Top 10 RC Auto 30 km/h – Auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOT WHEELS TOTAL

#ad

Děti od 5 let, HJT85, baterie jsou součástí dodávky, Batmobil HOT WHEELS na dálkové ovládání R/C – Batmobil v měřítku až 800 km/h, rampa a dálkové ovládání pro sběratele

#ad
HOT WHEELS TOTAL #ad - 20 minut nabíjení stačí na 20 minut nepřetržitého přehrávání. Dálkové ovládání lze nabíjet přes dodávaný usb kabel. S turbo boost dosahuje hot wheels r/c batmobil v měřítku 1:64 rychlost až 800 km/h rychlost v měřítku.

Děti od 5 let, sběratelé a fanoušci batmana si zamilují toto klasické vozidlo Hot Wheels v měřítku 1:64 s dálkovým ovládáním, a tak zažijí rychlá dobrodružství a závody s krkem. Hot wheels r/c batmobil v měřítku 1:64 je věrná replika vozidla, se kterým je hrdina filmové série Batman na cestách realistickým svalovým autem, který je stejně rychlý a silný jako superhrdina s netopýří maskou.

V balení se nachází spojovací díl rampy, se kterým může vozidlo bez problémů přepínat mezi stopami a jinými povrchy. Děti mohou s batmobil provádět úžasné umělecké kousky na oranžových tratích hot wheels nebo vymýšlet nová dobrodružství mimo sjezdovku. Vozidlo má dva elektrické pohony, které zajišťují maximální výkon a perfektní ovladatelnost na tratích i mimo sjezdovku.
ZnačkaHOT WHEELS TOTAL #ad
VýrobceMattel #ad
Výška1
Délka2.8
Hmotnost0.29
Šířka1.1
Číslo díluHJT85
ModelkaHJT85
Záruka2 roky

2. Carrera

#ad

Carrera RC Mario Kart Pipe Kart pro děti od 6 let I dálkové ovládání auto s plně funkčním ovládáním I vhodné pro začátečníky I až 9 km/h

#ad
Carrera #ad - Dlouhá doba závodu, než se přiložený akumulátor nabije pomocí usb kabelu, krátká doba nabíjení: vychutnejte si až 30 minut závodní zábavy, který je součástí dodávky během pouhých 50 minut.

Nintendo licencovanÝ design: mario v houbovém poháru - oblíbený hrdina z Mario Kart 8 a Mario Kart 8 Deluxe nyní v reálném závodě mimo obrazovku. Maximální rychlost až 9 km/h: dejte s mario řádný plyn a ukažte až 15 dalším řidičům, kdo to znamená být vítězem. Snadné ovládání, pro začátečníky od 6 let: díky technologii řízení Full Function je Mario Kart Pipe Kart Kart vhodný i pro začátečníky. Ultra lehká mapa mario pipe: autentická motokára Carrera RC Mario s extra lehkou pipe motokárou pro horké závody doma.
ZnačkaCarrera #ad
VýrobceCarrera Toys GmbH #ad
Výška9.06
Délka12.99
Hmotnost1.98
Šířka7.48
Číslo dílu370200989
Modelka370200989
Záruka2 roky

3. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Auto na dálkové ovládání, 2,4 GHz vodotěsné 4WD Off-Road Outdoor Indoor vozidlo, 2 baterie dlouhá doba provozu pro dospělé a děti 18868, 1:18 RC Cars 36 km/h Hobby RC auto se světly

#ad
HAIBOXING #ad - Výkonný & úžasně rychlý poháněno motorem 380 a poháněno 7, 4 v 850 mah 25 c softpack-li-po-akumulátory, tento rc truck dosahuje rychlosti až 36 km/h. Připravte se. Perfektní herní dárky pro dovolenou toto rychlé rc auto je amatérské rc sedlo základní třídy, které bylo navrženo pro zkušené začátečníky a děti od 8 let.

Voděodolná ochrana kvality esc plně funkční 2, 4 ghz rádiové ovládání dosahuje dosahu 280 stop a umožňuje mnoha hráčům hrát současně bez rušení signálu. Elektronika chráněná proti stříkající vodě umožňuje 4WD-RC auta jezdit kalužemi nebo v deštivém dni. Spolehlivé značkové kvalitní zpracování více než 20 let zkušeností s výrobou profesionálních rc vozidel má pozitivní vliv na přesnost, manévrovatelnost a životnost našich nákladních vozidel. Začněte s haiboxing RC Cars. Vysoko/nízkorychlostní spínač na dálkovém ovládání pro začátečníky.

S 3měsíční zárukou výrobce, náhradními díly u Amazonu a rychle reagující technickou podporou bude váš nákup progresivní. Na hřiště. Asi a zavěšení jsou vyrobeny z flexibilních pa materiálů, které jsou vyrobeny z rc nákladní automobily před kolizemi a chrání před nárazy Proporcionální řízení a ovládání škrticích klapek zajišťují stabilní zrychlení a přesný výkon řízení. Vynikající a trvanlivá elektronika ztělesňuje technickou ochranu proti blokování, ochranu proti nadproudu a přehřátí a vypnutí při nízkém napětí baterie.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška3.5
Délka10.5
Hmotnost2.65
Šířka7.7
Číslo díluHBX-KE-18868-NW
ModelkaHBX-KE-18868
Záruka90denní záruka zákaznického servisu

4. Loolinn

#ad

Maximální rychlost 30 km/h, Loolinn | Dálkově ovládané auto – hobby třída, měřítko 1:16, velmi dlouhá životnost, nastavitelná rychlost – RC auto pro děti a dospělé nápad na dárek

#ad
Loolinn #ad - Super rychlé a hodně zábavy. Konstrukce s dlouhou životností -- toto rc auto má velmi robustní vnější pouzdro s dlouhou životností. Skvělé rc auto pro děti -- toto veselé rc auto je vynikajícím výchozím bodem pro děti pro vstup do světa RC.

Je lehký, aby jezdily ve stísněných prostorech, kompaktní a lze jej vložit do batohu, abyste si mohli užívat závody všude. Se svými silnými pneumatikami a odpružením zachytí drsné věci na zahradě, na písku nebo sněhu, nebo můžete trávit na běžných silnicích. Je to vynikající dárek pro děti k narozeninám nebo k Vánocům. Maximální rychlost můžete přizpůsobit schopnostem vašeho dítěte, díky čemuž je jízda pro děti bezpečná a příjemná.

Jděte kamkoli -- toto robustní rc auto lze jezdit v terénu. Nastavitelná rychlost -- maximální rychlost tohoto rc auta je až 30 km/h. Také rychlost auta lze snadno přizpůsobit. Na zahradě nebo v domě. Dokáže několikrát bez poškození přežít velké skoky a čelní pády plnou rychlostí! téměř nezničitelné! Velikost měřítka 1:16 -- toto rc auto v měřítku 1:16 se díky své kompaktní velikosti perfektně hodí pro děti, např.
ZnačkaLoolinn #ad
VýrobceLoolinn #ad
Výška5.12
Délka10.63
Šířka8.46
Číslo díluLoolinn - Monster Truck - 01
ModelkaLoolinn - Monster Truck 16889
Záruka1. Na přístroje je poskytována bezplatná záruka 1 rok.
2. V případě problémů nám jednoduše zašlete e-mail. Okamžitě vám pomůžeme s vaším problémem.

5. HAIBOXING

#ad

Hobby offroad Monster RC truck, HAIBOXING Auto na dálkové ovládání, 2,4 GHz 1:18, vodotěsná RC Truggy RTR hračka pro terénní provoz, proporcionální 4WD 36+ km/h

#ad
HAIBOXING #ad - Nejlepší dárek na večírek / narozeniny / vánoční dárek pro rozvoj inteligence a schopnosti cvičení dítěte. Terénní offroad rc auto: nové měřítko 1:18 a plně proporcionální rychlé nákladní vozidlo byly vyvinuty speciálně pro drsné prostředí a drsné vozovky. Maximální rychlost je až 36 km/h, louži, trávě, dlaždicích, díky čemuž auto jede rychleji než ostatní.

Děti do 14 let by při hraní tohoto auta měly být pod dohledem rodičů nebo zákonných zástupců. Design profilu open-block odstraňuje bláto a nečistoty pro nepřekonatelnou trakci na volných površích. Vybaveno dvěma dlouholetými 7, 4 ghz se 2 nastaveními rychlosti pro začátečníky nebo pokročilé. Silná protikolizní struktura a pohon všech kol umožňují jízdu na každé silnici, diferenciály předních a zadních kol a kovových hnacích hřídelí činí toto auto stabilnější a bezpečnější proti pádu, aniž by přitom zůstal viset na větších překážkách.

Doba jízdy krupobití každé baterie činí cca 20 minut. Pomůžeme vám okamžitě a pozitivně. Vhodné pro téměř složité silniční podmínky a drsné prostředí. Spolehlivý zákaznický servis: pokud má offroad-truggy, problémy s kvalitou škody způsobené člověkem nejsou součástí dodávky, který jste obdrželi, můžete se na nás nejprve obrátit e-mailem. Bez problémů běhat na poušti, koberci, otevřené ulici, blátě atd.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška3.5
Délka10.23
Hmotnost2.43
Šířka7.8
Číslo díluHBX-18858-BL
Modelka18858

6. Liberty Imports

#ad

Modrá/černá, Rastar BMW i8 RC auto

#ad
Liberty Imports #ad - Full function radio Control rc Auto vpřed a vzad, vlevo a vpravo. Nevhodné pro děti do 3 let. Oficiálně licencovaný model BMW rc Auto. Nepracuje na koberci. Vyžaduje rovnou plochu. Bmw rc auto vyžaduje 3 aa baterie do auta, dálkové ovládání vyžaduje 2 AA baterie nejsou součástí dodávky. Bmw i8 dálkové rádio rc auto vzdálenost 30-40 m, rychlost: 8-10 km/h.
ZnačkaLiberty Imports #ad
VýrobceRastar #ad
Výška2.5
Délka7.5
Hmotnost0.5
Šířka3.5
Číslo díluConce12pt Car
Modelka48400
Záruka2 roky

7. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC Auto 1/18 36 km/h All Terrains Offroad elektrické vozidlo 2,4 GHz Offroad Monster Truck Buggy se 2 dobíjecími bateriemi pro děti a dospělé

#ad
HAIBOXING #ad - Polovodotěsná funkce umožňuje hraní za každého počasí. 60 – 80 metrů. Vysokorychlostní dálkově ovládané auto vlastnosti s flexibilním hnacím ústrojím 4wd, vybavený výkonným 380 kartáčovým motorem, který může poskytnout silný točivý moment, může dosáhnout maximální rychlosti 36+km/h. Fantastický dárek pro děti a dospělé vybaveno dobíjecími lithiovými polymerovými bateriemi 7, 4 v/850 mah; 2 akumulátory zajišťují cca 40 minut radosti z jízdy.

Ujistěte se, že auto včas vysušíte a vyčistíte, abyste maximalizovali dlouhodobý výkon. Ipx4 all terrain auto s dálkovým ovládáním vybaveno esc / přijímačem chráněným proti stříkající vodě, vodotěsný chrání rc auta před stříkající vodou a vlnami. Plná kuličková ložiska zajišťují bezproblémový hnací ústrojí. Plný plyn / velmi rychlé řízení, 4 ghz rádiové ovládání rc auto offroadplně synchronizovaný systém dálkového ovládání 2, pro dodatečnou stabilitu, driftování a otáčení.

S ochranou proti přehřátí. Což vede k vynikající ochraně před kolizemi a silnému zvýšení minimální bezpečné výšky pádu, stabilní struktuře a přesných komponent a nabízí ochranu vnitřních elektronických součástek. Perfektní dárek na Velikonoce, den dětí, Vánoce. Pohon všech kol a nárazuvzdorný monster truck na dálkové ovládání dálkově ovládané terénní vozidlo je vybaveno systémem odpružení 4wd tlumičem nárazů a elastickými gumovými kolečky, díky nimž je RC kočárek odolný proti sklouznutí a nárazu. Vy a vaši přátelé můžete nechat kočárek bez problémů jezdit a unášet.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad

8. Korffe

#ad

Vánoční dárky k narozeninám chlapec 6-18 let vnitřní a venkovní hry pro děti RC Auto Car Pool Pláž Hračka, Korffe Obojživelné vozidlo Dálkově ovládané auto od 4 5 6 7 8 9 let

#ad
Korffe #ad - Aktualizovaná dálková ovládání mohou být vodotěsná. Překvapte své dítě RC autem jako narozeniny! Užijte si radost ze hry. Máte-li dotazy nebo problémy, že vaše obavy vyřešíte během 24 hodin, kontaktujte nás prosím. Korffe dálkově ovládané auto je dodáváno v exkluzivní dárkové krabičce, rc auto může provádět různé triky pro stimulaci kreativity dětí, jako jsou každodenní hry, je perfektní pro vnitřní a venkovní aktivity, což z něj dělá vynikající volbu dárků.

Upozornění: ruční dálkové ovládání vyžaduje dvě AA baterie nejsou součástí dodávky. Jednotlivou baterii lze pro rc auto používat nepřetržitě po dobu jedné hodiny, 5 hodiny. Se svými přáteli a rodinou můžete uspořádat napínavý závod vody v bazénu, když je vložíte do vody. Doba nabíjení každé baterie činí pouze 2, vyniknout mezi mnoha RC auty a získat tak jedinečnost a.

Dva provozní režimy obojživelné vozidlo s dálkovým ovládáním od 3 do 12 let, dálkové ovládání s dálkovým ovládáním 2, 4 ghz, více dětí může ovládat více neřízených aut současně bez rušení. Perfektní dárek pro děti dálkové ovládání jako dárek do auta pro chlapce 6-18 let, pikniky a kempování. Vaši přátelé budou nadšeni vašimi úžasnými ovládacími schopnostmi. 40 m běžná vzdálenost, poskytuje více prostoru pro prezentaci provozních schopností v soutěži.
ZnačkaKorffe #ad
VýrobceWEI SHENG DA TOYS FACTORY #ad
Číslo díluCV-B800
ModelkaCV-B800

9. HAIBOXING

#ad

Vodotěsné, HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC auto 1:16 36 km/h, vysokorychlostní RC Monster Truck 2,4 GHz závodní auto, terénní vozidlo, hračka pro děti a dospělé

#ad
HAIBOXING #ad - 60–80 metrů kontrolní vzdálenost. 2, má velmi rychlé řízení a škrticí klapku. Nabízí plně proporcionální ovládání plynu a řízení, 4 ghz plné funkční řízení rc auto offroadPlně synchronizovaný systém dálkového ovládání 2, dopředu / vlevo / dozadu / vpravo.

Rc car s extrémně vysokou rychlostí vybavené vysoce kvalitním motorem rc390, pro dosažení maximální rychlosti 36 km/h, což nabízí větší konkurenceschopnost v Drag Race a vynikající zážitek z jízdy. Silná odolnost proti nárazu monster truck dálkově ovládaná nejnovější technologie 4wd s ochranou proti nárazům, jako je tráva, regulací gravitace a rychlosti. Výkonné kaskadérské kousky na hranách a stupních. 2 akumulátory baterie li-po 7, kontaktujte nás prosím a my Vám co nejrychleji nabídneme řešení.

Díky jednoduchému ovládání si užijete skutečný závodní zážitek. Ipx4 auto s dálkovým ovládání s esc / přijímačem chráněným proti stříkající vodě, nadměrnému proudu a přebití, částečně vodotěsným designem rc nákladních vozidel před stříkající vodou a vlnami. E vykazuje silnou odolnost proti nárazu a silnou karosérii nárazů. Dálkově ovládaný vůz vhodný pro téměř složité silniční podmínky a drsné prostředí. Pokud máte problémy s kvalitou, Den dětí a Vánoce. Speciální procesy jako otáčení, 4 ghz.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad
Výška3.27
Délka10.83
Šířka8.86

10. YONCHER

#ad

1/12 große 45 + km/h RC Auto, 4WD RC Drift Fahrzeug, YONCHER YC300 Ferngesteuertes Auto Offroad Erwachsene, 4 x 4 RC Elektro Crawler mit 2 Batterien

#ad
YONCHER #ad - Ferngesteuerter geländewagenausgestattet mit kugellagern und wasserdichten stoßdämpfern, Lenkschalen und Getriebe. Dieses monster truck rc hobby hat einen Aufstieg von 45 Grad, um ungehinderte Zirkulation auf mehreren Geländen zu gewährleisten. Rc lkw mit hochgeschwindigkeitsmotor im maßstab 1:12dieses rc auto für erwachsene ist mit offroad-reifen und einem leistungsstarken, aufgerüsteten Motor ausgestattet, der bis zu 45 km/h erreicht, was dem RC Buggy eine schnelle Geschwindigkeit ermöglicht.

Ipx5 wasserdichtdieses ferngesteuerte fahrzeug in hobby-qualität hat einen 2, wenn irgendein teil eintaucht, aber kein Untertauchen. Dieses rc fahrzeug kann spritzwasser aus mehreren Richtungen und kleine Pfützen nehmen, bitte trocknen Sie ihn. Auch mit einer ipx5 wasserdichtigkeit und vollständig geschlossenen zwei unabhängigen Differentialgetrieben ist die staub- und wasserdichte Wirkung im besten Zustand. Wir bieten einen hervorragenden after-Sales-Service für Bestellungen, das Sie erhalten haben ausgenommen menschliche Schäden, Weihnachtsgeschenke und Vatertagsgeschenke.

Und diese unabhängige autoaufhängung kann das Auto effektiv vor Kollisionen und Stürzen schützen. Reifen mit hoher festigkeit und hoher Haftung ermöglichen es diesem LKW auf allen Straßen, Antriebswellen, Offroads und unebenen Straßen zu fahren. Dieser rc lkw schaltet sich automatisch ab, ipx5-wasserbeständigkeit, 4 G wasserdichten / ESC-All-in-One-Steuerungsempfänger, Überstromschutz und Schutz gegen Spannungsabbruch der Batterie. Verschiedene Terrplätzplätzplätzhaben eine unterschiedliche Geschwindigkeit.
ZnačkaYONCHER #ad
VýrobceYONCHER #ad
Výška6.22
Délka13.39
Šířka11.02
Číslo díluYC300
ModelkaYC300