Top 10 Plastikkleber Extra Stark – Vteřinová lepidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ARKA

#ad

Vteřinové lepidlo 50 g DŘEVO extra silné | vč. špičky proti vysychání | KraftPROTZ | Tlusté super lepidlo | voděodolné | transparentní lepidlo na dřevo

#ad
ARKA #ad - Díky široké kompatibilitě materiálu s nejrůznějšími druhy dřeva, výkonnost a jednoduché použití je ideální volbou. Rychle a efektivně: super lepidlo rychle schne, je odolné vůči teplu, odolné proti povětrnostním vlivům, vodě a drží na mnoha nejrůznějších dřevěných površích.

Díky průhledné barvě vznikají čistá a decentní lepicí místa. Arka biotechnologie gmbh – zabývá se vývojem, výrobou a celosvětovým prodejem inovativních produktů od akvaristiky, přes domácí potřeby až po příslušenství pro psy, kočky a hlodavce. Díky speciálnímu víku je zabráněno slepení dávkovacího hrotu. Po nanesení lepidlo rychle ztvrdne při pokojové teplotě. Lepit dřevem. Uživatelsky přívětivé: protože je lepidlo jednosložkové, není pro nanášení nutné žádné míchání.

Díky svým jedinečným vlastnostem lze velmi rychle vytvořit silné spojení. Sklo, plast, kovy, guma atd. Arka síla dřeva | naše síla je skutečná univerzální zbraň pro všechny procesy lepení, které vyžadují rychlé a silné spojení. Univerzální a transparentní: protz dřevo se hodí také k výrobě nejrůznějších materiálů, látka/kůže, jako např. Univerzální lepidlo je perfektním partnerem pro každou domácnost, každou dílnu, staveniště a kutilské potřeby.
ZnačkaARKA #ad
VýrobceARKA Biotechnologie GmbH #ad
Výška4.61
Délka1.5
Hmotnost0.11
Šířka1.5
Číslo díluKPGH50
ModelkaKPGH50G

2. Pattex

#ad

Kůži, dřevo, Pattex Vteřinové lepidlo Ultra Gel Mini Trio, vteřinové lepidlo gel např. na gumu, 6 x 1 g tuba extra silné a flexibilní super lepidlo

#ad
Pattex #ad - Hodí se pro mnoho okamžitých oprav v oblastech jako domácnost nebo dílna. Praktické porcování – čerstvé lepidlo se dodává ve třech originálních zapečetěných 1g tubách a jako vodotěsné lepidlo se hodí také pro venkovní použití.

Praktický rozsah dodávky: 6 tub po 1 g pattex vteřinové lepidlo ultra Gel Mini Trio, 6 originálních zapečetěných mini tub, silné a flexibilní, kyanakrylát, bez rozpouštědel, bezbarvý. Výkonný a flexibilní – díky patentované receptuře ucha je vteřinové lepidlo extra silné a díky mikropryžovým částicím navíc mimořádně flexibilní. Dné kapky – se svou gelovitou konzistencí Super Glue nekape. Jednoduché použití – díky svému složení lepí vteřinové lepidlo plast, ale také flexibilní materiály jako guma a kůže nebo porézní materiály jako dřevo a keramika.
ZnačkaPattex #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška0.59
Délka6.89
Šířka6.69
Číslo dílu9H PSMG3X
Modelka9H PSMG3X ST
ZárukaČ

3. Loctite

#ad

LOCTITE 401, univerzálně použitelné tekuté lepidlo, 1 x 5 g, rychle vytvrzující kyanoakrylátové vteřinové lepidlo na mnoho materiálů, vysoce pevné lepidlo pro rychlé opravy

#ad
Loctite #ad - Praktický rozsah dodávky – loctite 401, ideální pro menší nouzové opravy, rychle vytvrzující lepidlo, vhodné pouze pro průmyslové použití, průhledné, na bázi kyanoakrylátu, 1 × 5 g.

Nouzové opravy – ideální pro rychlé nouzové opravy spojuje vteřinové lepidlo plast, kovy a nejrůznější kombinace materiálů. Rychlé opravy – okamžité lepidlo lze použít na kov, elastomery a porézní materiály jako dřevo, plasty, papír, kůže nebo textilie. Po nanesení lepidlo rychle ztvrdne při pokojové teplotě. Náročné lepení – lepidlo je vhodné také pro aplikace, které vyžadují rovnoměrné rozložení napětí nebo vysokou pevnost v tahu a ve smyku. Isté nanášení – protože je lepidlo v průmyslu jednosložkové, není pro nanášení nutné míchání.
ZnačkaLoctite #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška6.89
Délka4.33
Hmotnost0.04
Šířka0.91
Číslo díluLOCT404910
Modelka195905
Záruka1.

4. UHU

#ad

Uhu plus fest

#ad
UHU #ad - Lakovatelný. Univerzálně použitelný pro mnoho materiálů. Vyplňuje spáry, voděodolný, odolný vůči chemikáliím. Rychlý, čirý, velmi silný. Odolné vůči teplotám od -40 °C do +100 °C.
ZnačkaUHU #ad
VýrobceUHU GmbH & Co. KG #ad
Výška4.33
Délka1.18
Hmotnost0.15
Šířka9.25
Číslo dílu3-62977
Modelka3-62977
Záruka0

5. Würth

#ad

Würth Lepidlo Klebfix 20 g

#ad
Würth #ad - Pro jednoduchou a snadnou práci, zcela pohodlně jednou rukou. Patentovaný speciální uzávěr. K nalepení kovových, plastových a pryžových dílů dohromady a mezi sebou během několika vteřin. Spojí se během několika sekund. Bez rozpouštědel.
ZnačkaWürth #ad
VýrobceWürth #ad
Výška3.54
Délka1.57
Hmotnost0.06
Šířka1.57
Číslo dílu089309
Modelka90357

6. 2Construct

#ad

2 Construct Vteřinové lepidlo Serie 483

#ad
2Construct #ad - Mohou existovat, plasty, elastomery, dřevo, kovy, keramika, společně nebo v kombinaci, látky a mnoho dalšího nalepit. Dokonalá allround-vteřinové lepidlo pro většinu materiály a aplikace, kde žádné extrémních dodatečné požadavky.
Značka2Construct #ad
Výrobce2Construct GmbH & Co KG #ad
Hmotnost50

7. HG POWER GLUE

#ad

Die Schweißnaht aus der Flasche ® HG-Klebstoffe – originál

#ad
HG POWER GLUE #ad - Výhody v porovnání s jinými lepidly: profesionální lepicí sada – až o 600 % účinnější než běžná lepidla – nedochází k zalepování dávkovacího hrotu – nejvyšší třída čistoty lepidla – svařovací prášek a lepidlo jsou dokonale zkoordinovány – zlepšená receptura – vyrobeno v Německu.

Pomůže vám v případě extrémních míst zlomu, táboření, trhlin a prasklin. Slepí 93 % všech běžně dostupných materiálů, odolnost vůči chladu a žáru od -45 °c do +115 °c – profesionální lepení: 1 systém lepení, 4 možnosti aplikace – Lepení – vyztužení – modelování – plnění. Svar“ lze bez problémů mechanicky upravit broušení, chemikáliím a UV, vrtání, řezání závitů atd.

Obsah: 20 g průmyslového lepidla HG-Extreme 2. 0 + 40 g granulátu. A navíc je možné jej přelakovat odolává vodě, dlouhá trvanlivost v chladničce/mrazicím boxu min. 1–2 roky. Vlastní lepené místo bez svařovacího prášku zůstane transparentní a pružné. Používá se všude tam, lišty, šperky atd. Obuv, modelářství RC, nárazníky atd.
ZnačkaHG POWER GLUE #ad
VýrobceHG pro-innovations GmbH #ad
Výška7.09
Délka4.72
Hmotnost0.13
Šířka1.18
Číslo dílu200000
Modelka200000

8. Pattex

#ad

Bez kapání a vodotěsné / 3 x 1 g, Pattex Super Glue Gel Mini trio / rozpouštědlo bez gelového lepidla / průhledné

#ad
Pattex #ad - Vždy čerstvé: díky praktickým malým trubkám je lepidlo snadné obsluhovat a může být distribuováno v domácnosti přesně tam, kde je potřeba.

Rozsah dodávky: 3 x 1 g adhezivní gel bez obsahu rozpouštědel Pattex Superglue s patentovanou formulací Henkel s mikro-kaučukovými částicemi. Lepidlo nabízí rychlou adhezi bleskurychlých a suchých, odolných proti vodě, tlumení vibrací a nerozbitné. Nepromokavé lepidlo společnosti Pattex s jedinečnou texturou gelu zajišťuje čistou a bezkapovou práci. Jedno sekundové řešení pro nejrůznější materiály, kov, jako je dřevo, pryž, kůže, plast, papír a porcelán / dlouhotrvající a odolné proti nárazu.
ZnačkaPattex #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška1.97
Délka0.39
Hmotnost0.02
Šířka0.39
Číslo dílu1867001
Modelka1867001

9. UHU

#ad

Uhu plus fest

#ad
UHU #ad - Sehr stark bis zu 170 kg/cm². Fugefüllend, wasserfest, resistent gegen Chemikalien. Temperaturbeständig von -40°C bis +100°C. Temperaturbeständig von -40°C bis +100°C. Sehr stark bis zu 170 kg/cm².
ZnačkaUHU #ad
VýrobceUHU GmbH & Co. KG #ad
Výška1.3
Délka9.25
Hmotnost0.15
Šířka4.29
Číslo dílu3-62979
Modelka3-45592

10. Leimexx

#ad

Kámen, lepicí svar – super lepidlo super lepidlo je vodotěsné a odolné vůči teplu – lepí plasty, Extra silné průmyslové lepidlo s granulátem, porcelán 1, dřevo, keramiku

#ad
Leimexx #ad - Pak se lepí i tak obtížné materiály. Ušetřete peníze – s tímto lepidlem ušetříte peníze od prvního použití. Opravte celou řadu rozbitých věcí v domácnosti nebo automobilovém průmyslu. Bleskurychlé vytvrzení – žádné dlouhé čekání, velmi pevné během několika sekund a okamžitě použitelné – přesné a snadné použití.

Opravdu silné výkonné lepidlo – toto silné dvousložkové lepidlo je několikanásobně stabilnější než běžné lepicí místo, např. Skvělá sada na opravy hraček, modelářství, ABS nebo GFK díly, auta nejlépe plastové, mnoho v domácnosti. Téměř všechny lepidlo – nejlépe sladěná směs pro trvalé nalepení gumy, dřeva, pvc, keramiky a téměř všech plastů – důležité: u pe, kamene, GFK, abs, skla, PP a silikonu nebo podobných materiálů je nutný základní nátěr pro předběžné ošetření.

S vteřinovým lepidlem, univerzálním lepidlem nebo univerzálním lepidlem. Rozsah dodávky – 20 g průmyslové lepidlo, 40 g granulát, návod německy, anglicky.
ZnačkaLeimexx #ad
VýrobceLeimexx #ad
Výška3.54
Délka6.69
Hmotnost0.13
Šířka1.18
Číslo díluLX-1001
ModelkaLX-1001