Top 10 LED Stripes 20m – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Synchronizace hudby, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, Govee Neonový LED pásek 3 m, DIY tvarování, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, neonový světelný pásek pro

#ad
Govee #ad - Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 16 milionů diy úprav, 11 hudebních režimů, 64 scénických režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty.

Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení.

Trávíte s nimi fantastický čas. Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí LED pásku, které reagují v reálném čase. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI COB RGB flexibilní LED pásky s vysokou hustotou WS2811 IC LED pásek 3M 720 LEDS/M 21W/M DC24V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Vezměte prosím na vědomí: pořadí barev světelné lišty je BRG ne RGB. Propojitelné provedení. Dvouvrstvý fpcb, odvod tepla a flexibilitu. Toto led svítidlo musí fungovat s ovladači spi-rgb. Ezné proužky, který vyrovnává pokles napětí, stříhejte leD diody na libovolnou délku podél značení střihu, aniž by došlo k poškození pásku.

Při připojování prosím zvolte správné pořadí barev pro připojení. Rovnoměrné a jemné světlo pro osvětlení obývacího pokoje a dekorace v ložnicích, kuchyních, šatnách, na party, na vánoce nebo svatby. Velmi rozšířené pro celou řadu míst. Poklesy napětí atd. By se měly zohlednit při oficiálním používání. Ip30 není vodotěsný. A lze jej použít také s arduino, sp105eb06xxcc17y, raspberry Pi, K-1000C a dalšími programovacími ovladači.

Diy proužky pro pohlcující DIY zážitek. Vyšší světelná účinnost, 180° úhel vyzařování. Ws2811 rgb, jako je duha atd. Světelný pásek 3m 720 leds/m 21w/m ws2811 cob led, ra>90 a žádné tmavé skvrny, dokáže zobrazit tisíce dynamických barevných efektů, s kompatibilním ovladačem, ws2811 ic může ovládat až 36 žárovek. Je kompatibilní s adresovatelnými ovladači jako SP611EB09GVK267L, SP108EB07DVJ568C atd.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.26

3. PAUTIX

#ad

4800 LED DC24 V, PAUTIX COB LED pásky studená bílá 6000 K, 10 m, projekt osvětlení DIY síťový zdroj není součástí dodávky, LED pásek CRI93+ pro ložnice, kuchyně

#ad
PAUTIX #ad - Velmi rozšířené a s dlouhou životností tato studená bílá cob led pásky používají pravé dvouvrstvé desky s plošnými spoji, sytými barvami a výraznou redukcí pro špičkové obchodní kluby, díky čemuž má tato COB LED světelná lišta dlouhou životnost s vysokým indexem podání barev 90+, šperky a osvětlení skříně.

Dné světlo dark area rope light: 4800 led čipů na těchto 10 m 6000 k studené bílé cob led pásky 480 led/m, cob leD pásek vytváří super rovnoměrný světelný výkon, díky čemuž jsou emitující jednotky bezprecedentně blízko u sebe, lineární a bez skvrn. Led pásky cob mají lepší chladič než normální led pásky, je bezpečné pro děti a domácí zvířata. Cob led pásky vyzařují od začátku do konce rovnoměrné světlo. Flexibilní osvětlení diy : jednoduše nalepte flexibilní led pásku na čistý, suchý a hladký povrch, štíhlé a tenké proužky jsou flexibilní a lze ji použít v rozích.

Lze snadno řezat každých 50 mm a spojit jiné světelné pásky pro vytvoření požadované délky DIY. Design vyzařovacího úhlu 180 stupňů pro o 50 % širší osvětlení, vyšší světelná účinnost, žádné starosti s tmavými skvrnami! V porovnání se SMD 2835 a 5050 mohou COB LED pásky nabídnout lepší světelné efekty. Nízká výhřevnost je bezpečná. Hlavní vlastnosti cob nižší výkon, několik čipů na palubě pro rovnoměrné osvětlení, vyšší index reprodukce barev 93 +.
ZnačkaPAUTIX #ad
VýrobcePAUTIX #ad
Délka10
Záruka5 let.

4. Philips Hue

#ad

Funguje s hlasovými asistenty Alexa, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth, Google Assistant a Apple HomeKit

#ad
Philips Hue #ad - Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4.

Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m. Generace. U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj. Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla.

Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény. Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101

5. Govee

#ad

RGBIC LED pásek 5 m, na doma, ovládání segmentů, synchronizace hudby, do ložnice, změna barvy, na party, na televizi, ovládání přes aplikaci, LED pásek Govee, 64 režimů scény, 5 m, jako kuchyňská dekorace

#ad
Govee #ad - Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, citlivost, které lze nastavit, barvu automaticky a barevný kruh. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Segmenty pásku lze barvit. Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

6. BTF-LIGHTING

#ad

Bílá deska plošných spojů, IP30, BTF-LIGHTING WS2812B 5M 60 LED/Pixels/PixelS/M WS2812 300 LED RGB adresovatelné proužky s 5050 SMD LED 5 V, nevodotěsné není součástí dodávky síťového zdroje a

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Ve skutečnosti se všechny lED pásky na trhu vyrábějí v délce polometru. Podporuje sp110e sp105e SP108E atd. Síťový adaptér nebo ovladač nejsou součástí dodávky. Isté zlaté dráty lepší kvalita. Hudební ovladač. Snadná instalace dodává se s 3pinovými konektory jst-sm pro snadnou instalaci a oddělený proud/měřicí kabely na obou koncích.

Statický efekt, stabilnější kvalita. Velmi rozšířené použití tato barva snů 5050 je dobrou volbou pro led kutily: můžete očekávat skvělé pronázory, venkovní reklamní tabule, zajímavé duhové vzory a různé rychlosti a vzory, bary, reklamní tabule, takže LED obrazovka, vhodné pro hotely, vánoční nebo svatební dekorace. Ovladač přes aplikace, csy07 csy08 x2 SP106E SP107E, atd. Síťový adaptér a ovladač musí být zakoupen samostatně. Programovatelnými řízeními.

Delší životnost, ws2811 ic vestavěný 5050SMD. Ovladač může používat barevné závěsy / dešťové kapky / flow vody / jump Flash a tak dále stovky světelných efektů, můžete také upravovat animační efekt Coreldraw / Flash / LedEdit. Podporuje pouze dc5 v není určeno pro dc 12 v nebo dc 24 v. Individuálně adresovatelné dream plně barevný programovatelný led proužek, sledovací efekt, ws2812b led, speciální efekt atd. Led s adresou umožňují každé jednotné LED světlo jinou barvu a jas než jakékoli jiné LED.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
VýrobceBTF-LIGHTING Teachnology Co., Limited #ad
Výška0.59
Délka4.72
Hmotnost0.11
Šířka3.94
Číslo díluWS2812B5M60LW30
ModelkaWS2812B5M60LW30

7. Govee

#ad

LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, ovládání aplikací, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, střídání barev, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou

#ad
Govee #ad - Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, emocích, obývacího pokoje, dovolené a životu. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce.

Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Patří k nim 16 milionů barev, diy, živé scénické režimy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce.

Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

8. BTF-LIGHTING

#ad

IP30 není vodotěsné, černé PCB DC 5V pro domácí dekorace, WS2812 ECO 5M 300 LED RGB BTF-LIGHTING Individuálně adresovatelný WS2812 slitina drát 60pixelů/m 5050 SMD, flexibilní světelné proužky

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Sen barevný programovatelný led barevný proužek, ic ws2812b vestavěný 5050smd. Každé pixely může mít vlastní barvu a jas. Každou led lze odříznout, aniž by došlo k poškození zbytkového pásku. Ideální pro malé projekty a začátečníky. Podporuje pouze dc5v.

Cenově efektivní. Chytrý wifi ovladač Alexa. Adresovatelný ic je integrován do 5050smd. Můžete jej libovolně zkrátit, led wS2812B, prodloužit nebo ohýbat, když chcete. Hospodárný a praktický. Ovladač aplikace, SP501E atd. U stovek světelných efektů můžete antimační efekt také opracovat software Coreldraw / dešťových kapek / Flash / LedEdit. Ovladač match use lze zobrazit ve veselých barvách / odrazových blesků. Individuálně adresovatelné. Kompatibilní s programovatelnými řízeními arduino, raspberry pi, csy07 csy08 x2 sp106e sp107E atd.

Dodává se s 3pólovými přípojkami jsa-sm na obou koncích pro snadnou instalaci a oddělený proud/zemnicí kabely na obou koncích. Více výběru pro zákazníky. Výroba led displeje diy, festivalové vánoční nebo svatební oslavy, použití na hotely, takže jej můžete pohodlně nalepit na stěnu nebo jiné předměty, reklamní tabule, bary, štítky na venkovní použití, má lepidlo na zadní straně, jak chcete.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výška0.59
Délka5.91
Hmotnost0.11
Šířka3.94
Číslo díluWS2812B5M60LB30E
ModelkaWS2812B5M60LB30E

9. LITAELEK

#ad

LITAELEK 20 m 2pinový LED pásek prodlužovací kabel 2pólový LED pásek prodlužovací kabel LED pásek prodlužovací kabel DC 12 voltů připojovací kabel konektor pro přístroje LED Stripe a DC 5 V 12 V 24 V

#ad
LITAELEK #ad - Vlastnosti: flexibilní a s dlouhou životností. 22 awg drátů. Obsah balení: 1 kus 20m LED prodlužovací kabel. 20 m 2pólový oddělitelný prodlužovací kabel.

Dráty z čisté mědi, mohou zabránit oxidaci, galvanizované cínem, což zaručuje flexibilitu, perfektní elektrickou vodivost a delší životnost. Materiál: pvc izolace zvenčí, trvanlivost, pocínované čisté měděné dráty uvnitř. Může se otáčet a ohýbat v každém úhlu, aniž by se zlomila. El použití: používá se jako prodlužovací kabel propojovacího kabelu pro 2pólový jednobarevný 5050 3528 2835 5630 LED světelný pásek, LED bodové světlo, automonitor, žárovka, CCTV bezdrátová IP kamera, motorová vozidla, LED osvětlení, loď atd.
ZnačkaLITAELEK #ad
VýrobceLitaElek #ad
Výška0.98
Délka7.87
Šířka4.72
Číslo díluMHH077
ModelkaMHH077

10. JOYLIT

#ad

3000 K, UL CE Profi CRI 90+ samolepicí světelný pásek s 1200 LED diodami, 12800 lm, JOYLIT 24 V LED pásky 10 m, 150 W, bílý světelný pásek pro bydlení,, teplá bílá, velmi světlé, vysoká hustota, 2835

#ad
JOYLIT #ad - Plastová cívka a světelné proužky se roztaví. Vysoká svítivost 12800 lm a úspora energie: 120 led/m vysoká hustota smd 2835 světelný zdroj vyzařuje celkový jas 12800 lm, super světlý led světelný pásek a výstupní výkon činí 150 W, což odpovídá jasu 1000 W žárovek.

A snižte únavu očí, chraňte náš zrak. Poháněno stejnosměrným napětím 24 v, které má výhodu nižšího poklesu napětí, že jas je na konci téměř stejný jako na začátku LED světelného pásku. Tipy: je zakázáno svítit, 7 a, pokud se světlo nachází v roli. Ušetřete náklady na fakturaci a současně šetřete životní prostředí. Vysoká cri 90+: vynikající reprodukce barev až 90+, čím vyšší je cri, tím lepší barva. Vzdálenost každé led je 0, jednoduše připojit k 24v dc napájecímu zdroji, lze jednoduše připevnit na montážní plochu; před zapojením 5, 1 mm DC zdířky, 5 × 2, proto je pájení drátů lepší než použití konektorů.

Vysoce kvalitní led pásky: ul ce uvedený a profesionální design, mají výhody rychlejšího odvodu tepla a lepší elektrické vodivosti. Je zapotřebí síťový zdroj 24 V, ale není součástí dodávky. Ve srovnání s 80+ nebo 85+ potěší a zesiluje luxusní pocit. 10 m v jedné roli s menší ztrátou jasu: pravý 10m led světelný pásek, znamená to, ne 2 role s 5m led proužkem v kombinaci s délkou 10 m.
ZnačkaJOYLIT #ad
VýrobceJOYLAND #ad
Výška0.12
Délka393.7
Hmotnost0.19
Šířka0.39
Číslo díluS28BNPL-WW
ModelkaS28BNP
Záruka2 roky záruka.