Top 10 Kühlschrank Schwarz – Osvětlení pod kuchyňskou linku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FLOWood

#ad

30 LED, 1200 mAh senzor pohybu, FLOWood Podhledové svítidlo do kuchyně, 250 lm, LED světelná lišta, ložnici, podhledové svítidlo na schodiště, teplá bílá, pohybový senzor, 2 kusy LED osvětlení skříně

#ad
FLOWood #ad - Po 4–5 hodinách nabíjení vydrží toto podhledové svítidlo až 5 hodin v zapnutém režimu a 1–2 měsíce v automatickém režimu. Pokročilý inteligentní senzor led podhledové svítidlo bezdrátové rozpozná pohyb ve vzdálenosti až 5 metrů.

Snadná instalace led světelná lišta s oboustrannými lepicími podložkami a zabudovaným magnetem, absorbuje vás na jakýkoli nekovový a kovaný povrch; s přiloženým 3M magnetickým proužkem můžete nalepit všude tam, kde je potřebujete. Ultratenký design toto led kuchyňské podhledové svítidlo je silné pouze 1 cm délka: 20 cm a téměř stejně tenké jako váš telefon. S 30 led pro každé světlo může až 250 lumenů bez problémů osvětlit všechny tmavé prostory.

Větší kapacita baterie a dobíjecí uvnitř baterie 1200 mah s vysokou kapacitou, která se nabíjí přes USB. Iroké použití s hliníkovou strukturou a bezdrátovým designem lze toto multifunkční svítidlo pod kuchyňskou linku použít na šatní skříně, pod schody, ve sklepě nebo v jakékoli tmě, v krabici na boty, kuchyňské skříně, koupelnové pulty, v garáži, skříně, v rohu vašeho domu. Snadná instalace a odstranění bez dalších nástrojů.
ZnačkaFLOWood #ad
VýrobceFLOWood #ad
Výška0.39
Délka7.87
Hmotnost0.6
Šířka1.57

2. MOSTON

#ad

Automatické zapnutí/vypnutí, 78 LED USB dobíjecí, vhodné do skříně, magnetický detektor pohybu, dětského pokoje, MOSTON Osvětlení skříně s detektorem pohybu, chodby, noční světlo LED, ložnice,

#ad
MOSTON #ad - Funkce automatického vypnutí se aktivuje po cca 15 až 20 sekundách bez pohybu. V režimu g se aktivuje vysoce citlivá funkce automatického zapnutí, pokud je detekován pohyb ve vzdálenosti 5 m a dosahu 120 °. V režimu "on" svítí pod skříní konstantně. Nalepení led světla pomocí magnetických proužků: vestavěný magnet, který lze snadno připevnit na nežehlitelný povrch a z něho je odnímatelný, takže osvětlení skříně můžete používat všude.

Lze jej jednoduše vyjmout z magnetu pro nabíjení nebo jako ruční světlo. Víceúčelová světla pro použití v interiéru: tento pohybový senzor pod osvětlením skříně lze použít jako noční světlo nebo světlo do chodby a lze jej použít v interiérech, spodních skříních, toaletách, zásuvkách, kuchyních, vedle zrcadla nebo na všech tmavých místech, chodbách, skříních, sklepních prostorách, šatních skříních, schodištích, ložnicích, která potřebují vodítko.

Dné nářadí, snadno se vstřebává na jakýkoli železný povrch. Usb dobíjecí osvětlení skříně: poháněno vestavěnou dobíjecí lithiovou polymerovou baterií s kapacitou 2500 mAh, můžete přestat plýtvat penězi nákupem baterií. Poznámka::gg režim funguje pouze ve tmě a detekci pohybu. Osvětlení skříně je velmi kompaktní a pohodlné používání. 78 led podlinkových světel se senzory: toto osvětlení skříně s detektorem pohybu se 78 LED a 330 lumeny nabízí dostatečně jasné prostředí, abyste ve tmě nenarazili a snadno se nacházeli v cestě.
ZnačkaMOSTON #ad
VýrobceY-LOVE #ad
Výška0.79
Délka15.75
Hmotnost0.62
Šířka1.57
Číslo díluDL1978D
ModelkaDL-1978D

3. WUYOR

#ad

WUYOR Bezdrátové osvětlení skříně RGB, stmívatelná světla do skříně na baterie pro všechny skříně atd. 3 balíky černé, LED noční světlo s dálkovým ovládáním a funkcí časování, 16 barev

#ad
WUYOR #ad - Současně jsme přidali funkci časovače pro LED RGB osvětlení skříně. Tato barevná led bodová světla na baterie jsou vhodná pro osvětlení vitríny, jednoduchá instalace na každém povrchu pomocí dvojité lepicí pásky součástí dodávky, osvětlení schodů atd.

Nastavení jasu – dlouze stiskněte led bodový kryt na baterie nebo použijte +/- tlačítko dálkového ovládání pro nastavení jasu na 0 – 100 %, abyste splnili vaše požadavky na jas. 1 dálkové ovládání, tato rgb led osvětlení skříně neobsahuje žádné škodlivé chemikálie a vydrží déle než jiné běžné osvětlení pod baterií. Nejdelší vzdálenost dálkového ovládání pro LED bodové osvětlení je 20 stupňů. 16 přednastavených barev a 10 stupňů jasu – naše světlo do kabiny má mnoho barevných schémat.

S tímto led rgb světlo pro změnu barvy bude mít vaše rodina více zábavy. Pokud máte dotazy k výrobku, 3 lepicí podložky, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Přináší vám příjemnou, červenou, teplou a romantickou atmosféru. Balení obsahuje – 3 led osvětlení kabiny pozor: baterie nejsou součástí dodávky. 1 návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Vyberte si svou oblíbenou barvu na dálkovém ovládání.
ZnačkaWUYOR #ad
VýrobceWUYOR #ad
Výška3.23
Délka4.29
Hmotnost0.37
Šířka5.2
Číslo díluM-YXCCD-3 Black
ModelkaM-YXCCD-3 Black

4. FLOWood

#ad

šatníku 20 cm – 2, FLOWood Kuchyňské LED svítidlo 20 cm, 3 barevné režimy, 250 lm, LED světelná lišta do ložnice, osvětlení skříně s detektorem pohybu, stmívatelné, 1500 mAh USB nabíjení, skříně

#ad
FLOWood #ad - Dobíjení přes usb osvětlení spodní skříňky do kuchyně má zabudovanou dobíjecí baterii s vysokou kapacitou 1500 mah. Vyjděte ven. Podhledové led svítidlo s pohybovým čidlem lze přizpůsobit vašim různým potřebám. 3 barevné teploty a 10 – 100% nastavitelný jas světlo do skříně s detektorem pohybu je k dostání ve třech barevných teplotách bílá/teplá bílá/neutrální a měkké světlo chrání vaše oči.

Energeticky úsporný senzor pohybu zajišťuje, že vaše noční světlo má extrémně dlouhou životnost. Led lampu můžete stáhnout a znovu nalepit, díky čemuž je silnější a trvanlivější než levné plastové osvětlení skříně. 3m lepidlo, který je tlustý pouze 10 mm, aniž by na stěně vznikly skvrny. Režim nočního rozpoznání: zapne se pouze tehdy, když je rozpoznána osoba v tmavém prostředí.

Díky nabíjení přes usb se světlo s detektorem pohybu nabije za pouhé 3 hodiny. Kuchyňské podhledové svítidlo má 78 led a intenzitu osvětlení 250 lumenů a je plynule stmívatelné, takže můžete snadno nastavit ideální intenzitu osvětlení. Dlouhým stisknutím plynule nastavíte jas na 10 – 100 %. 4 režimy osvětlení vždy zapnuto. Snadná instalace a odstranění: ① vestavěný magnet drží samostatně na každém povrchu obsahujícím železo.
ZnačkaFLOWood #ad
Výška0.59
Délka7.87
Šířka1.57

5. Hcnew

#ad

Ekvivalent 2700 K, nestmívatelná, trubicové žárovky do lednice Edison 220 V, 1 watt, teplá bílá, balení 2 ks, 10 W, Hcnew LED žárovka T22 E14

#ad
Hcnew #ad - Zelená: žádná rtuť, olovo nebo škodlivé materiály, žádné škodlivé ultrafialové a infračervené paprsky. Krásný design: hlava lampy e14, matné sklo, vyzařovací úhel 360 stupňů, 220 v-240 v 2700 k teplá bílá, s ochranou proti přetížení, ochrana proti zkratu.

Energeticky úsporné: led žárovky t22 e14 s výkonem pouze 1 w nahrazují 10W žárovky, váš malý pomocník pro úsporu peněz. Víceúčelové: vhodné do jídelny, ložnice, koupelny, kuchyně, noční lampu, stolní lampu, vhodné pro solnou lampu, dekorativní lampu atd. Vynikající servis: pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme ty nejlepší služby.
ZnačkaHcnew #ad
VýrobceHcnew #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluT22
ModelkaT22

6. Raheoy

#ad

Plápolající světelný efekt, restauraci, Valentýn, lampa E27, party, 5 W LED venkovní svítidlo, zahradu, Raheoy Žárovka s plameny, design 4 režimy, dekorace, svatbu, plápolavé světlo pro dům, bar

#ad
Raheoy #ad - Led žárovka, žádné uv záření, funkce odvádění tepla je vylepšena. Odvod tepla a šetrný k životnímu prostředí Žárovky plamene ze 72 kusů 2835 perel, ne otevřený plamen, žádné infračervené záření, tyto žluté žárovky na vaší terase a nepřitahují hmyz. Režim efektu plamenné koule lze změnit zapnutím po každém vypnutí.

Energeticky úsporné naše led lampa s plamenem byla vyrobena energeticky úspornou LED technologií pro dlouhou životnost a spotřebuje výkon pouze 5 wattů a má více peněz v tašce. Plamen vytváří veselý, který vytvořil úžasný umělecký oheň pro lampy, magický světelný efekt, lucerny a venkovní svítidla. Použití ideální pro domácí dekorace, teplé barvy plamene ozdobí váš prostor a dodají vám klidný, obývací pokoj, svatební dekorace, noční kluby, ložnice, bar, party, vily, zámek a další. Perfektní dekorace vysoce kvalitní standardní žárovky e27 jsou vhodné pro většinu krbů.

Dekorativní žárovka, kavárny, kostel, hotel, venkovní zahrady, restaurace, romantický a uvolňující okamžik. Komáři nenávidí žlutá světla, žádné škodlivé látky, šetrné k životnímu prostředí. Bez ohledu na to, jakým směrem se vaše svítidlo nachází, náš plamen se díky gravitačnímu senzoru pohybuje vždy jako skutečný oheň zdola nahoru. Design se 4 režimy led lampa s efektem plamene má režim simulace plamene, režim dýchání, obecný světelný režim a režim snímání gravitace.
ZnačkaRaheoy #ad
VýrobceRaheoy #ad
Číslo díluFVC1202601-1
ModelkaE27

7. Cefrank

#ad

Cefrank Sada LED osvětlení ve tvaru V – 4dílná sada 30 cm stmívatelná, bezešvá podlinková svítidla – elegantní a efektivní osvětlení – 1200 lm, 12 W bílá

#ad
Cefrank #ad - Mnohostranné stmívání – zažijte individuální osvětlení s naší jemnou funkcí stmívání od 0 % do 100 % jasu. Vylepšený design ve tvaru v – naše nově vytvořené světelné lišty v elegantním tvaru V spojují styl s "neviditelným" osvětlením pro transformativní, dech beroucí osvětlení ve vaší místnosti.

Dlouhá životnost a vysoce kvalitní konstrukce – naše světelné lišty jsou vyrobeny z hliníku a plastu, mají nerezovou skořepinu odolnou proti korozi pro delší životnost. Vychutnejte si konzistentní atmosféru s uložením posledního nastavení.

Jednoduchá diy instalace – nainstalujte tato led světla bez námahy bez odborné pomoci, s naším přiloženým příslušenstvím a jednoduchými pokyny. Ivé a skutečné barvy – vychutnejte si vynikající osvětlení s vysokým indexem podání barev CRI >90, který přináší živé, realistické barvy do vašeho prostředí.
ZnačkaCefrank #ad
VýrobceCefrank #ad
Výška11.81
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluH-180
ModelkaH-180

8. WOBANE

#ad

4dílná LED světla do skříně, teplá bílá, skříně, stmívatelná, jasné LED osvětlení vitríny s dálkovým ovládáním, LED kuchyňské osvětlení do kuchyně, police,, WOBANE LED podhledové svítidlo do kuchyně

#ad
WOBANE #ad - Snadná instalace: silná lepicí páska je součástí dodávky. Bezpečné a s dlouhou životností: výstupní napětí činí DC 24 V, jedná se o bezpečné nízké napětí.

Iroké použití: teplé bílé led kuchyňské podhledové svítidlo lze použít všude: skříň, pracovní stůl, regál, spíž, vitrína, knihovna, šatník. Upgrade rf dálkového ovládání: bezdrátové 360° rf dálkové ovládání nemusí mířit, ignorovat překážky a řídicí vzdálenost je až 15 m. Není nutné vrtat otvory, méně kabelů, aby byl váš nábytek chráněn, jednoduše spojte všechna podhledová světla kabelem, méně chaotické. Stmívatelné a paměť: s rf stmívačem pro nastavení jasu, ultra tenké LED osvětlení skříně má paměťovou funkci, nemusíte pokaždé nastavovat jas na nový. Má spínač, stmívání, vypnutí časování.
ZnačkaWOBANE #ad
Výška0.31
Délka2.36
Hmotnost0.55
Šířka2.36

9. Ledvance

#ad

Moderní a štíhlý design, 3dílná s průměrem 65 mm, 3000 K teplá bílá, černá, Ledvance Kompaktní bodová světla jako osvětlení pod skříňku, 3 × 3 W

#ad
Ledvance #ad - U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti E. Včetně montážních šroubů a hmoždinek. Moderní design. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Barva světla: teplá bílá. Bodová světla pro osvětlení spodní skříňky.
ZnačkaLedvance #ad
VýrobceLEDVANCE #ad
Výška7.48
Délka25.59
Hmotnost0.49
Šířka25.59
Číslo díluUNDERCABINET SPOT PUCK65MM3X3W830BKLEDV
Modelka4058075791589

10. FLOWood

#ad

Chodbu, 2 kusy 36 LED žárovek, skříň, kuchyň, vnitřní prostor pro dětský pokoj, FLOWood Noční světlo s detektorem pohybu, nabíjecí přípojka typu C se 3 režimy, schodiště, noční stolek

#ad
FLOWood #ad - Dobíjecí a energeticky úspornénoční světlo s detektorem pohybu, zabudovaná lithiová baterie 600 mAh, plně nabitá po dobu 6 – 10 hodin, automatický režim po celé týdny.3 režimynoční světlo flowood má tři režimy. Dodává se s nabíjecím kabelem typu C. Snímací rozsah činí 120°, a po 30 sekundách se automaticky vypne.

Jas si můžete vybrat podle svých preferencí: bílé světlo 6000 K, neutrální světlo 4500 K a teplé světlo 3000 K. Měkké světlo nepoškodí oči. Snadná instalace světlo do skříně s detektorem pohybu má vlastní magnet, který lze umístit přímo na železný povrch, jako jsou chladničky, nebo můžete použít dodávaný magnetický díl a svítidlo upevnit na nekovové povrchy. Režim denního senzoru: automaticky se zapne na 30 sekund, pokud je detekován pohyb; ③Režim nočního senzoru: automaticky se zapne, 3 – 5 m, když světlo ztlumí a když kolem něj procházejí lidé nebo zvířata.

Iroké možnosti použití toto noční světlo s detektorem pohybu vám může poskytnout světlo a bezpečnost v šatních skříních, v kuchyni, nočních stolcích, na půdě, dětských pokojích, schodišti, chodbě, ložnicích, v suteréJe to také nepostradatelné noční světlo pro starší lidi a děti doma.3 světlostisvětlo s detektorem pohybu má 3 druhy teploty barev. Vždy režim osvětlení: vždy zapnutý. Magnetický design lze kdykoli připevnit a odstranit, aniž by zanechal stopy.
ZnačkaFLOWood #ad
VýrobceFLOWood #ad
Výška6.5
Délka3.54
Šířka1.02