademir #ad - Absolutně čerstvé: každý z 16 druhů této směsi je čerstvý a má trvanlivost minimálně 2 roky. Velmi snadná pěstování: mix semen obsahuje řadu láskyplně vybraných osiv zeleniny, která se obzvláště snadno pěstuje a snadno se obléká.

Obsažená zeleninová semínka: v této sadě se nachází semena pro okurky, mangold, cukety, mrkev, chilli, brokolici, ředkvičky, květák, salát, rajčata, zelí, cibuli, špenát, pak choi, jarní cibuli a metr fazolí. Ihned po obdržení objednávky zabalíme semena rostlin a dodáme směs osiva přímo z Portugalska. 100% přírodní prémiová semínka: všechna semena jsou pěstována bez pomoci urychlovače chemického růstu a bez genetické techniky.

Semena jsou sušená na slunci a láskyplně zabalena ručně. V přiloženém návodu na pěstování vám krok za krokem vysvětlíme, jak pěstovat a pečovat o vlastní zeleninu. Z tohoto důvodu se sada hodí zejména jako dárek pro začátečníky v pěstování. Pestrá rozmanitost zeleniny: sada zeleninových semen je sestavena tak, že získáte co nejširší výběr nejrůznějších druhů zeleniny.
Značkaprademir #ad
VýrobcePrademir #ad
Výška0.39
Délka8.66
Hmotnost0.04
Šířka5.51