Top 10 Freddy Fazbear Figuren – Akční hrací figurky pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Funko

#ad

Vinylová sběratelská figurka, Hračka pro děti a dospělé, Oficiální obchodní zboží, Funko Five Nights at Freddy's FNAF Snap: RR, Fanoušci videoher, Nápad na dárek, Hallway Add-on s Vanessou

#ad
Funko #ad - Snapsies – série vinylových hraček, se kterou můžete obratem ruky individuálně vytvořit roztomilé zvířecí figurky s tisíci možnostmi kombinací. Mystery & surprise – jaké překvapení snapsie dostanete? zažijte vzrušení, když otevřete slepý obal a objeví se vaše minifigurka.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, jako jsou vinylové figurky, oblečení, akční hračky, plyš, předního výrobce popkulturního zboží, deskové hry a mnoho dalšího. Mix & match – vytvořte obratem ruky. Perfektní pro zvláštní příležitosti – ideální na svátky, narozeniny, dárky, mikulášské boty, Vánoce nebo jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem vaší sbírky.

Poslouchejte zvuk při chvění, vyměňte příslušenství od postavy k postavě a postavte si vlastní zábavnou postavu. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška8.18
Délka9.05
Hmotnost0.42
Šířka5.31
Číslo dílu70820
Modelka70820
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu

2. Funko

#ad

Fanoušci videoher, Funko Five Nights at Freddy's FNAF Snap: Nightmare Bonnie The Rabbit, Hračka pro děti a dospělé, Oficiální obchodní zboží, Nápad na dárek, Vinylová sběratelská figurka

#ad
Funko #ad - Perfektní pro zvláštní příležitosti – ideální na svátky, dárky, mikulášské boty, narozeniny, Vánoce nebo jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem vaší sbírky. Snapsies – série vinylových hraček, se kterou můžete obratem ruky individuálně vytvořit roztomilé zvířecí figurky s tisíci možnostmi kombinací.

Poslouchejte zvuk při chvění, vyměňte příslušenství od postavy k postavě a postavte si vlastní zábavnou postavu. Mystery & surprise – jaké překvapení snapsie dostanete? zažijte vzrušení, když otevřete slepý obal a objeví se vaše minifigurka. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, předního výrobce popkulturního zboží, jako jsou vinylové figurky, akční hračky, oblečení, plyš, deskové hry a mnoho dalšího.

Mix & match – vytvořte obratem ruky. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška8.26
Délka6.14
Hmotnost0.24
Šířka1.61
Číslo dílu67693
Modelka67693
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu

3. Funko

#ad

Fanoušci videoher, Oficiální zboží pro chlapce, děti a dospělé, Sběratelský kousek, Dreadbear, dívky, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF Dreadbear, Nápad na dárek

#ad
Funko #ad - Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, oblečení, akční hračky, plyš, jako jsou vinylové figurky, předního výrobce popkulturního zboží, deskové hry a mnoho dalšího.

Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Ideální dárek pro fanoušky pěti nocí na freddy – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce Five Nights at Freddy's Merchandise.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka2.5
Hmotnost0.14
Šířka2.5
Číslo dílu56184
Modelka56184
Záruka1 year warranty provided by the manufacturer from date of purchase

4. Funko

#ad

Nápad na dárek, Sběratelský kousek, FNAF Pizza Simulator, Vannie, Pro chlapce, děti a dospělé, dívky, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF, Oficiální obchodní zboží, PizzaPlex

#ad
Funko #ad - Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, jako jsou vinylové figurky, předního výrobce popkulturního zboží, plyš, akční hračky, oblečení, deskové hry a mnoho dalšího. Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.

Ideální dárek pro fanoušky simulátoru pizzy fnaf – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce zboží na pizzu FNAF. Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška5.5
Délka3
Hmotnost0
Šířka3
Číslo dílu47494
Modelka47494
Záruka100 let warranty provided by the manufacturer from date of purchase

5. Funko

#ad

Toxic Springtrap, Nápad na dárek, Oficiální obchodní zboží, pro chlapce, dívky, děti a dospělé, Svítí ve tmě, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF, Sběratelský kousek

#ad
Funko #ad - Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, akční hračky, jako jsou vinylové figurky, předního výrobce popkulturního zboží, oblečení, plyš, deskové hry a mnoho dalšího. Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.

Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Ideální dárek pro fanoušky pěti nocí na freddy – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce Five Nights at Freddy's Merchandise.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka2.5
Hmotnost0.25
Šířka2.5
Číslo dílu59686
Modelka59686
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu

6. Funko

#ad

Svítí ve tmě, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF, Sběratelský kousek, Nápad na dárek, Radioactive Foxy, Oficiální zboží pro chlapce, dívky, děti a dospělé

#ad
Funko #ad - Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Ideální dárek pro fanoušky pěti nocí na freddy – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce Five Nights at Freddy's Merchandise. Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, předního výrobce popkulturního zboží, plyš, oblečení, akční hračky, jako jsou vinylové figurky, deskové hry a mnoho dalšího.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška10
Délka6
Hmotnost0.22
Šířka2
Číslo dílu59684
Modelka59684
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

7. Funko

#ad

Hračka pro děti a dospělé, Plnicí pero na punčochy, Fanoušci videoher, Nápad na dárek, Oficiální zboží, Vinylová sběratelská figurka, Funko Five Nights at Freddy's FNAF Snap: Bonnie The Rabbit

#ad
Funko #ad - Poslouchejte zvuk při chvění, vyměňte příslušenství od postavy k postavě a postavte si vlastní zábavnou postavu. Mix & match – vytvořte obratem ruky. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, plyš, akční hračky, jako jsou vinylové figurky, předního výrobce popkulturního zboží, oblečení, deskové hry a mnoho dalšího.

Mystery & surprise – jaké překvapení snapsie dostanete? zažijte vzrušení, když otevřete slepý obal a objeví se vaše minifigurka. Perfektní pro zvláštní příležitosti – ideální na svátky, mikulášské boty, dárky, narozeniny, Vánoce nebo jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem vaší sbírky.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Snapsies – série vinylových hraček, se kterou můžete obratem ruky individuálně vytvořit roztomilé zvířecí figurky s tisíci možnostmi kombinací.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška8.26
Délka1.61
Hmotnost0.2
Šířka6.14
Číslo dílu64920
Modelka64920
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

8. Funko

#ad

Nápad na dárek, Funko 5" Articulated Action Figure: Five Nights At Freddy's FNAF, pro chlapce, děti a dospělé, dívky, oficiální obchodní zboží, Bonnie The Rabbit, sběratelský kousek

#ad
Funko #ad - Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.

Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, akční hračky, plyš, oblečení, předního výrobce popkulturního zboží, jako jsou vinylové figurky, deskové hry a mnoho dalšího. Ideální dárek pro fanoušky pěti nocí na freddy – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce Five Nights at Freddy's Merchandise.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška5
Délka3
Hmotnost0.24
Šířka2
Číslo dílu8849
Modelka8849
Záruka1 rok záruky provideované výrobcem z data purchase.

9. Funko

#ad

FNAF Pizza Simulator, oficiální zboží pro obchod, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF Pizza Plex glasukně Freddy Fazbear, nápad na dárek, pro chlapce a dívky, sběratelský kousek

#ad
Funko #ad - Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, jako jsou vinylové figurky, oblečení, plyš, předního výrobce popkulturního zboží, akční hračky, deskové hry a mnoho dalšího.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Ideální dárek pro fanoušky simulátoru pizzy fnaf – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce zboží na pizzu FNAF.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška5.5
Délka3
Hmotnost0.25
Šířka3
Číslo dílu47490
Modelka47490
Záruka100 let záruky provideované výrobcem z data purchase.

10. Funko

#ad

PizzaPlex, Sběratelský kousek, Montgomery Gator, Nápad na dárek, Oficiální obchodní zboží, Pro chlapce, dívky a děti, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF, FNAF Pizza Simulator

#ad
Funko #ad - Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, plyš, akční hračky, jako jsou vinylové figurky, předního výrobce popkulturního zboží, oblečení, deskové hry a mnoho dalšího.

Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Ideální dárek pro fanoušky simulátoru pizzy fnaf – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce zboží na pizzu FNAF. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška5.5
Délka3
Hmotnost0.3
Šířka3
Číslo dílu47492
Modelka47492
Záruka100 let záruky provideované výrobcem z data purchase.