Top 10 Grow Lampe 200w – Skleníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. plplaaoo

#ad

LED Grow Light Energy Saving Quantum Board, 144 žárovkových perel, Grow Lights pro pokojové rostliny, vodotěsnost IP65, plplaaoo 200 W LED Full Spectrum Grow Light, lampa pro růst hydroponiky,

#ad
plplaaoo #ad - Nízká spotřeba energie je cenově výhodnější varianta. Rozsáhlé světlo: tato rostoucí lampa se podobá plnospektrému slunečnímu světlu v poledne, bohaté na světlo, ozařuje rostliny, které bylo profesionálně vyvinuto pro pokojové zahradní rostliny, podporuje růst rostlin.

Spora energie: led halogenové světlo odpovídá 300w halogenové žárovce a díky běžné halogenové žárovce šetří 80 % energie. Lze jej efektivně použít pro vnitřní zahrady, skleníky, zahradnictví a další použití. Prémiový čip: led světlo pro sazenice se vyrábí s prémiovými čipy, má prémiové stíny, robustní a vysokou propustnost světla. Plnospektrální led světlo: led osvětlení rostlin má štíhlý design s celoplošným designem, energeticky úsporné světlo kvantové desky se podobá přirozenému slunečnímu světlu a dodává vašim rostlinám potřebnou energii, který zvyšuje kontakt vzduchu v okolí.

Nabízí nejlepší úhel osvětlení pro vaše rostliny, vysoce efektivně svítící, zasáhne kryt kolem rostliny. Velmi snadná obsluha. Doporučujeme neponořovat do vody. Postarejte se o své rostliny každý den. Nechte různé druhy rostlin dostat dostatek energie a nemusíte si dělat starosti, že vaše rostliny spálí. Je to skvělý dárek, hydroponií atd.
Značkaplplaaoo #ad
Výrobceplplaaoo #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.08
Šířka0
Číslo díluplplaaooe3s9wqzi4d

2. JideTech

#ad

Růstové lampy pro rostliny, s 882 ks Samsung diodami, 200 W 4 x 4 stop kryt, LED osvětlení pro pěstování rostlin pro pokojové rostliny,, SPF2000 LED lampa pro pěstování rostlin v plném spektru

#ad
JideTech #ad - Kvalita produktu a přátelský zákaznický servis jsou vždy naším hlavním cílem. Spf2000 pěstujte světlo perfektní pro 4 x 4 m zeleninové jeviště, vysoký ppfd, až 1415 ¦mol/m2. S. Veg & double bloom switch na základě růstu a výnosu rostlin navrhl 3 spínače, aby se maximalizovala výtěžnost rostliny, může výrazně zvýšit velikost a počet květin, maximálně 2, BLOOM a vylepšují Bloom pro usnadnění kontroly červeného a modrého světelného spektra, veg, aby kořeny a stonky rostlin rostly silněji a zabránilo se jejich marnému růstu.

Kryt je z leteckého chladiče hliníku, silný a silný a nabízí vynikající odvod tepla. Plné spektrum rostlinných žárovek infinely close to natural sunlight, 6000 k. Vestavěná ochrana proti zkratu chrání vaše světla automaticky před poškozením, solidní struktura, můžete snadno ušetřit peníze bez častého nákupu světel.

Ir je slabší než jiné červené diody. 3000 k poskytuje více načervenalého světla a o 6000 k více namodralého světla. Zvyšuje červené světlo, 9 g/w. Ušetřete až 60 % na vašem účtu za elektřinu. Nabízíme 30denní novou náhradu nebo plnou náhradu, aby vaše zahradnictví a řemesla byly lepší. Kabel má ochranné pouzdro, vynikající rozptyl tepla Rostoucí lampy pro rostliny, uživatelsky příjemné balení.
ZnačkaJideTech #ad
VýrobceJideTech #ad
Výška2.05
Délka18.9
Hmotnost7.94
Šířka18.9
Číslo díluLBS-SPF2000
ModelkaLBS-SPF2000-NEW

3. FRGROW

#ad

Lampa pro pěstování rostlin, UV IR plné spektrum, 1 kus, 200 W, FRGROW Plné spektrum, LED světlo pro rostliny pro pokojové rostliny, světlo pro rostliny LED

#ad
FRGROW #ad - Welkommen pflanzung enthusiasten mit mir zu Komuniken, und ich wird sofort reagen und wir sofort und bieten professionelle Vorge. 100% spokojený zákaznický servisfrgrow grow light je profesionální výrobce led světel pro pěstování. 200w led lampa pro pěstování rostlin spotřebuje doma pouze 25 W proudu.

A nastavte výšku hlavy lampy podle vašeho použití od 16" do 24". Jmenovitý výkon 25 w, osivo a vegetály je vybaveno 208 ks vysoce kvalitních led žárovek. 395 nm uv světlo může vaše rostliny zdravé. 3000 k a 5000 k diody poskytují více načervenalého a namodralého světla. Ideální plné spektrum slunečního svitu toto světlo na růst tabletu obsahuje 3000 k, 5000 k, uv ir led. Rostlinné světlo je velmi energeticky efektivní. Funkce sedmikráska toto světlo pro pokojové rostliny je vybaveno vstupním konektorem a výstupním připojením.

660 nm a ir světlo urychlují dobu květu a zvyšují výnosy. Nastavte prosím výšku lampy včas během růstu rostlin, ekvivalent 200 W Toto vnitřní světlo pro pěstování rostlin pro sazenice, aby se zabránilo poškození vaší milované rostliny. Její světelné perly jsou jako slunce, noste prosím sluneční brýle, pokud chcete pozorovat, 660 nm, jak rostou světelné perly. Panel lampy a zadní strana lampy jsou navrženy s dutým odvodem tepla, takže lampa má delší životnost a bezpečnější životnost.
ZnačkaFRGROW #ad
VýrobceFRGROW #ad
Výška0.8
Délka10.4
Hmotnost1.41
Šířka8.3
Číslo díluJKL-C01
ModelkaZinqolay

4. Weedness

#ad

Weedness Eco Star ESL 200 W úsporná žárovka E40 fáze růstu – světelný zdroj rostlinná lampa pěstování Indoor ESL lampa Růst

#ad
Weedness #ad - Speciálně navrženo pro fázi růstu. Eco star lampa na rostliny eSL 200 W s integrovaným předřadníkem. Power světelný zdroj s objímkou E40 Extrémně nízká spotřeba energie. Vyžaduje reflektor.
ZnačkaWeedness #ad
VýrobceWeedness #ad
Výška3.94
Délka15.75
Šířka3.94

5. FRGROW

#ad

LED 200 W, plnospektrální lampa pro rostliny, funkce sedmikráska, LED lampa pro rostliny FRGROW UV IR plnospektrální světlo pro pokojové rostliny, lampa pro růst rostlin, 208 LED

#ad
FRGROW #ad - 660 nm a ir světlo urychlují dobu květu a zvyšují výnosy. Její světelné perly jsou jako slunce, 660 nm, jak rostou světelné perly. 395 nm uv světlo může vaše rostliny zdravé. 3000 k a 5000 k diody poskytují více načervenalého a namodralého světla. Ideální plné spektrum slunečního svitu toto plné spektrum pro růst tabletu obsahuje 3000 k, noste prosím sluneční brýle, 5000 k, pokud chcete pozorovat, uv ir led.
ZnačkaFRGROW #ad
VýrobceFRGROW #ad
Výška10
Délka2.3
Šířka3.5
Číslo díluZinqolay-JKLD01
ModelkaZinqolay

6. Nailgirls

#ad

Nailgirls Plnospektrální LED lampa pro pěstování rostlin, 1000 W, plné spektrum pro pěstování rostlin s dvojitým spínačem Veg/Bloom, plné spektrum pro pěstování, UV LED světlo pro pokojové rostliny

#ad
Nailgirls #ad - Grow lampa s plným spektrem – rostlinná lampa led je vybavena 1000 led, citrusové plody, sukulenty, jako je citrón, modré světlo 450 – 460 nm, paprika, bílé světlo teplé bílé světlo 3000 k a bílá 6500 k, rajčata, červené světlo 620 – 630 nm a infračervené světlo. Režim uv světelné lampy stimuluje celkový růst celé rostliny.

Teplotu led žárovky lze i po dlouhých hodinách práce udržovat pod 50 °C. Kromě toho je toto led světlo plné spektrum s teploměrem a vlhkoměrem pro sledování teploty a vlhkosti vzduchu. Zabudované tiché chladicí ventilátory – naše led lampa s plným spektrem je vybavena dvěma rychlými, vylepšenými hliníkovými chladicími tělesy a regulátory teploty, tichými chladicími ventilátory, které tvoří výkonný chladicí systém. Režim veg/bloom dual switch – režim veg plnospektrální led lampy podporuje absorpci chlorofylu a podporuje růst sazenic. Pěstovací lampy jsou vhodné pro všechny fáze růstu rostlin.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím. Spora energie a sedmikráska – naše led lampa na rostliny 1000 w může nahradit tradiční 600w hps/mh, funkce daisy-chain pomáhá led uv lampě spojit více světel, zatímco spotřebuje pouze 135 W, 5 % proudu, šetří až 86, díky níž lze díky Daisy-Cy-Chain připojit více světel až 3 LED UV lampy. Pro všechny typy interiéinteriérů pro a vnější rostliny, kvetoucí rostliny atd. Uv led lampa může zvýšit výnos rostliny o 20 – 30 % ve srovnání s jinými LED plnospektrálními lampami pro vnitřní použití.
ZnačkaNailgirls #ad
VýrobceNAILGIRLS #ad

7. COKOLILA

#ad

600 W, UV a IR Dasiy Chain funkce Grow Light pro pokojové rostliny, zeleninu, COKOLILA Stmívatelná LED lampa pro pěstování rostlin, květiny, plné spektrum s 588 ks SMD LED

#ad
COKOLILA #ad - 2, 0 g/w. Perfektní pro plochu 3 x 3 ft ve fázi růstu a 2 x 2 m v době květu. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím. Stmívatelný a silnější chladicí systém: přídavné stmívací tlačítko reguluje jas celé žárovky led grow a umožňuje tak flexibilitu pro dosažení perfektního růstového výkonu pro každou fázi růstu.

Plnospektrální led růstové světlo: naše zařízení pěstuje růstovou lampu s plným spektrem bílá, kde urychluje dobu květu a zvyšuje výnosy. Spotřeba činí 65 w, čímž se dosahuje vysoké energetické účinnosti s 2, max. Nižší náklady a vyšší výnosy: v naší 600w rostlinné lampě je zabudováno 588 nejnovějších smd led, 7 umol/j. Je velmi ideální pro pěstitele pokojových rostlin, ve skleníku, takže své sousedy nezamotáte. Daisy chain design a široké použití: toto světlo pro růst je dvojitá zásuvka.

Rozsah dodávky: nabízíme vám 2 roky záruku a 30denní záruku vrácení peněz. Náš kompetentní tým je vám k dispozici v případě dotazů. 3000k diody poskytují více načervenalého světla a 5000K diody více namodralého světla. Pomocí funkce daisy chain můžete propojit více svítidel, protože je jako sluneční světlo, ale potřebujete pouze jednu zásuvku. S 1 zabudovanými basovými vysokorychlostními ventilátory a několika větracími otvory, které rychle odvádějí teplo a zabraňují přehřátí a poškození žárovky LED Grow Light.
ZnačkaCOKOLILA #ad
VýrobceCOKOLILA #ad
Výška1.81
Délka12.2
Hmotnost2.56
Šířka8.27
Číslo díluFR B-LZB600W
ModelkaGL-CR600

8. Spider Farmer

#ad

Světlo pro rostliny pro pokojové rostliny,, plné spektrum, Spider Farmer LED světlo pro pěstování rostlin SF2000Pro se Samsung LM301H EVO diodami a stmívatelnou LED žárovkou Daisy Chain 200 W

#ad
Spider Farmer #ad - Slibujeme životnost až 50 000 hodin svícení. Led plnÉ spektrum rostlinnÉ svĚtlovky: lampa spider farmer grow zajišťuje optimální přívod světla – bílé, červené a infračervené světlo 3000 K, modré, zkracuje růstový cyklus. Maximální krytí je 90 x 90 cm.

Multi lampa ve spojení s jednotným stmíváním, obzvláště výhodné pro velké plochy pokojových rostlin a komerční osázení. Dobře vyrobená a pevná konstrukce: žádný hluk ventilátoru. Vysoká kvalita: led svítidlo spider farmer používá vysoce kvalitní samsung led technologii. Intenzitu světla lze volně nastavit u jednotlivé rostlinné lampy. To podporuje fotosyntézu rostlin, zvyšuje růst rostlin, 660 nm, 5000 K, růst, kvetení a sklizeň. Vysoký bezpečnostní výkon, spolehlivý Driver, dobrá vodotěsnost.

2, 5 g/w ve srovnání se starou tradiční růstovou lampou. Perfektní pro klíčení, 760 nm. Spider farmer zÁruka: spider farmer jsou přesvědčeni o kvalitě našich produktů a technologií a poskytují proto 5letou záruku výrobce na LED plnospektrální rostlinnou lampu. Zlepšení výtěžnosti o 50 % a dosahuje max. Stmívatelný a daisy chain design: spider farmer sf2000pro osvětlení rostlin má stmívací knoflík a vypínač světla.
ZnačkaSpider Farmer #ad
VýrobceSpider Farmer-DE #ad
Výška2.32
Délka16.38
Hmotnost10.23
Šířka16.38
Číslo dílu2023-SF2000Pro-DE
ModelkaSF2000Pro

9. Generic

#ad

LED -Beleuchtung für Pflanzen, Blütenaussaat, Sonlipo LED -Kulturlampe SPF2000 200 W, verwendet 882 Solarzdioden mit vollem Spektrum mit pflanzlichen Blütenschalter für Innenpflanzen

#ad
Generic #ad - Wachstumslicht mit 2928 samsung lm281+leds, led -smd -technologie mit fortschrittlicher LED -Diode, die Lichtdurchdringung zu erhöhen und die Lebensdauer zu verlängern. Kanal in kommerzieller marguerite und wasserdichtes IP65 Sonlipo verbessert Girlande, kontrolliert wirklich alle Lichter synchronisiert, ideal für große kommerzielle Plantagen.

Dies verkürzt den pflanzenwachstumszyklus und erhöht die Pflanzenerträge auf das Maximum. 6x6 pi maximale Abdeckung. Sonnenscheinfunktion, uv -lila licht und weißes Licht wie 6000k und 5000k, so dass die Pflanze gesünder wird. Durch einstellen des modus 3 nimmt die Leistung nicht ab. Grenzen für die Anzahl der angeschlossenen Lichte. Vergleichbar mit herkömmlichen 1200 -W -HPS- oder MHH -Beleuchtung. Die wachstumslampen unterstützen die Timer -Einstellung und die Zeitbuchungsfunktion für Ihre Bequemlichkeit.

Sonlipo -kulturlampen verwenden hochwertige Luftfahrt -Aluminiummaterial, Sie können den hellen Strand frei für helle ohne dunkle Ecken einstellen. Drücken Sie einfach den Schalter. Einstellbares komplettes spektrum von 3 typen im vergleich zu anderen pflanzenbeleuchtung hat sonlipo je nach drei stufen des Pflanzenwachstums 3 komplette Spektren entwickelt Säen-, Vegetations- und Blüten- und Früchtestufe.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceSonlipo #ad
Výška2.36
Délka19.69
Šířka19.69
Číslo díluspf
Modelkaspf2k

10. MARS HYDRO

#ad

Květin. Vhodné pro růst 70 × 70,100 × 100 cm, MARS HYDRO TS1000 LED lampa pro pěstování rostlin plnospektrální UV IR lampy pro pěstování rostlin LED světlo lampa pro růst pokojových rostlin, zeleniny

#ad
MARS HYDRO #ad - Nové diody rozložení a vysoká účinnost bílé led velké světlo: nové uspořádání diod hustého uprostřed a řídké na obou stranách činí LED světlo rovnoměrněji mezi středem a stranami než staré uspořádání jiných značkových světel. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás nejprve a my vám odpovíme na vaši zprávu do 24 hodin.

Sunlike plnÝ spectrum led indoor growing light: 730-740 nm red ir/3200-4200 knm/5200-6800 knm, které vytváří nejvíce světla v rozsahu vln 400–700 nm, spektra, nejlepší pro všechny rostliny rostou ve všech fázích, rychlá reakce rostliny. Perfektní pro 70 × 70 cm, max. Stmívání & daisy chain vlastnosti grow light: na nezávislé tlačítko stmívání na externím ovladači, nastavitelné nastavení 0–100% a až 60 LED světelných řetězců v jedné skupině. Krytí 100 × 100 cm. Místní německo service: mars hydro führte wachsen lampa má 5 let záruku, 30 dní bezplatného vrácení a vrácení peněz.

Ssemena až do květa zvyšují výnos a kvalitu sklizně. Upgradovaná vysoce reflexní led žárovka s kapucí pro růst rostlin: aktualizovaná bílá reflexní konstrukce na ts1000 led grow light je patentována, aby se zlepšila intenzita světla a aby rostliny mohly absorbovat více světla. Skutečný výkon ts1000 je 150 w, může pokrýt širší oblast reflektoru, s lomem 120°, zatímco jiná značka model 1000 je pouze 100 wattů.
ZnačkaMARS HYDRO #ad
VýrobceShenzhen Zhuguangxinyue Technologies Co. Ltd #ad
Výška2.17
Délka15.04
Hmotnost6.94
Šířka13.27
Číslo díluTS1000
ModelkaTS1000