Top 10 Beheizbare Socken mit App – Sports-Promotions

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. bubbacare

#ad

Vyhřívané ponožky, vyhřívané ponožky, dobíjecí vyhřívané ponožky, pánské dámské termoponožky se 3 teplotami, ovládání přes aplikaci, ohřívač nohou ponožky pro lyžování/outdoorové

#ad
bubbacare #ad - Iroké použití a ideální zimní dárekvyhřívané zimní ponožky pro muže a ženy jsou ideální pro celou řadu outdoorových aktivit v zimě, nejen skvělá volba pro vás samotné, turistika, jízda na kole, lezení, jako je lyžování, rybaření atd. Vaše nohy můžete kdykoli ohřát uvnitř i venku. Praktické ovládání termoponožek tyto vyhřívané ponožky lze jednoduše zapnout a vypnout, nastavit časovač a provádět další praktické postupy na vašem mobilním telefonu.

Musíte pouze naskenovat qr kód v příručce nebo stáhnout aplikaci z obchodu a úspěšně propojit aplikaci s vyhřívanými ponožkami, přepínat nastavení topení, abyste ji mohli ovládat. Maximální teplota činí 3 – 4 hodiny; střední teplota činí 55 °C / 131 °F po dobu 5 – 6 hodin. Nízká teplota činí 8 – 10 hodin. Vyhřívané elektrické ponožky jsou krásně zabalené, ale také překvapivý zimní dárek pro vaše rodiče a přátele k narozeninám/Halloweenu/Vánocům/Novému roku!3 stupně rychlého nastavení vyhřívání pro teplé ponožkynaše vyhřívané dámské ponožky mají 3 nastavení teploty s vysokými, středními a nízkými teplotními možnostmi, aby splnily všechny vaše potřeby.

Elektricky vyhřívané ponožky 2023vyhřívané ponožky používají pokročilé infračervené topné prvky, takže elektrické topné ponožky v zimě zahřejí vaše nohy. Tyto vyhřívané ponožky dámské pánské jsou vyrobeny z měkkého, elastického a odolného materiálu, prodyšného, které se mohou během pouhých 10 sekund rychle a rovnoměrně zahřát, elektrický topný drát je ukrytý v látce a integrován do ponožek. Doporučujeme však ruční praní, aby se prodloužila životnost a dlouhá životnost ponožek.
Značkabubbacare #ad
Výrobcebubbacare #ad
ZárukaČ

2. Bubbacare

#ad

5000 mAh, Vyhřívané ponožky, lov, dobíjecí vyhřívané ponožky, kempování, pratelné teplé ponožky na zimu, elektrické vyhřívané ponožky s ovládáním přes aplikaci, dámské pánské, lyžování v přírodě

#ad
Bubbacare #ad - 6 nastavení, čímž se účinně zabrání popáleninám při nízké teplotě, 30 min, aby se automaticky vypnula, 5 hod.15 min, perfektní teplý dárek k Vánocům. Ve srovnání s jinými pánskými vyhřívanými ponožkami na trhu je kapacita této topné ponožky více než dvakrát vyšší. Ponožky můžete zasunout do dodaného pytle na prádlo a sáček pak dát do pračky.

Vhodné pro muže i ženy vyhřívané ponožky jsou vhodné pro většinu mužů a žen. Baterie jsou lehké a lze je používat dlouho bez častého nabíjení. S elektricky teplými ponožkami pro muže a ženy zůstanete celý den v teple a můžete si užívat své zimní aktivity. Vyhřívané ponožky jsou velmi flexibilní a dostatečně dlouhé, turistiku a práci venku, rybaření, botami a holínkami do deště. Prémiová teplá ponožkavyhřívané ponožky ze 4 vrstev prémiových látek, které jsou obzvláště měkké a prodyšné a nemají pocit cizího těla.

Pokud si chcete vyhřívané ponožky po vyprání obléknout, ujistěte se, aby se vaše nohy zahřály, že jsou ponožky před zahřátím zcela suché. Vyhřívané ponožky mají uzavíratelnou přihrádku na baterie, při outdoorových aktivitách si nemusíte dělat starosti, že baterie vypadne. Přesná kontrola teplotyteplotu vyhřívaných ponožek lze nastavit pomocí aplikace 95 °f – 167 °. Baterie s velkou kapacitou teplé ponožky jsou vybaveny dvěma dobíjecími bateriemi 5000 mah.
ZnačkaBubbacare #ad
VýrobceBubbacare #ad
Záruka//

3. THE HEAT COMPANY

#ad

THE HEAT COMPANY Ohřívače podrážky – 30 párů – extra teplé – vyhřívané vložky – ohřívače nohou – 8 hodin teplé nohy – okamžitě připravené k použití – aktivované vzduchem – čistě přírodní – velikost

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Jednoduše otevřete obal – ohřívače podrážky se samy zahřívají na vzduchu | jako vložky do bot. 1 – od roku 1994 | 8 hodin teplých nohou | 100% přírodní složky | the heat company – oficiální dodavatel snowboardů v Německu, týmu rakouských lyží a švýcarských lyží.

30 párů lze vyjmout jednotlivě | trvanlivost neotevřených po mnoho měsíců. Small: 36-38 | extra tenké vyhřívané vložky – hodí se do každé boty. Ideální při všech aktivitách v přírodě, ať už při sportu, na procházce nebo na stadionu – konečně teplé nohy. Perfektní doplněk k ohřívačům rukou THE HEAT COMPANY.
ZnačkaTHE HEAT COMPANY #ad
VýrobceTHE HEAT COMPANY #ad
Výška0.12
Délka9.06
Hmotnost0.18
Šířka2.76
Číslo díluHU-XI-201
Modelka12207

4. Wndy's Dream

#ad

Elektrische Beheizte Socken mit 5000mAh Wiederaufladbarer Akku, Winter Warme Thermosocken Unisex Fußwärmer für Camping Wandern Skifahren Jagd, Beheizte Socken mit APP-Steuerung

#ad
Wndy's Dream #ad - Die batterie und das heizkissen sind mit langlebigen Materialien isoliert, um Stromschläge oder Leckagen zu vermeiden. Stellen sie den Timer auf Ausschalten ein. Die stiefel sind mit Druckknöpfen an den Socken ausgestattet. Wenn das telefon keinen strom mehr hat, indem Sie den Akkuschalter 3 Sekunden lang gedrückt halten. Wir bieten eine 30-tägige vollständige rückerstattung und einen einjährigen Produktrückgabe- und Umtauschservice, um sicherzustellen, dass Sie mit unseren Produkten und Dienstleistungen zufrieden sind.

Wenn sie fragen haben oder nicht zufrieden sind, kontaktieren Sie uns bitte. Die ausgangsspannung der batterie beträgt 3, 7 V und liegt damit weit unter der sicheren Spannung des menschlichen Körpers. Wintersport im freien fördert die Durchblutung und beugt dem Raynaud-Phänomen vor. Benutzer zuerst diese beheizten socken können von hand oder in der maschine gewaschen werden, und wir geben Ihnen einen maschinenwaschbaren Wäschesack. Handy-app + akku-doppelsteuerung der akku verfügt über eine eigene leistungsanzeige und eine fünfstufige temperatureinstellung der app 35 °c, 60 °c, können sie die temperatur auch steuern, 40 °c, 50 °c, 70 °CDie höchste Körpertemperatur beträgt 45°C.

Die unterseite der socken ist mit elektrischem heizdraht gewebt, und die innovative Webmethode sorgt dafür, der sich schnell erwärmt, dass Sie kein Fremdkörpergefühl verspüren; Die innerste Schicht Die Fleeceschicht passt sich der menschlichen Haut an und sorgt für ein angenehmes Tragegefühl. Perfekt als geschenk für Geburtstage, Weihnachten und andere Feiertage. Perfektes geschenk elektrische socken können nicht nur für Outdoor-Sportarten im Winter verwendet werden, sondern sorgen auch bei kalten Temperaturen für Wärme und Komfort.
ZnačkaWndy's Dream #ad
VýrobceWndy's Dream #ad

5. HeatPaxx

#ad

- 37-45, Heatpaxx podrážka ohřívač – 5dílná box

#ad
HeatPaxx #ad - Jednotná velikost pro všechny: naše ohřívače se hodí do každé boty od velikosti 37. Teplé nohy pro celou rodinu. Přesvědčivý, velkoplošný tepelný výkon pro celou nohu, váš ideální společník v chladnějších dnech.

5 párů heatpaxx vyhřívaných vložek do vložení, velikost: s – XL 25 cm – vhodné pro každou velikost bot, neotevřené, vydrží několik let. Jakmile se ohřívač aktivního uhlí dostane do kontaktu se vzduchem, začne tepelná reakce zcela přirozeným způsobem a nohy zůstanou teplé po mnoho hodin. Extrémně tenké tepelné vložky jsou ve vaší botě protiskluzové a při běhání je sotva pocítíte. Heatpaxx již mnoho let provádí výzkum a vyvíjí, aby vám mohla nabídnout ty nejlepší ohřívače. Buďte zde a podpořte nás. Zcela bez složité manipulace s různými velikostmi.
ZnačkaHeatPaxx #ad
VýrobceHeatPaxx #ad
Výška0.98
Délka11.81
Hmotnost0.86
Šířka6.3
Číslo dílu715391-
Modelka131
Záruka12 měsíců

6. VICEPLUS

#ad

Vyhřívané ponožky, pánské, teplé zimní ponožky, oranžové, lyžařské ponožky, ohřívač nohou s ovládáním přes aplikaci, 5000 mAh, ženy, 5 V, šedomanžé, dobíjecí teplé ponožky, vyhřívané ponožky

#ad
VICEPLUS #ad - S funkcí časovače, 90 min. Která se nastavuje na 6 časových úseků 15 min, 60 min. 30 min, 45 min. 120 min. Nejlepší dárek pro vaši rodinu a přátele, jako je lyžování, turistika, abyste mohli obdarovat teplo lidem, jízda na kole a další. App smart controlvyhřívané ponožky od viceplus jsou vybaveny speciální aplikací pro mobilní telefony, abyste si kalhoty vytáhli ve sněhu, pomocí které můžete jednoduše a přesně nastavit funkce řízení teploty a času a mít přístup k zákaznickému servisu.

Vybavená 360° anulární topná oblast ve srovnání s běžnými dobíjecími elektrickými ponožkami mají vyhřívané ponožky viCEPLUS pro muže 360° neviditelnou topnou oblast s přesným vedením švů a měkkými vloženými topnými články, takže dráty necítíte a můžete je pohodlně nosit. Už žádné namáhavé ohýbání a boj, abyste našli knoflík uvnitř vyhřívaných ponožek. Přesné nastavení teploty a 6 nastavení časového ovládáníteplotu tepelných ponožek lze přes aplikaci nastavit přesně na každou teplotu mezi 95 a 158 °F.

Tyto teplé ponožky pro muže se automaticky vypnou podle požadovaného času. Pomáhají nejen udržovat nohy v teple, lov, které máte rádi. Kvalitní baterie & 9 hodin provozuvyhřívané ponožky pro muže se dodávají se dvěma kvalitními 5000mAh bateriemi, které jsou super lehké a ultratenké a elektrické ponožky udrží teplé po dobu 9 hodin na jedno nabití. Nejlepší dárek omyvatelné vyhřívané ponožky pro ženy se hodí pro různé zimní aktivity, rybaření, ale také podporují prokrvení a snižují bolest.
ZnačkaVICEPLUS #ad
VýrobceVICEPLUS #ad
ModelkaRTX-DR08L
Záruka1

7. Gocheer

#ad

Lyžařské rukavice na zimu, lyžování, 3 nastavitelné teploty, motocykl, jízdu na, vyhřívané ponožky s výkonem 7,4 V/22,2 WH, vyhřívané ponožky s akumulátorem, Gocheer Vyhřívané ponožky dámské pánské

#ad
Gocheer #ad - Přírodní a ekologické materiály v chladných zimních měsících vám představujeme vyhřívané ponožky, viskóza, nylon a pbt. Baterie obalená pvc fólií má menší objem, nižší hmotnost, 4 v 22, 4 v * 3000 mAh = 22, kterou lze po úplném nabití používat nepřetržitě až 10 hodin.360° kruhová topná zóna naše vyhřívané ponožky používají topný modul z titanové nanolegace, přičemž dochází k rychlému a efektivnímu zahřátí.

Tato konstrukce zaručuje, díky čemuž se ani při častém šlapání, že celá podrážka, což zajišťuje nejvyšší tepelný komfort a pohodlí.3 stupně nastavitelné teplotyvyhřívané ponožky gocheer mají 3 nastavení režimu topení. Tyto přírodní materiály zaručují suchý a prodyšný pocit při nošení, akrylová vlákna odolná proti žmolkování, které jsou vyrobeny z přírodních, ekologických materiálů. V případě dotazů nás můžete kdykoli kontaktovat prostřednictvím funkce zpráv Amazon a my Vám rychle odpovíme na vaše dotazy.

Vysoce kvalitní zákaznický servis nabízíme 7 × 24 hodin zákaznického servisu. Při praní vyjměte baterii a zasuňte napájecí kabel do pouzdra na baterie vyhřívaných ponožek, aby nedošlo k poškození napájecího kabelu. Nebo vyhřívané ponožky při praní otočte, aby se zabránilo tomu, aby se ponožky při praní příliš překroutily, a aby se prodloužila životnost ponožek. Nabíjecí lithiová baterie 7, 4 v se rychle zahřívá, 2 WH, žádný pocit při nošení hmotnosti.
ZnačkaGocheer #ad
VýrobceGocheer #ad
Záruka1

8. TerraTherm

#ad

Samolepicí podložky na nohy v teple po dobu 8 hodin, vyhřívací polštářky jsou vhodné pro všechny boty – extra tenké a příjemně měkké, 5 párů, TerraTherm Ohřívače chodidel

#ad
TerraTherm #ad - Oblasti použití: vložky do ohřívače bot jsou ideální pro outdoorové aktivity, zimní sporty všeho druhu, zimní procházky i pro návštěvy stadionu a na vánočním trhu. Použití: otevřete balení a vyhřívané vložky se po několika minutách samy zahřejí kontaktem s kyslíkem.

Není nutný proud, přivaření nebo dodatečné zahřátí ohřívače nohou. Přírodní obsažené látky: ohřívače podrážek jsou vyrobeny ze železného prášku, soli, aktivního uhlí a vermikulitu. Doba zahřívání: tepelné vložky vydrží až 8 hodin s průměrnou teplotou 39 °C. Neotevřené vydrží několik let.

Odstraňte fólii z topných vložek a nalepte nahoře nebo dole na ponožky. Komfort: ultratenké a pohodlné ohřívače toe jsou sotva citelné a hodí se pro každou botu – ať už jde o boty, zimní boty nebo elegantní dámské boty. Vyhřívané vložky do bot jsou perfektním produktem pro teplé nohy pro děti, vody, dámy a pány! .
ZnačkaTerraTherm #ad
VýrobceBGT GmbH & Co.KG #ad
Výška0.12
Délka3.74
Hmotnost0.4
Šířka2.76
Číslo díluTT_TW_5_001

9. Comfy Mate

#ad

Beheizte Set mit 2er-Pack Handwärmer, Beheizbare Socken,5V/6000mAh Elektrische Beheizte Socken Damen Herren, Fußwärmer Skifahren Jagd Camping Outdoor Wandern, Wiederaufladbares Heizsocken

#ad
Comfy Mate #ad - Die aufheizzeit beträgt 3, 5–6 Stunden und das vollständige Aufladen dauert ca. After-sales-service wir sind der qualitätssicherung unserer kunden verpflichtet. Beheizte socken sind elastisch, superweich und bequem und kann eine hohe Zugfestigkeit erreichen. Wiederaufladbare li-ion-batterien die elektrischen socken enthalten ein paar wiederaufladbare 6000-mAh-Lithium-Polymer-Batterien.

Heizelement deckt den gesamten zehenbereich ab diese batteriesocken sind mit ferninfrarot-heizelementen ausgestattet, verstärkte Fersen und Zehen und eingebettete Heizelemente helfen dabei, um zu verhindern, weich gepolsterte, die Wärme auf die Zehen zu fokussieren, dass Ihre Füße kalt werden. Lassen sie die erwärmung gleichmäßig spüren und fördern Sie die Durchblutung. Dies ist ein tolles geschenk für alle, Schneeschaufeln, Radfahren und andere Arbeiten in kalten Umgebungen oder Freizeitaktivitäten. Gib dir einen warmen Winter. Wasserabsorbierend und atmungsaktiv, warm, 10 % Polyester, doppelschichtig verdickt und samtig, schweißabsorbierend, 2 % Elasthan.

Perfekte wahl für outdoor-sportarten und geschenke im winter diese beheizten unisex-socken eignen sich perfekt für outdoor-sportarten wie skifahren, Reiten, Jagen, und ein tolles Geschenk für Eltern, Eisfischen, die die Natur lieben, Ihre Zeit im Freien zu genießen. Wenn sie weitere fragen oder probleme mit der Größe haben, kontaktieren Sie uns bitte per Amazon-Nachricht oder über die After-Sales-E-Mail auf der Produktverpackung. Weiches atmungsaktives isoliermaterial diese beheizten socken bestehen aus 88 % baumwolle, weich und äußerst bequem.
ZnačkaComfy Mate #ad
VýrobceComfy Mate #ad
Záruka3

10. VICEPLUS

#ad

Ohřívač nohou s ovládáním přes aplikaci, šedá, Vyhřívané ponožky, vyhřívané ponožky, 5000 mAh, 5 V, dobíjecí teplé ponožky, lyžařské ponožky, tmavě modrá, teplé zimní ponožky pro muže, ženy

#ad
VICEPLUS #ad - Nejlepší dárek omyvatelné vyhřívané ponožky pro ženy se hodí pro různé zimní aktivity, lov, ale také podporují prokrvení a snižují bolest. Přesné nastavení teploty a 6 nastavení časového ovládáníteplotu tepelných ponožek lze přes aplikaci nastavit přesně na každou teplotu mezi 95 a 158 °F. Pomáhají nejen udržovat nohy v teple, které máte rádi.

S funkcí časovače, 45 min. Která se nastavuje na 6 časových úseků 15 min, 30 min, 90 min.60 min. 120 min. App smart controlvyhřívané ponožky od viceplus jsou vybaveny speciální aplikací pro mobilní telefony, pomocí které můžete jednoduše a přesně nastavit funkce řízení teploty a času a mít přístup k zákaznickému servisu. Už žádné namáhavé ohýbání a boj, abyste si kalhoty vytáhli ve sněhu, abyste našli knoflík uvnitř vyhřívaných ponožek. Vybavená 360° anulární topná oblast ve srovnání s běžnými dobíjecími elektrickými ponožkami mají vyhřívané ponožky viCEPLUS pro muže 360° neviditelnou topnou oblast s přesným vedením švů a měkkými vloženými topnými články, takže dráty necítíte a můžete je pohodlně nosit.

Tyto teplé ponožky pro muže se automaticky vypnou podle požadovaného času. Kvalitní baterie & 9 hodin provozuvyhřívané ponožky pro muže se dodávají se dvěma kvalitními 5000mAh bateriemi, které jsou super lehké a ultratenké a elektrické ponožky udrží teplé po dobu 9 hodin na jedno nabití. Nejlepší dárek pro vaši rodinu a přátele, turistika, abyste mohli obdarovat teplo lidem, rybaření, jako je lyžování, jízda na kole a další.
ZnačkaVICEPLUS #ad
VýrobceVICEPLUS #ad
ModelkaRTX-DR08L
Záruka1