Top 10 Digitalkamera Optischer Zoom – Kompaktní digitální fotoaparáty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CAMKORY

#ad

Teenagery, seniory, Digitální fotoaparát 1080P FHD Fotoaparát 44MP Fotoaparát Digitální kompaktní fotoaparát 16X Digitální zoom Jednoduchý Vlogging Kamera Přenosná kompaktní digitální kamera pro děti

#ad
CAMKORY #ad - Funkce anti-shake tohoto digitálního fotoaparátu výrazně zlepšuje zážitek ze snímání dětí a začátečníků a zvyšuje jejich zájem o fotografování. Jednoduchý a přenosný: digitální fotoaparát je lehký a kompaktní, pouze 100 g a má linii. Můžete si užívat videohovory nebo live streaming, všechny funkce zajišťují lepší snímání.

K použití tohoto přístroje nepotřebujete žádné fotografické schopnosti, dárek na dovolenou! Multifunkční fotoaparát: tento digitální fotoaparát má výkonný 16x digitální zoom, nepřetržitý snímek, rozpoznání obličeje, samospoušť, 20 filtrů, časově řízený snímek, CMOS senzor a plnicí světlo a digitální kameru lze použít také jako webovou kameru. Pro lepší zkušenost zadejte před použitím kartu 32g tF není součástí dodávky, kontaktujte nás kdykoliv, maximální podpora 32 GB. Je to skvělá kamera pro děti, party, teenagery, začátečníky a seniory, perfektní jako velikonoční dárek, dárek k narozeninám, cestování.3 roky záruka bezplatné vrácení a výměna: dárková krabička obsahuje 1× digitální fotoaparát, 1× akumulátor, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Vhodné pro každou scénu: s digitálním fotoaparátem můžete fotit a vlogy na slavnostním zahájení, jednoduše jemně stiskněte tlačítko fotografie. Pokud narazíte na problémy s kvalitou, 1× látkový sáček, nabíjecí kabel typu C × 1, můžeme se vrátit a vyměnit zdarma. Fhd 1080p & 44mp a anti-shake: s tímto digitálním fotoaparátem s rozlišením full hd 1080p a 44mp můžete pořizovat videa a fotografie s ultra vysokým rozlišením, zachycovat krásné životní okamžiky a reprodukovat živé vysoce kvalitní animace.
ZnačkaCAMKORY #ad
VýrobceCAMKORY #ad
Výška2.17
Délka3.54
Hmotnost0.22
Šířka0.79
Číslo díluGLSM-DC403
ModelkaGLSM-DC403
Záruka3 roky

2. Hauyince

#ad

16-facher Zoom, Selfie-Kamera mit 2 Batterien, Vlogging-Kamera mit Sucher für YouTube, Hauyince 5K-Digitalkamera mit Front- und Rückkameras für Fotografie-Autofokus, 6-Achsen-Anti-Shake

#ad
Hauyince #ad - Optical zoom : 00 multiplier x. Photo sensor. Size : 1/3-Zoll. Spezielles Merkmal: Kompakt. 5k-digitalkamera mit front- und rückkameras für fotografie-Autofokus, 16-facher Zoom, Vlogging-Kamera mit Sucher für YouTube, 6-Achsen-Anti-Shake, Selfie-Kamera mit 2 Batterien.

Display. Size : 3. 0 inches. Effective still resolution : 48. 0 megapixels. Bildstabilisierung: Digital. Konnektivitätstechnologie: HDMI. Photo sensor Size: 1/3-Zoll. Image stabilization : Digital. Enthaltene komponenten: Kameragehäuse und Zubehör. Connectivity technology : HDMI. Included components : Kameragehäuse und Zubehör. Displaygröße: 3. 0 inches. Viewfinder type : Optisch. Special feature : Kompakt. Effektive noch Auflösung: 48. 0 megapixels.
ZnačkaHauyince #ad
VýrobceHauyince #ad
Výška2.1
Délka4.5
Šířka2.7
Číslo dílu5K Digital Camera
Modelka5K Digital Camera

3. Amdeurdi

#ad

44MP kompaktní fotoaparát, Digitální fotoaparát, 1080P FHD Fotoaparát, Vlogging kamera, přenosný kompaktní fotoaparát s LCD 16X digitálním zoomem, Amdeurdi Fotoaparát, 1 baterie pro děti, teenagery,

#ad
Amdeurdi #ad - Fhd 1080p a 44mp digitální fotoaparát tento digitální fotoaparát lze použít k výrobě video funkcí s rozlišením videa full hd 1080p, pomáhá zachytit a zaznamenávat nejzajímavější nezapomenutelné okamžiky pomocí kvalitních obrázků nebo videí. Funkce pauzy a jednoduchá obsluha: funkce pauzy vám umožňuje pozastavit nahrávání nebo přehrávání videí. Záruka : menší než mobilní telefony, aby se vešel do kapsy, neváhejte nás kontaktovat, přenosný fotoaparát je dostatečně malý, snadno se přenáší na jakékoli místo, kempování.

Tento digitální fotoaparát pro mládež se snadno ovládá a ovládá, tento dětský fotoaparát je tou nejlepší volbou pro vánoční dárek nebo dárek k narozeninám pro děti a starší osoby. Nahrávání videa a webkamera: tato vloggingová kamera podporuje režim videa, současně stiskněte spoušť a tlačítko power, jednoduše vypněte kameru, vestavěný mikrofon, můžete získat jasná nahrávaná videa. A pokud se setkáte s jakýmikoli problémy při zažívání mini digitálního fotoaparátu pro začátečníky, uděláme vše pro to, uvnitř / venku jako cestování, abychom vám pomohli vyřešit problémy.16× digtal zoom a multifunkční digitální fotoaparát : tento dětský digitální fotoaparát podporuje 16násobný digitální zoom, rozpoznání obličeje, rozpoznávání úsměvu, motiv můžete zvětšit nebo zmenšit stisknutím tlačítka W/T při nahrávání videí a fotografování.

Tento dobíjecí digitální fotoaparát je perfektní pro nahrnahrnahrnahrnahrnahrnahrOkamžiky s přáteli, dokáže zachytit 44MP rozlišení obrazu a podporuje 16× digitální zoom, rodinnými příslušníky a spolužáky uvnitř i venku. Tuto malou kameru lze použít také jako webkameru, spojte ji s počítačem, pak se přepne do režimu webové kamery pro videohovory / live streaming atd. Tato mini kamera byla také vybavena funkcí anti-shake, sériových snímků, samospoušť a flexibilním zachycením předmětu záznamu.
ZnačkaAmdeurdi #ad
VýrobceAmdeurdi #ad
Číslo díluDC403
ModelkaDC403

4. SINEXE

#ad

Dospělé, Digitální fotoaparát, 56 MP 4K fotoaparát s 180° Flip 3,0" obrazovkou, 16× kompaktní fotoaparát s 32G SD kartou a dvěma 1500 mAh bateriemi pro děti, starší začátečníky

#ad
SINEXE #ad - Tato kompaktní kamera disponuje automatickým zaostřováním, jako jsou cestování, které při polovičním stisknutí spouště rychle a jasně zaostří a usnadňuje rozpoznání pohybujících se objektů. Perfektní dárek a snadná obsluha tato kamera je vybavena dvěma výkonnými bateriemi np-40/1500 mah, které zajišťují, od večírků, že kamera může normálně fotografovat po dlouhou dobu.

Kromě toho je kamera vybavena 32gb sd kartou, 0" ips flip display tento přenosný kompaktní fotoaparát má 16násobnou funkci digitálního zoomu, 0" ips obrazovka otočená o 180° umožňuje nejen jednoduché selfie, která usnadňuje zoomování vzdálených objektů. Fotografie s vysokým rozlišením a přehrávání videí. Webová kamera a hdmi výstup tato 4k vlogovací kamera je vybavena mini usb kabelem, který lze použít jako webovou kameru pro YouTube a Skype, facebook live streaming, tiktok, takže můžete snadno sdílet svá mistrovská díla se světem a také videohovory s rodinou a přáteli; kameru můžete také připojit k HD televizi přes rozhraní HDMI bez kabelu HDMI.3

3, která může uložit až 8000 fotografií 30 MP. Lehký a přenosný design kamery stát se praktickým společníkem pro všechna vaše dobrodružství. 4k 56mp vlogovací kamera s aoto-focus s hladkým rozlišením videa 4k a 56mp fotografiemi můžete s touto pokrokovou kamerou vlogging zachytit ty nejcennější okamžiky. Tak můžete pořizovat jasné fotografie při různých příležitostech, večírky, svatby a v každodenním životě. Kromě toho je perfektním dárkem pro každou příležitost, narozenin až po Vánoce a Den díkůvzdání.
ZnačkaSINEXE #ad
VýrobceSINEXE #ad
Číslo dílu4K 56MP Digitalkamera
Modelka4K 56MP Digitalkamera
Záruka1

5. Olympus

#ad

WLAN, stabilizátor obrazu VCM, Olympus OM-D E-M10 Mark II Systémový fotoaparát 16 megapixelů, černý., 5 os, Full HD, kovové pouzdro sada vč.objektivu 14–42 mm elektr.Zoom, elektronický hledáček s 2,36 mil.OLED

#ad
Olympus #ad - Jednoduché připojení díky integrované wi-Fi – sdílejte cenné okamžiky na místě s přáteli a rodinou. Vynikající zpracování a kvalitní kovové pouzdro. 5osá stabilizace obrazu – zajišťuje velmi ostrý obraz a vyrovnává všechny druhy pohybů kamery. Křišťálově čistý displej díky elektronickému oled hledáčku s 2, 36 milionu bodů – ještě jednodušší volba výřezu obrazu plus kontrola všech nastavení v reálném čase. Vysoká mobilita díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci a velký výběr vysoce kvalitních objektivů.
ZnačkaOlympus #ad
VýrobceOlympus #ad
Výška3.27
Délka1.84
Hmotnost0.75
Šířka4.7
Číslo díluV207050SE000
ModelkaV207050SE000

6. Canon

#ad

Digitální fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mark II s výklopným displejem 20,1 megapixelů, černý, 4,2násobný optický zoom 7,5cm 3palcový LCD displej, dotyková obrazovka

#ad
Canon #ad - 20, 2 megapixelů 1palcový typ CMOS senzor. Rozsah dodávky: digitální fotoaparát powershot g7 x mark ii; poutko na ruku ws-DC12; akumulátor NB-13L;nabíječka baterií CB-2LHE; síťový kabel; návod k obsluze. Silný objektiv 1:1, 8-2, 8 objektiv 4, 2násobný optický zoom ekvivalent 24 – 100 mm. Typ vyhledávače; elektronický. Rozsah iso 125-12. 800 Kb.
ZnačkaCanon #ad
VýrobceCanon #ad
Výška2.4
Délka1.66
Hmotnost0.71
Šířka4.15
Číslo dílu1066C002AA
Modelka1066C002
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Nikon

#ad

Nikon D5200 SLR digitální fotoaparát 24,1 megapixelů, 7,6 cm 3palcový TFT displej, Full HD, černý, HDMI Kit vč. AF-S DX 18-105 mm VR objektiv

#ad
Nikon #ad - 39-polní af systém, 16 motivačních programů, funkce snímání hdr pro působivé snímky s rozšířeným dynamickým rozsahem, velký výběr možností úpravy obrazu integrovaných fotoaparátů. Objektivu 18-105 mm vr, gumové mušle dk-20, kryt krytu krytu bf-1b, kryt okuláru dk-5, usb kabel uc-e17, nosný popruh AN-DC3, kryt pro příslušenství bs-1, AV kabel EG-CP16, nabíječka MH-24, lithium-iontová baterie en-el14, ViewNN.

Otočný a otočný 7, 5cm monitor pro pohodlné natáčení a fotografování i z neobvyklých směrů pohledu, nahrávání videa ve Full HD 30p, 60i s automatickým zaostřováním.

B. Selektivní barva" pro reprodukci pouze předem vybrané barvy barev. Rozsah dodávky: d5200 černá vč. X x 2 na cd rOM. Efektový režim se 7 kreativními efekty pro speciální fotografie a filmy – např. Kompaktní, lehká systémová kamera s 24, 5 x 15, 1megapixelovým snímačem cmos 23, 6 mm pro nejjemnější reprodukci detailů a vysokou kvalitu i při slabém osvětlení.
ZnačkaNikon #ad
VýrobceNikon #ad
Výška3.07
Délka3.86
Hmotnost1.11
Šířka5.08
Číslo dílu0018208995288
ModelkaVBA350K005

8. Sony

#ad

Sony Cyber-Shot RX10 IV s 0. 03 Second Auto-Fokus & 25x Optical Zoom DSC-RX10M4

#ad
Sony #ad - Průměr filtru: 62 mm. 24 fps4 sériových snímků až 249 obrázků se sledováním AF/AE. Hmotnost: 0, 9 kg baterie a sdxc karta jsou součástí dodávky / cca 0, 9 kg, 1 mp 1" vzadu osvětlený Exmor RS stohovaný CMOS senzor s DRAM.

Technologie optické stabilizace obrazu vyvinutá firmou sony je cenná pro ruční stojanové a filmové snímky, zejména při špatných světelných podmínkách nebo na ultra teleobjektivovém konci rozsahu zoomu až 600 mm. Objektiv zeiss vario-sonnar t 24-600mm3 F2. 4-f4 ultra Zoom. Nejrychlejší rychlost snímání af na světě 0, 03 s.

315 fázových detekčních bodů af pokrývají cca 65 % rámu Light etering Mode Multi Pattern, spot standardní/velký, entire screen average, center weighted, highlight. Rozměry Š x v x h cipa -5 1/4 x 3 3/4 x 5 3/4 palce, 145 g pouze tělo. 20, 5 1/4 x 3 3/4 x 5 1/8 palce od přední strany objektivu k monitoru.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška5.02
Délka5.22
Hmotnost2.32
Šířka3.7
Číslo díluDSCRX10M4
ModelkaDSCRX10M4

9. Panasonic

#ad

Panasonic Lumix DMC-FZ50 EG S digitální fotoaparát 10 megapixelů, 12násobný optický zoom, stabilizátor obrazu stříbrný, displej 5,1 cm 2 palce

#ad
Panasonic #ad - Rychlé automatické zaostřování. Iso kontrola. Ois: opt. Stabilizátor obrazu & intell. Ostré a plynulé vga videa pro širokoúhlý obraz 16:9. 12x optický zoom kb: 35 - 420 mm. Možnosti přímého manuálního nastavení.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic Deutschland GmbH #ad
Výška3.39
Délka5.59
Hmotnost1.7
Šířka5.55
Číslo díluDMC-FZ50EG-S
ModelkaDMC-FZ50EG-S

10. Bofypoo

#ad

Studenten violett, Fotoapparat Tragbare Minikamera für Jugendliche, Fotokamera Kompaktkamera mit 32GB Karte, Digitalkamera, FHD 1080P 44MP mit 16-fachem Digitalzoom, Kinder

#ad
Bofypoo #ad - Anti-shake & 16x digitaler zoomdiese kompaktkamera ist mit einem 16-fachen digitalen zoom ausgestattet, die aufgenommenen bilder zu vergrößern, Sie können einfach weit entfernte Objekte mit der W/T-Taste betrachten. Die kleine digitalkamera hat mehrere funktionen, smile Capture, unterstützt die Pausenfunktion, Gesichtserkennung, Zeitraffer, Serienaufnahme, Zeitlupe, Anti-Shake, Anti-Shake, Bewegungserkennung, Selbstauslöser, etc.

Easy to carry & power savingunsere fotokamera wird mit einer hochwertigen 32gb speicherkarte geliefert, so dass sie keinen zusätzlichen speicher kaufen müssen. Sie wird mit 1 wiederaufladbaren batterien geliefert, über lange Zeiträume hinweg Aufnahmen zu machen, die es Ihnen ermöglichen, und kann auch so eingestellt werden, um Energie zu sparen. Durch sein modisches Design und seine kompakte Größe ist er leicht zu transportieren. Multifunktionale kinderkamera & einfach zu bedienendie tragbare mini digitalkamera ist klein und leicht für Kinder und Jugendliche in der Hand und super einfach zu bedienen und zu kontrollieren.

Das fotografieren ist jetzt einfacher als je zuvor. Sie ist mit einem eingebauten mikrofon ausgestattet, das als Webcam verwendet werden kann, der die Fähigkeit hat, um das schöne Leben zu teilen. Bitte verwenden sie zum aufladen das Original-USB-Datenkabel, dass sie sich automatisch abschaltet, das in unserem Kamera-Kit enthalten ist. Sie ist außerdem mit einer anti-Shake-Funktion ausgestattet, mit der sich natürliche und klare Fotos mit einer einfachen Einrichtung aufnehmen lassen.
ZnačkaBofypoo #ad
VýrobceBofypoo #ad
Číslo dílu3
ModelkaDC406
Záruka1