Top 10 Holz Brennen Stift – Páječky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOBBYRING

#ad

Regulovatelná teplota 350-800 stupňů C, 1 kus, 5216. 02. 02, HOBBYRING Požární přístroj Brenn Peter Junior 30 W

#ad
HOBBYRING #ad - Elektronicky plynule regulovatelná od 350 do 800 stupňů C. Vč. Ideální pro pokročilé a profesionální malíře. Komplexního příslušenství.
ZnačkaHOBBYRING #ad
VýrobceHOBBYRING #ad
Výška3.66
Délka8.7
Hmotnost2.2
Šířka6.77
Číslo dílu101192550
Modelka101192550

2. TEKCHIC

#ad

Pyrography Machine für Holz Leder Mit schwarzer Aufbewahrungstasche, Brandmalerei Set, TEKCHIC Brandmalkolben Kit 60W mit 20 Drahtspitzen

#ad
TEKCHIC #ad - 5. Die kugelspitzen sind ebenfalls enthalten, um eine Vielzahl von Designs für Lederverbrennungsprojekte zu erzielen. 1. Verschiedene tipps: dieses holzkit enthält 20 verschiedene Tipps. 2. Und die Tragetasche ist bequem.

Variable temperaturregelung: dank der digitalen Spannungsregelung können Sie mit einer niedrigeren Temperatur mit dem Ätzen beginnen und dann für dunklere Farbtöne auf eine höhere Temperatur wechseln. Langlebig und zuverlässig: mit diesem professionellen Pyrographie-Toolkit von Tekchic können detaillierte Grafiken auf jedem Medium wie Holz, Leder, Kürbissen und Papier erstellt werden.

3. Vielseitig für verschiedene projekte: das komplette Pyrographie-Kit verfügt über eine leistungsstarke 60-Watt-Lötstation mit schneller Wärmeempfindlichkeit für die Erstellung einer Vielzahl von Designs. Leichter stift: der holzofen hat kleine Griffe, mit denen man leichter zeichnen kann und die nach längerem Gebrauch nicht sehr heiß werden. 4.
ZnačkaTEKCHIC #ad
VýrobceTekchic #ad
Číslo díluBNUS66666W
ModelkaBNUS66666W

3. Dremel

#ad

Výrobu šperků, gravírování dřeva, vypalování, Dremel 2000 VersaTip pájedlo – sada na spalovací píst a pájecí sadu s 6 výměnnými hroty pro pájení, svařování, řezání za tepla

#ad
Dremel #ad - ZÁruka: standardně 2 roky záruka. Získejte 1 rok navíc, pokud zaregistrujete své nářadí Dremel na My Dremel. Univerzální nástroj pro pájení, řezání za tepla, horké ražení, svařování a pro malbu ohněm díky 6 vyměnitelným hrotům. Jednoduché zapnutí pomocí vestavěného piezo zapalování – není nutné samostatné zapalovací nářadí. Plynová páječka je poháněna butanovým kapalným plynem a stejně rychle se zahřívá jako doplňuje. Přesné výsledky: s variabilním nastavením teploty je vždy dosaženo přesně požadovaného výsledku.
ZnačkaDremel #ad
VýrobceDremel #ad
Výška2.32
Délka12.99
Hmotnost0.3
Šířka7.13
Číslo díluF0132000KA
ModelkaF0132000KA

4. YIHUA

#ad

Spalovací stanice na dřevo se 2 fixy pro malbu požáru typ drátěných hrotů s 20 hroty na dřevo, YIHUA 939-III Sada nářadí pro požární malbu, 2 kusy dřeva zástrčka EU

#ad
YIHUA #ad - Použijte různé drátěné pružiny na dvou kolících pro vypalování dřeva a nemusíte špičky pro umělecké dílo opakovaně měnit. 20 drátových hrotů – tato sada pájecích pístů na oheň obsahuje 20 různých pyrografických špiček v dóze uvnitř držáku, pomocí dvou různých palivových tužek můžete vytvořit mnoho různých efektů spalování dřeva.

Dvojitý kolík – kolébkovým spínačem můžete přepínat mezi dřevěným hořákem a a dřevěným hořákem b. Iroký teplotní rozsah – pro dřevo s různou hustotou nebo jiné druhy materiálu pěnová hmota, zkuste zvolit vhodnou teplotu 250 °C ~ 750 °C, kůže, dýně a více, abyste získali požadované požární značky. Kromě toho již nemusíte čekat, až drátěná pružina vychladne, než ji vyměníte.

Tato sada pístů obsahuje: 20 pyrografických tipů ve stylu drátu-nib baleno ve zlaté nádobce, čisticí houbu, šroubovák, dvojitý držák na tužku, pár kleští, 2 kusy dřeva, 2 šablony prkna. Vyberte si yihua s důvěrou – tento produkt je dodáván s celoevropskou exkluzivní 12měsíční zárukou výrobce. Tým yihuaa nabízí nepřetržitě technickou podporu, aby vám pomohl při vaší práci! Tento produkt je určen pro 230 V s EU zástrčkou typu F Schuko.
ZnačkaYIHUA #ad
VýrobceGuangzhou Yihua Electronic Equipment Co.,Ltd. #ad
Výška3.54
Délka6.1
Šířka4.92
Číslo dílu939-III
Modelka939-III

5. YIHUA

#ad

Softgrip, 20 drátových pružin, 4 kusy dřeva na dřevo EU Plug, pero na spalování dřeva, YIHUA 939-II ohňová malba tužka, pájecí sada pro ruční práce s rytinou dřeva s nastavitelnou teplotou

#ad
YIHUA #ad - Vyberte si yihua s důvěrou – tento produkt je dodáván s celoevropskou exkluzivní 12měsíční zárukou výrobce. Vytvářejte umělecká díla na dřevě, kůži, dýni v láhvi, tvrdém plastu.20 různých psacích per – dáme vám všechny nástroje, bod, drát, které potřebujete k vytvoření jakéhokoli uměleckého díla.

Konzistentní stínování – teplotu můžete nastavit tak, aby každý tah a textura spalování zůstaly podle vašeho přání předvídatelné. V závislosti na teplotě, na kterou stanici nastavíte, hoří tužka světlejší nebo tmavší. Dřevěné spalovací pero má digitální ukazatel teploty a můžete jednoduše nastavit teplotu. Palivovací nástroj pro všechny kutily. Tým yihuaa nabízí nepřetržitě technickou podporu, aby vám pomohl při vaší práci! Tento produkt je dimenzován pro 230 V se síťovou zástrčkou EU typu F Schuko.

Stanice obsahuje dvacet různých spalovacích pružin lomítko, stínování pro různé techniky hoření a efekty. Můžete také nasadit horkou špičku nože, abyste mohli řezat šablony na měkkém plastu, papíru, pěně, dýni, korku, syntetických látkách a dalších. S touto pyrografickou sadou na spalovací stanici můžete vytvářet nádherná umělecká díla na mnoha různých materiálech. Upomínka: dodávané pružiny se nacházejí ve sběrném boxu.
ZnačkaYIHUA #ad
VýrobceGuangzhou Yihua Electronic Equipment Co.,Ltd. #ad
Číslo díluYIHUA 939-II
ModelkaYIHUA 939-II

6. Afantti

#ad

Profesionální požární malba pájedla sada páječky na oheň pájecí stanice spalování dřeva, palivová stanice na dřevo, ohniště | 23 hrotů | Temperatura Regolabile |

#ad
Afantti #ad - Má delší životnost než běžné hroty a může vytvářet různé druhy úderů při spalování dřeva. Přenosná taška dodává se s krásnou taškou, která má dodatečné vrstvy pro uložení dílů a příslušenství, aby bylo možné řádně umístit všechny díly a příslušenství a nic se neztratí nebo nepoškodí.

Kromě toho je rychlé nahřátí a rychlé ochlazení: nahřátí trvá jen asi 2 minuty a ochlazení trvá 3–5 minut. Nastavitelná a stabilní vysoká teplota s nastavitelným napětím může tato profesionální požární stanice poskytnout nastavitelnou a stabilní vysokou teplotu, která je nezbytná pro spalování dřeva/požární malbu a lze ji používat bez přerušení.

Opravdu pohodlné vzít s sebou. Hroty s vysokou impedancí s 23 hroty s vysokou impedancí, žádné ohýbání, žádné ukládání uhlíku při vysoké pracovní teplotě.
ZnačkaAfantti #ad
VýrobceZhongshanshi Xiaomiao Dianzi Shangwu Youxiangongsi #ad
Výška6.3
Délka9.06
Hmotnost2.65
Šířka5.12
Číslo díluDEPMB104
ModelkaAF-PM100

7. LEXIVON

#ad

Samovyzápalný nastavitelný plamen, sada 7 nástavců, LEXIVON Butanová pájecí sada | bezdrátové plynové pájení, pracovní teplota až 1300 °C a při práci s pájecími hroty až do 600 °C LX-770

#ad
LEXIVON #ad - Lze doplnit do 10 sekund. Přesný výkon pro všechny vaše projekty: nastavte plamen od 1/2" do 2 1/2" s pracovní teplotou až 2400 °F cca 1300 °C a až 1100 °F cca 600 °C při práci s pájecími hroty.

Vaše bezpečnost je naší nejvyšší prioritou: nově vyvinuté se zarážkou zapalování. Naproti levným pájecím sadám je naše doplňovací palivová nádrž ze 100% kovu a vydrží déle. Pozor – butan není součástí dodávky. Kromě toho byl testován na těsnost a schopnost zapalování a dodává se s praktickou taškou. Dokončete svou práci, aniž byste museli doplňovat nádrž: velký objem nádrže se standardním butanovým plynem umožňuje dobu provozu až 75 minut. Nezbytná sada pro profesionály: 13dílná sada příslušenství pro celou řadu použití s tlačítkem pro samozhášecí a blokovací tlačítko plamene.
ZnačkaLEXIVON #ad
VýrobceLEXIVON #ad
Výška11.7
Délka1.8
Šířka6
Číslo díluLX-770
ModelkaLX-770
Záruka2 roky po registraci.

8. YDDZ

#ad

Sada pro malování ohně, 23 ks profesionálních hrotů, pyrografické špičky, pyrografie drát, slitina, pro 30-50 W malířský stroj

#ad
YDDZ #ad - Rozměry a specifikace: nabízíme vám 23 vyměnitelných přístrojů pro požár s průměrem drátu 1, délkou 27 až 32 mm, 0 mm, šířkou 9 až 10 mm, výkon 30 až 50 wattů a napětím 3 až 5 V. Můžete přesně kreslit detaily, takže můžete vytvářet exkluzivní umělecká díla.

Normální provozní teplota činí 0 až 1000 stupňů. Velmi rozšířené: naše pyrografické drátové hroty jsou vhodné pro různé materiály, kůže, pro všechny druhy řezbářských materiálů jako je dřevo, křehký, drenec a papír atd. Rychlý přenos tepla, rovnoměrný tavný bod pro bezpečné používání. Jednoduše uvolněte drát pomocí šroubováku a nastavte potřebný drát do kolíkového kolíku. Snadná obsluha: naše pyrografické špičky drátů se snadno obsluhují.

Pro barvení a kreslení vynikajících uměleckých děl. Přenosné a pohodlné. Prémiový materiál: pyrografické špičky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu z materiálu slitiny ni-cr jsou jemně zpracované, lehké a mají vysokou odolnost a odolnost vůči teplotám. Překrásně vyrobené umělecké dílo: naše sada pro branding lze použít pro různé funkce, tvary a stín, např. Pro renovaci ve velkém měřítku, přesné renderování a kreslení jednotných linek.
ZnačkaYDDZ #ad
VýrobceLzfyuem #ad

9. LeaderPro

#ad

80 W profesionální pájecí sada s nastavitelným teplotním spínačem 180 °C – 480 °C, Pájedlo s kabelem, stojan na pájedlo pro svařování dříví, píst na dřevo a DIY umění

#ad
LeaderPro #ad - Rychlé nahřátí s keramickým topným jádrem, vysokou bezpečností, výstupním výkonem 80 W, dlouhou životností, se může v krátké době rychle zahřát. Regulace teploty s digitálním zobrazením lcd ukazatel teploty, teplotu pájedla lze nastavit mezi 180 °C a 480 °C a teplotu lze přesně nastavit.

Profesionální sada sada je vybavena cínovým drátem, údržbu zařízení, držáky, elektronickou práci, vhodné pro svařování elektrického obvodu, pájedlovými hroty s různými funkcemi, domácí kutilství, svářečské práce atd. Rukojeť na ochranu proti popálení rukojeť je vyrobena z tepelně odolných a izolačních materiálů a silikonového ochranného pouzdra odolného vůči vysokým teplotám, který izoluje proti popálení a teplu, bezpečné použití a příjemně padne do ruky.
ZnačkaLeaderPro #ad
VýrobceLeaderPro #ad
Výška1.38
Délka3.31
Hmotnost0.44
Šířka9.45
Číslo díluFT
ModelkaFT

10. Milisten

#ad

9st Brandmalerei Holzverbrennungstipps-set Holzbrenner Brandstift Brennwerkzeug Brennen Stift Brandmalstift Holzbrennstift Pyrographie Spitzen Brandmalmaschine Bücher Buchstabe

#ad
Milisten #ad - Vorteile. Brandmalerei draht spitzen spitzen Spitzen Set Holz Brennen Maschine Brandmalerei Maschine Hohe Impedanz Spitzen. Verwendet für verschiedene funktionen, wie zum Beispiel für großformatiges Rendering, Feinrendern und Zeichnen gerader Linien. Ausgestattet mit einem Brandmalerei-Stift, leicht und griffig. Anwendbare modelle: lh30, lh50, lh70lh80, lh40, LH60, lh90, LH100. Bei hoher temperatur gibt es kein Biegen, keine Oxidation, kein weiches, weniger Kohlenstoff usw.
ZnačkaMilisten #ad
VýrobceMilisten #ad
Výška0.08
Délka1.38
Hmotnost0.01
Šířka0.39
Číslo díluE23AFO9CSY1816VBHWMAAGPC