Top 10 Innentüren Mit Zarge – Vstupní dveře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. werkzeugbilligercom

#ad

Š x V 750 x 1750, Hřasicí dveře hörmann, H8-5 v RAL 9002, protipožární dveře T30, šedobílá, včetně příslušenství

#ad
werkzeugbilligercom #ad - Rozsah dodávky: zaráž, dveřní křídlo, ohnivzdorné těsnění po celém obvodu, ochrana proti ohni, zásuvný zámek s výměnou, čepy pružinového pásu, sada tlačítek z plastu černá jack / západka, kompletně připravený k instalaci s homologací T30 požární ochranou.

Schválená kvalita: pro montáž do vnitřních stěn z betonu tloušťka > 100 mm nebo zdiva tloušťka > 115 mm. Dveřní prvek připravený k zabudování: zpětná tyč s hmoždinkami do zdiva – použitelná vlevo/vpravo – s homologací T30 požární ochrany. Technické údaje: zvuková izolace rw cca 37 dB – tepelná izolace UD = 1, 6 W/m²K. Ověřená bezpečnost: hörmann protipožární dveře t-30 použitelné jako sklepní dveře, garážová vrata, dveře kotelny nebo pro olejové prostory.
Značkawerkzeugbilligercom #ad
Výrobcewerkzeugbilligercom #ad
Výška1750
Šířka750
Číslo dílu341001

2. HORI

#ad

HORI® Kompletní sada dveří do pokoje s klikou a klikou dveří I vnitřní dveře CPL bílé I výška 198,5 cm I doraz, šířka a tloušťka stěny volitelné I DIN vlevo I 1985 x 860 x 140 mm

#ad
HORI #ad - Kompletní sada se skládá z 1 křídla dveří – 1 x zárubně dveří – 1 x klika dveří z ušlechtilé oceli – vč. Zámku na barevné vousy, klíče a pásové díly panty. Odolné a moderní pokojové dveře – dveře CPL s bílou povrchovou úpravou s kulatým provedením hran. Kvalitní souprava s tlačítky a rozeta s rozetou z matně kartáčované ušlechtilé oceli – 90° zahnutá. Stabilní a kvalitní tvarovka trubek – kvalita Made in Germany. Povrch cpl odolný proti poškrábání, otěru a nárazům – snadná údržba a odolnost proti skvrnám.
ZnačkaHORI #ad
VýrobceHORI #ad

3. HORI

#ad

šířka a tloušťka stěny volitelná I DIN vpravo I 1985 x 735 x, HORI® Kompletní sada pokojových dveří s garáží a klikou dveří I vnitřní dveře bíle lakované se 4 příčnými pruhy I výška 198,5 cm I doraz

#ad
HORI #ad - Stabilní a vysoce kvalitní třísková vrstva – kvalita Made in Germany. Stylové a moderní pokojové dveře s bílým lakem se 4 příčnými frézkami, hranaté provedení.

Kompletní sada se skládá z 1 x dveřního křídla – 1 x dveřní rám – 1 x dveřní klika z ušlechtilé oceli – vč. Zámku s barevnými vousy, klíče a dílů pásku závěsy. Kvalitní souprava kliky a rozeta kliky z matně kartáčované ušlechtilé oceli – 90° zahnutá. Akrylový bílý lak odolný vůči uv záření, odolný proti oděru a nárazům – snadná údržba a odolnost proti skvrnám.
ZnačkaHORI #ad
VýrobceHORI #ad

4. Oman

#ad

Kolenní dveře otočné dveře dřevo s tepelnou izolací boční dveře Termo U = 1,22 W/m2K 110x70

#ad
Oman #ad - Prostor za kolenní stěnou zůstává poté obvykle nevyužitý. Sloupový závěs: kovový závěs,. Tloušťka izolovaných dveří – 2, hloubka rámu – 11 cm, 6 cm, .

Typ dveřního zámku: Po zavření se blokuje,. Záruka: 3 roky,. Po instalaci dveří ve tvaru l lze prostor za stěnou ve tvaru L využít jako ideální úložný prostor pro předměty. Otevírání doleva nebo doprava: univerzální montáž,. Dveře na koleno jsou perfektní způsob, jak lépe využít prostor ve vašem domě. Koeficient středu krytu poklopu Ud: 1, 22 W/m2*K,. Dné ztráty tepla díky termoizolační tepelné izolaci,. Tloušťka tepelné izolace: 20 mm,.
ZnačkaOman #ad
VýrobceOman #ad
Výška43.31
Délka43.31
Hmotnost17.64
Šířka27.56

5. WELTHAUS

#ad

Domovní dveře WELTHAUS WH75 standardní dveře hliník s plastem LA 20 dveře 1100x2100 DIN vpravo

#ad
WELTHAUS #ad - Komplette dveŘe vnější madlo bgr1400 vnitřní tiskárna M45 válec 5 klíčů. Satinované zasklení 3 přihrádky Ug 0, 6 bezpečnostní sklo proti vloupání. Ud - 0, 8. Vnější strana antracitová, vnitřní bílá, rám: základna z plastu s hliníkovou ochranou, pro vynikající aspekt, tato hliníková skořepina je svařena na rohu, opticky perfektní. Automatické kování autoLock Winkhaus AV3 s pastí na den.
ZnačkaWELTHAUS #ad
VýrobceWelthaus #ad

6. HORI

#ad

šířka a tloušťka stěny volitelná I DIN vpravo I 1985 x 860 x 100, HORI® Kompletní sada pokojových dveří s garáží a klikou dveří I vnitřní dveře bíle lakované se dvěma výplněmi I výška 198,5 cm I doraz

#ad
HORI #ad - Stabilní a vysoce kvalitní třísková vrstva – kvalita Made in Germany. Zámku s barevnými vousy, klíče a dílů pásku závěsy.

Akrylový bílý lak odolný vůči uv záření, odolný proti oděru a nárazům – snadná údržba a odolnost proti skvrnám. Kompletní sada se skládá z 1 x dveřního křídla – 1 x dveřní rám – 1 x dveřní klika z ušlechtilé oceli – vč. Kvalitní souprava kliky a rozeta kliky z matně kartáčované ušlechtilé oceli – 90° zahnutá. Stylové a moderní pokojové dveře s bílým lakem se 2 profilovanými výplněmi, kulaté provedení hran.
ZnačkaHORI #ad
VýrobceHORI #ad

7. HORI

#ad

HORI® Dveřní rám I v různých dekorech a velikostech I dveřní rám vhodný pro všechny pokojové dveře ve velikosti DIN

#ad
HORI #ad - Odolný a snadno se čistí. Vhodné pro všechny pokojové dveře s rozměry DIN - výška 1985 mm. Hori zarge bílý lak ral9010 rohová hrana. Vč. Volitelná din r nebo din l | Šířka oblečení: 70 mm. Pásku a uzavíracího plechu.
ZnačkaHORI #ad
VýrobceHORI #ad

8. K+P Holz

#ad

Kuporta plastové domovní dveře Ramos dveře 108 x 208 cm DIN vpravo bílá montážní sada spár těsnicí páska

#ad
K+P Holz #ad - Druh skla: saténované s čirými pruhy. Montážní sady & těsnicího pásku na spáry. Slepovací rám vstupních dveří 70 mm. Plastové domovní dveře ramos 208H/108B DIN vpravo. Bezpečnost: 5násobné zamykání. Vč.
ZnačkaK+P Holz #ad
VýrobceK+P Holz #ad
Číslo dílu1307700367

9. werkzeugbilligercom

#ad

Vedlejší vchodové dveře se sadou klik – bílá – 90 × 190 cm – vnitřní otevírání – vlevo DIN – dvojité zasklení – různé rozměry

#ad
werkzeugbilligercom #ad - Vedlejší vchodové dveře s klikou dveří a zámkovou vložkou. 105 mm silné křídlo pro větší stabilitu. Možné požadované rozměry. 1/3 sklenice nahoře a 2/3 sendvičová výplň dole 24 mm. Těsnění s dvojitým obvodem v šedé barvě.
Značkawerkzeugbilligercom #ad
Výrobcewerkzeugbilligercom #ad
Výška0
Délka74.8
Hmotnost132.28
Šířka35.43
Číslo díluKST60-3K-2FA90X190L

10. Portango

#ad

Portango Skládací dveře dub šedý z PVC plastu pro interiér a exteriér kompletní sada I skládací posuvné dveře odolné proti poškrábání a snadná údržba s motivem dřeva I přizpůsobitelná šířka skládacích

#ad
Portango #ad - Dveřní zarážky možné vlevo nebo vpravo. Německá zákaznická podpora pro všechny dotazy týkající se dodávky a montáže. Již více než 1000 bezplatných zákazníků! Prostorově úsporný oddělovač prostoru: otevřené skládací dveře jsou široké pouze 12 cm.

Profesionální dodání & podpora: prostorová řešení značky portango bleskově dodána. 2 kusy kombinovatelné s dvojitými dveřmi. Přesvědčivý vzhled: zářivý a klamavě pravý vzhled dubového dřeva učiní vaše vnitřní dveře značky Portango středem pozornosti. Ilustrovaného návodu v němčině, kolejnice, rukojeť, doraz na stěnu vlevo a vpravo a upevňovacího materiálu pro dřevo/MDR rámy.

Velmi snadná montáž: kompletní sada vč. Pvc materiál se snadno udržuje, je odolný proti poškrábání a odpuzuje vodu. Dvoustěnné panely jsou obzvlášť stabilní a současně šetří místo. Flexibilní velikost: 83 × 202 cm velké jehněčí dveře lze libovolně zkrátit vyjmutím 13 cm širokých jehněčí.
ZnačkaPortango #ad
VýrobcePortango #ad
Výška79.53
Délka0.24
Hmotnost12.13
Šířka32.68
ModelkaPT 4