Top 10 Kugelschreiber mit Logo – Zatahovací kuličková pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamy

#ad

Přizpůsobitelné, Lamy Model 206 Kuličkové pero s logem, povrch brushed kartáčovaný

#ad
Lamy #ad - Materiál: nerezová ocel. Obsah: 1 kuličkové pero s velkokapacitní náplní M16 černé barvy. Balení: dodání včetně dárkového balení Lamy.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu5335G
Modelka206

2. laser-diele

#ad

Laser-diele Senator kuličkové pero se jménem – nápad na dárek k narozeninám – vysoce kvalitní personalizované kuličkové pero s rytinou v dárkové krabičce – personalizovaná psací sada

#ad
laser-diele #ad - Vysoce kvalitní zpracování: u senator image black je kuličkové pero až do nejmenšího detailu kvalitně zpracované, velmi dobře v ruce. Profitujte z našeho prvotřídního servisu – máte-li ještě dotazy k našemu produktu, nebo dodávka neodpovídá vašim představám? Kontaktujte nás.

Nadčasový design: toto kuličkové pero zaujme svým decentním vzhledem a matně černou pogumovanou holeninou s antracitovými aplikacemi. Darujte osobně: laserové gravírování propůjčuje tomuto kuličkovému peru osobní ráz a dělá z něj vkusný a individuální dárek pro výjimečné lidi. Stylový dárek: elegantní kuličkové pero senator s personalizovaným gravírováním a příslušnou dárkovou krabičkou, která je praktickým a vysoce kvalitním dárkem pro každou příležitost.

ServicorovanÉ – objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami o vysoké kvalitě a rychlém odeslání. Rytina se provádí nejmodernější laserovou technikou. Jsme vám k dispozici s radou a činy.
Značkalaser-diele #ad
Výrobcelaser-diele #ad
Výška1.06
Délka2.56
Šířka6.5
Číslo dílusen-ant

3. DecorsConcept

#ad

Přijímání, křest – 55 grafických symbolů na výběr – bílá barva, narozeniny, DecorsConcept 50 kusů personalizovaných kovových kuličkových per s gravírováním – svatební dárky pro hosty

#ad
DecorsConcept #ad - Mějte na paměti, což znamená eleganci a jednoduchost. Naše kovové svatební tužky jsou odolné proti mechanickému poškození a laserová rytina se neodírá. Není možné, všech 50 ks. Personalizace po kliknutí na "přizpůsobit nyní" můžete zadat text, a vybrat druh písma a obrázek.

Díky tomu se naše tužky perfektně hodí jako svatební dar, jako jsou svatební den, svatební dar pro hosty, narozeniny, Den otců, osobní svatební dar a pro všechny ostatní příležitosti, Den matek, Vánoce atd. Mají stejný text, takže je lze používat po mnoho let. Elegancenaše gravírované kovové tužky se vyznačují neobvyklou elegancí, dlouhou životností a vysokou kvalitou, která zprostředkuje pocit exkluzivity. Upozornění: zobrazený náhled je pouze vizualizací. Trvanlivost naše gravírované svatební tužky se vyznačují velmi dlouhou životností.

Méně je více tužky s rytinou jsou velmi dobrým prvkem obrazu, že tužka nemusí křičet barvami nanesenými na celý povrch. Plastové tužky s potiskem jsou náchylné k poškození, jako jsou praskliny nebo praskliny, kromě toho se otisk, který se na ně při častém používání nanáší. Tužky mají jednostranné laserové gravírování, aby každá tužka měla jiný text. Vždy se snažíme sladit přijatý text tak, který chcete vygravírovat, aby na tužkách vypadal nejlépe. Nabízené tužky jsou doplňovány modře.
ZnačkaDecorsConcept #ad
VýrobceDecorsConcept #ad
Číslo díluWPD001

4. #teamludorf

#ad

#teamludorf 25 x kovové kuličkové pero s rytinou na přání – personalizované kulisy – pero se jménem – 14 barev a 20 druhů písma – 25 kusů – barevný mix

#ad
#teamludorf #ad - Naše kulisy se optimálně hodí jako reklamní propiska pro firmy, podniky, spolky a organizace nebo jako dárek s jedinečným gravírováním jména. Vysoce kvalitní tužky mají modrou velkoobjemovou minu z kovu s ozdobnými kroužky.

Všechny barvy bohužel nejsou možné. Klademe velký důraz na vaši spokojenost & jsme tu kdykoli pro Vás v případě dotazů nebo připomínek. Naše kvalitní kovová propiska s gravírováním na přání jsou k dispozici v různých množstvích, 14 barvách a 20 druzích písma a jsou tak individuálně přizpůsobitelná. Skvělý nápad na dárek pro zákazníky na akcích, akcích a veletrzích, pro zaměstnance, jako poděkování, dárek pro hosty na svatbách a oslavách nebo jako dárek na rozloučenou.

Naše mixovací balíčky se skládají z cca 10 různých barev. Voděodolná 14cm propiska se nanáší pomocí vysoce přesného laseru na ploše cca Gravírování 6 x 60 mm a nabízí dostatek místa i pro delší názvy firem.
Značka#teamludorf #ad
Výrobce#teamludorf #ad
Výška0.39
Délka5.51
Šířka0.39
Číslo dílu3RGAMMA-MIX-25
ModelkaGAMMA 3R

5. #teamludorf

#ad

50 x kovové kuličkové pero se 3 ozdobnými kroužky vč. vyrytého přání barva | modrá | vyberte si z 20 druhů písma a 14 různých barev kuličkové pero dle vašeho přání

#ad
#teamludorf #ad - Precizní laserová rytina – kulisy se používají laserem na ploše cca 6 × 60 mm. Vysoká kvalita – elegantní kovová kuličková pera jsou robustní, ergonomická a se 3 ozdobnými kroužky upoutá pozornost. Modrá tuha – kuličkové pero mají modrou tuhu a píšou vodu.

Ideální jako reklamní zboží – jako reklamní propiska jsou pera ideálním reklamním nosičem pro firmy, podniky, spolky a jiné organizace. Praktická sada – vysoce kvalitní kovové kuličkové pero s vyrytým přáním k dispozici v různých množstvích pro mnoho účelů použití. Pro zaměstnance – ideální jako dárek a vybavení pro všechny zaměstnance s personalizovaným gravírováním jména. 11 barev – na výběr jsou následující barvy: antracitová, růžová, červená, bílá, tyrkysová, modrá, zelená, černá, fialová, oranžová a žlutá.

Pro zákazníky – překvapte zákazníky při akcích, akcích a veletrzích užitečným reklamním dárkem. 20 druhů písma – vyberte si vhodný druh písma pro vaši značku. Dostatek místa i pro delší názvy firem. Možné jediné jméno – pro tento účel nám přidejte seznam Excel s požadovaným textem. Kolíky jsou cca 14 cm dlouhý.
Značka#teamludorf #ad
VýrobceGenerisch #ad
Výška0.39
Délka5.51
Hmotnost1.65
Šířka0.39
Číslo dílu#teamludorf
ZárukaZáruka úpravy

6. STREADVE

#ad

STREADVE Personalisierte benutzerdefinierte Stifte mit Namen graviert Logo Text Stift Kundenspezifische glatte Schreibstifte Personalisierung Geschenk für Männer Frauen Hochzeit Büro Business

#ad
STREADVE #ad - Gute kundenzufriedenheit: die gute verpackung schützt den benutzerdefinierten Stylus gut. Wenn sie fragen zu personalisierten stiften haben, uns zu kontaktieren, zögern Sie nicht, wir werden Ihnen so schnell wie möglich antworten oder eine Rückerstattung bieten.

Personalisierte stift-geschenke: personalisierte stifte für Kollegen, wie Geburtstag, Jahrestag, Weihnachten, Vater, Freund, Mutter sind voller Bedeutung und nicht leicht zu verlieren. Lasergravur text, vermeiden Sie die Mühe der Farbe verblassen. Egal zu welchem Festival, dies ist eine gute Geschenkwahl. 10 farben und 30 symbole verfügbarroségold, schwarz, rot, wie kreuz, grün, lila, orange, blau, ring, rose, pfote usw. Benutzerdefinierte stifte personalisierbar: Die benutzerdefinierten Kugelschreiber mit kostenloser Gravur bieten bis zu 2 Zeilen Gravurraum.

Hochwertiger stift zur förderung des geschäfts: individuelles Schreiben, Gummibeschichtung, angenehmes Handgefühl. Verschiedene Farben bieten mehr Auswahl. Wenn sie ihr eigenes logo oder Firmenlogo gravieren möchten, Rot, es gibt immer eine Farbe für Sie. 30 muster stehen zur verfügung, senden sie uns bitte das Logobild, Weiß, Rosa, und wir gravieren Ihr eigenes Logo und Ihren eigenen Text. Alle Gravuren sind kostenlos.
ZnačkaSTREADVE #ad
VýrobceSTREADVE #ad
Číslo dílu0116-AWA

7. Skartam

#ad

Personalisierter Kugelschreiber Set Hochwertig Metall Stift mit Stylus für Geschenk Frauen Männer Hochzeit, Bis zu 500 Stück Personalisiert Kugelschreiber mit Gravur Name Text Logo

#ad
Skartam #ad - Während sie ein erstklassiges schreiberlebnis erhalten, können Sie Notizen auf jedem Telefon, Tablet oder Touchscreen-Gerät machen. Kostenlose gravur - kugelschreiber metall stift mit gravur können mit jedem Namen oder Text angepasst werden. 3. Wählen sie die gewünschte schriftart. 4.

Geben sie zeile 1 oder Zeile 2 ein OPTIONAL. Bitte überprüfen sie sorgfältig ihre Rechtschreibung, da wir Ihre Informationen vollständig kopieren und genau so einfügen, wie sie geschrieben sind. Personalisierte benutzerdefinierte Stifte können bis zu 35 Zeichen einschließlich Leerzeichen in jeder Zeile haben, bis zu 2 benutzerdefinierte Zeilen. 2. Klicken sie auf die schaltfläche "jetzt anpassen". Wenn sie fertig sind, klicken Sie auf „In den Warenkorb“. Mehrere schriftarten zur auswahl! stylish stylus stift - kugelschreiber personalisiert sind regenbogengummiert und farbenfroh, 72 stück, 60 stück, 24 stück, 288 stück, 144 stück, 252 stück, 204 stück, um verschiedenen Vorlieben gerecht zu werden.

Wir haben verschiedene personalisierbarer kugelschreiber Set für Sie zur Auswahl aufgelistet: 1 Stück, 108 Stück, 504 STÜCKE. Personalisierte geschenke - personalisierte kugelschreiber in großen mengen sind ideale Geschenke für Weihnachten, Muttertag, Absolventen, Hochzeit, Erntedankfest usw. Perfektes geschenk für lehrer, kollegen, Jubiläum, Geburtstag, Mitarbeiter, Schulabschluss, Vatertag, Schüler, Freunde oder Familie.
ZnačkaSkartam #ad
VýrobceSKartam Factory #ad
Číslo díluSKPEN-003

8. DIPLOMAT

#ad

Langlebig, Kugelschreiber Aero Rosa EasyFlow, DIPLOMAT, Schick und elegant, Rosa, 5-Jahre-Garantie

#ad
DIPLOMAT #ad - Im inneren des etuis sitzt der Stift auf einem mit zarten Diplomat-Blumenmotiv bedruckten Satinkissen. Die stiftspitze lässt sich mit einem einfachen Drehmechanismus ausziehen und zurückziehen, ebenso wie der Schaft beim Herausnehmen zum Nachfüllen des Stifts.

Auffällige vitrine: elegant präsentiert in einem hochwertigen Etui, aufwändig umgeben von einer mattgrauen Metallhülle, verziert mit einem schwarzen Diplomat-Logo. Innovation: inspiriert vom luftfahrtdesign, der treffend namens diplomat antique rose kugelschreiber fängt die unverwechselbare Form des Zeppelin Luftschiffs aus dem Jahr 1900 mit einer wunderschön stromlinienförmigen Ästhetik ein. Wie der name schon sagt, gleitet der Aero Easyflow Kugelschreiber mühelos über das Papier und sorgt für ein angenehmes Schreibgefühl.

Qualität: das design von schreibgeräten seit 1922 ist in der branche bekannt für die Verwendung von hochwertigen Materialien, traditionellen Herstellungsmethoden und lokaler Produktion. Spezifikation: ein leichtgängiger drehmechanismus enthüllt den Tintenroller und verwendet ölbasierte Tinten, um ein dichteres Auflegen der Tinte auf der Seite zu erzeugen. Alle aus hochwertigem Metall gefertigt, sind die Produkte langlebig, langlebig und verschleißfest.
ZnačkaDIPLOMAT #ad
VýrobceDIPLOMAT #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluD40315040
ModelkaD40315040

9. Wpro

#ad

červené z kovu s rytinou nové & všechny se stejným gravírováním na přání, 50 x Cosima kuličkové pero, modře píše WPRO

#ad
Wpro #ad - Před gravírováním obdržíte náhled tisku pro schválení výroby. Kuličkové pero cosima z kovu včetně vyrytého přání. Snadné zpracování po nákupu e-mailem. Barva psaní: modrá | velkokapacitní náplň vyměnitelná. Naše kuličkové pero cosima je k dispozici ve více než 25 barvách. Perfektní jako kuličkové pero pro váš všední den, kancelářské kuli nebo jako reklamní zboží s rytinou.
ZnačkaWpro #ad
VýrobceWPRO #ad
Číslo díluWP_60032
ModelkaWP_60032

10. Lamy

#ad

Lamy Kuličkové pero Lx Pd model 258, barva palladium, vč. laserového gravírování

#ad
Lamy #ad - Důležité: laserovým gravírováním od all4myoffice - pro zadání gravírování stiskněte "nyní přizpůsobit". Orientace gravírování: pro praváky standardně – pro leváky prosím vyberte odpovídajícím způsobem.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu1231631G
Modelka258