Top 10 Aed Gerät – Adaptéry pro počítače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Nimaso

#ad

Google Pixel 3XL iPhone 15 a další, MacBook Air 2020/2018, Huawei P30, 2 kusy OTG typ C na USB 3.0 adaptér pro iPad Pro 2020, Nimaso USB C adaptér, MacBook Pro 2018, Dell XPS 15, Galaxy S23/S22

#ad
Nimaso #ad - Přizpůsobení ze strany po boku– tyto dva adaptéry můžete připojit vedle sebe na MacBook. Výstupní proud 3 a, rychlost však závisí na použité nabíječce a kabelu. Upozornění: vaše zařízení USB-C musí podporovat OTG. Podporuje otg – plug and play.

Prémiové hliníkové pouzdro s leštěním pro dobrou přilnavost. Malý objem 0, 2 m, 65 ft/0, nízká hmotnost 65 g/ 2, 3 oz, pohodlné nošení na cestách. Upozornění: pokud si nejste jisti, huawei p30/p30 pro/p20/p20 Pro, Google Pixel 3a/3a XL/3/3XL/2/2/2XL, např. Připojte svůj telefon a usb flash disk s tímto usb adaptérem. Vysoká trvanlivost– odpor 5, 1 kΩ s kapacitou 10 nf pro bezpečnost nabíjení a stabilní přenos dat. Macbook pro 2018/2017, zda váš přístroj může tento usb-c adaptér používat, huawei matebook, 2XL, MacBook 2017/2016, Galaxy S10/S10+/S9/S9+/Note 9, obraťte se na.

Superspeed přenos dat – tento adaptér usb c na usb 3. 0 nabízí rychlost přenosu dat až 5 gbit/s nebo 100 skladeb během sekund, podporuje rychlé nabíjení, cca 10× více než USB 2. 0 Poniklovaná zástrčka z ušlechtilé oceli, není snadné ji zlomit nebo ohnout. Můžete také připojit klávesnici pro psaní nebo herní ovladač, abyste dosáhli lepšího herního zážitku.
ZnačkaNimaso #ad
VýrobceC-A-Adapter-BK #ad
Výška0.71
Délka5.51
Hmotnost0.07
Šířka4.72
Číslo díluNAD20C53
ModelkaNAD20C53

2. Anker

#ad

Anker Adaptér vysokorychlostní přenos dat, USB-C na USB 3.0 zdířka adaptér pro MacBook Pro 2020, iPad Pro 2020, Dell XPS a další zařízení typu C, Samsung Notebook 9

#ad
Anker #ad - Mnohostranně kompatibilní: proměňte každý port usb-c na port usb a a připojte celou řadu USB A zařízení včetně externích pevných disků, myší, mobilních telefonů, tiskáren a dalších.

Promyšlené přípojky: vyvinuto pro lepší odolnost, konektory usb-c a usb-a 3. 0 konektory jsou koncipovány tak, že je lze zapojit a odpojit až 10 000krát – v podstatě na celý život. Anker výhoda: připojte se k více než 55 milionům naší špičkové technologie. Místo pro dva: ultratenký tvar zajišťuje, že dva adaptéry lze zasunout vedle sebe do USB-C portů vašeho MacBooku Pro. Robustní a stylové: vyrobeno ve vesmírné šedé barvě a vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku odolného proti poškrábání, adaptér se nejen bez problémů začlení do vašeho MacBooku Pro, ale také odolává opotřebení každodenního používání.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.3
Délka1.03
Šířka0.57
Číslo díluAK-194644062101
ModelkaAK-194644062101

3. UGREEN

#ad

UGREEN USB 3.0 na USB C adaptér 5 Gbps USB konektor k USB C zdířce adaptér USB A nabíječka nabíjecí kabel kompatibilní s iPhone 15 Pro Max iPad Galaxy S23 série laptopy atd. stříbrný

#ad
UGREEN #ad - Bezpečné nabíjení: s tímto usb c adaptérem na usb 3. 0 můžete svůj smartphone typu c bezpečně nabíjet doma nebo v autě přes USB nabíječku. Super rychlý přenos dat a nabíjení: díky integrovaným high tech ic čipům podporuje adaptér usb 3.

0 na usb c na obou stranách super rychlou rychlost přenosu dat až 5 gbps. Kromě toho tento usb c adaptér podporuje technologie rychlého nabíjení QC 3. 0 a 2. 0, 12 v/ 1, 9 v/ 2a, fcp a napájí přístroj proudem 5 v/ 3a, AFC, 5 A MAX 18W. Hliníkové pouzdro je dimenzováno pro vynikající výkon a dlouhou životnost. Může zabránit obvyklému opotřebení a korozi. Tak můžete během několika sekund přenášet 1G film. Vysoce kvalitní materiály: usb 3.

0 na usb c adaptér je dobře zpracován. Malý a přenosný: s délkou pouhých 35 mm a páskem můžete usb c adaptér připevnit na svazek klíčů, ať už na cestách, abyste zabránili ztrátě a jednoduše jej nosili u sebe, doma i v práci. Zabudovaný odpor 56 kΩ chrání váš přístroj před přepětím nebo přepětím a zajišťuje bezpečnost během nabíjení. Upozornění: adaptér nepodporuje přenos videosignálu. Iroká kompatibilita: usb 3.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.9
Délka0.75
Hmotnost0.01
Šířka0.28
Číslo dílu50533
Modelka50533

4. UGREEN

#ad

UGREEN USB 3.0 na USB C adaptér USB konektor k USB C zdířce adaptér USB A nabíječka nabíjecí kabel adaptér kompatibilní s iPhone 15 Pro Max iPad Galaxy S23 série notebooky atd. 2 kusy

#ad
UGREEN #ad - Kromě toho tento usb c adaptér podporuje technologie rychlého nabíjení QC 3. 0 a 2. 0, 12 v/ 1, 9 v/ 2a, afc, fcp a napájí přístroj proudem 5 v/ 3A, 5 A MAX 18W. Poniklovaný konektor se nedá snadno zlomit nebo ohnout, pevně sedí a vytváří tak stabilní spojení.

Tak můžete během několika sekund přenášet 1G film. Upozornění: adaptér nepodporuje přenos videosignálu. Hliníkové pouzdro je dimenzováno pro vynikající výkon a dlouhou životnost. Super rychlý přenos dat a nabíjení: díky integrovaným high tech ic čipům podporuje adaptér usb 3. 0 na usb c na obou stranách super rychlou rychlost přenosu dat až 5 gbps. Bezpečné nabíjení: s tímto usb c adaptérem na usb 3.

0 můžete svůj smartphone typu c bezpečně nabíjet doma nebo v autě přes USB nabíječku. Vysoce kvalitní materiály: usb 3. 0 na usb c adaptér je dobře zpracován. Může zabránit obvyklému opotřebení a korozi. Iroká kompatibilita: usb 3. 0 na usb c adaptér umožňuje připojení k vašim usb a laptopům a stolním počítačům nebo nabíječkám se zařízeními s USB C konektorem jako kabel/hub/USB flash disky/čtečka karet/adaptérů Ehternet atd.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Hmotnost0
Číslo dílu50533PA
Modelka50533PA

5. Blukar

#ad

Galaxy S20/S21, iPad 2020/Air 4, Blukar USB C zdířka na konektor adaptér, 3 kusy USB A síťový zdroj nabíječka nabíjecí kabel kompatibilní s iPhone 12/11 Mini, Google Pixel atd

#ad
Blukar #ad - Velmi snadno se skladuje a přenáší, a váš psací stůl a zásuvka budou vždy v pořádku. Univerzální kompatibilita: použijte tento usb a na usb c adaptér pro připojení usb c kabelu/usb flash disku/usb huB/jiných USB periferních zařízení k notebooku/nabíječce s přípojkou USB-A.

A lze jej vždy připojit k USB A zařízení. Díky kompaktnímu designu zabírá tento produkt velmi málo místa. Přitom je zohledněna jak praktičnost, která je silná, nedá se snadno deformovat, tak i estetika. Tip: tento produkt není kompatibilní s nabíječkami MagSafe a nepodporuje přenos videosignálu. Adaptér usb c lze vždy upevnit na USB A přípojku. 3 kusy a kompaktní design: balení obsahuje 3 x usb c na usb a adaptér. Včetně iphonu, google pixel, Galaxy, iPadu, Huawei, OnePlus atd.

Podpora přenosu dat a nabíjení: podporuje usb 2. 0 přenos dat až 480 mb/s a současně poskytuje dostatek proudu pro nabíjení přístroje. Plug and play: není třeba instalovat a žádný ovladač/software, užívejte si vysokorychlostní přenos dat a nabíjení kdykoli a kdekoli, opravdové Plug and Play. Stabilní a robustní: tento adaptér typu c na usb a je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, lehká a má dobrou elektrickou vodivost.
ZnačkaBlukar #ad
VýrobceBlukar #ad
Výška0.24
Délka0.79
Hmotnost0.01
Šířka0.55
Číslo díluK9307
ModelkaK9307

6. Seminer

#ad

LG, Plus Note 8+, hliníkový USB typ C adaptér kompatibilní se Samsung Galaxy S8+, černý, Moto a dalšími, Seminer Micro USB samice na USB C samec adaptér se šňůrkou balení 4 ks

#ad
Seminer #ad - Upozornění: nepodporuje otg spojení jako paměťové flash disky, klávesnice nebo myš, nepodporuje výstup signálu Ideo nebo USB-C sluchátka. Rychlé nabíjení a synchronizace – speciálně vyvinuté pro podporu výkonu až 2, 4 a a maximální přenosové rychlosti 480 Mbit/s. Co dostanete – obdržíte 4 x usb typ c adaptér konektor na micro usb zdířku zdířka adaptér, 4 x lanyards, abyste splnili své každodenní potřeby při práci a v životě.

Každý adaptér je dodáván s malým páskem na klíče, usb kabelu, batohu, takže jej můžete bezpečně uložit do svazku klíčů, v tašce nebo na jiném místě. Adaptér micro-usb na usb-c samice na muže -- přeneste micro usb port na usb-c přípojku, abyste mohli synchronizovat zařízení typu C přes micro USB kabel, takže nemusíte mít s sebou žádný další kabel. Jsou malé a nezabírají místo.

Snadná obsluha a ochrana proti ztrátě – plug-and-play-usb-c adaptér, není nutná žádná instalace. Reverzní usb-c zdířka nabízí pohodlné připojení v obou směrech. Pokud máte dotazy, vyřešíme vaše problémy do 24 hodin. Iroká kompatibilita -- tento micro usb konektor na usb typu c adaptéru je do značné míry kompatibilní se všemi zařízeními usb typu c jako apple macbook Pro, Samsung Galaxy Note8 9, s10+ s9+ S8+, ChromeBook, Google Pixel C Pixel 2 XL, LG V30 V20 G6 G5, Nexus 5X 6P, Moto G5 Z Z2 Play Microsoft Force Lumia a další.
ZnačkaSeminer #ad
VýrobceSeminer #ad
Výška0.2
Délka0.98
Šířka0.55
Číslo díluAD-USBC-Micro4-BK
ModelkaAD-USBC-Micro4-BK
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

7. Syntech

#ad

IPad Air 4, USB typ C na USB A 3.0 kabel adaptéru, Thunderbolt 3 na USB OTG adaptér kompatibilní s iPhone 15 Pro Max, Dell XPS, Syntech Adaptér USB C na USB 2 kusy, Galaxy S9, MacBook Pro 2020

#ad
Syntech #ad - Nylonový kabel je dostatečně robustní pro každodenní použití a flexibilnější jako adaptér bez kabelu. Promyšlený design jednoduše zasunete a pracujte. Adaptér může přenášet data rychlostí až 5 Gbps. Kapesní velikost. Zakryli jsme tě.

Dva adaptéry nebo usb a zařízení se vzájemně nesrazí, což se může stát u mini adaptérů bez kabelu. Dlouhá životnost a spolehlivost prémiová hliníková slitina nabízí nepřekonatelnou trvanlivost. Univerzální kompatibilita usb c na usb adaptér spojuje vaše zařízení typu c kompatibilní se stoboltem 3 jako macbook pro, Pixel 2, Sony EZ, Chromebook Pixel, Dell XPS, Huawei P9 / P10, Galaxy Note8 / S8 / Tab S3, nintendo Switch, všechna zařízení USB typu C.

Podpora super speed & otg adaptér spojuje usb kabely, myš, flash disky, klávesnice a další usb periferní zařízení s porty USB-C s Vašimi laptopy a chytrými telefony. Všechny z nich! Zajištění kvality a zákaznický servis: v případě dotazů nebo obav nás neváhejte kontaktovat. Vyvinuto pro side-by-side na macbooku pro 2016/2017 nebo pro notebooky se dvěma porty Side-by-Side-USB-C. Nylonový kabel může zabránit poškození napěťovým zatížením usb zdířky.
ZnačkaSyntech #ad
Výrobcesyntech #ad
Výška0.2
Délka6.69
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo díluCA2Black
ModelkaCA2Black

8. Basesailor

#ad

Samsung Galaxy A53 A54, Basesailor USB C zdířka na USB konektor adaptér 4 kusy, Z Flip5, typ C Female to A Male nabíjecí kabel Adaptér pro Apple Watch 8 7, iPhone 15 Pro Max, iPad 10 Mini 6 Air 5

#ad
Basesailor #ad - Jednoduše zapojte usb a konektor adaptéru do svého zařízení a již máte USB-C přípojku. To zvyšuje opotřebení a pravděpodobnost chybného umístění. Připomenutí prodejce kromě použití s webkamerami nelze tyto adaptéry použít pro video export, dokovací stanicí s HDMI, což znamená, že tyto adaptéry nefungují s kabely, použití s usb-C sluchátky, DisplayPort nebo jinými rozhraními pro video výstup.

Nabíjení a duplikování souborů všeho druhu, adaptéry, bezdrátovými síťovými adaptéry a adaptéry SD karty je možné s těmito adaptéry. Podporujeme tento produkt 12měsíčním bezstarostným servisním plánem, více slibů S každým z našich výrobků máme slib, pokud tento produkt nesplňuje vaše standardy nebo očekávání. Méně starostí, takže při nákupu můžete být jisti, že obdržíte nový produkt nebo plnou náhradu, který chceme uplatnit. Dlouhá životnost a pestrobarevnost tyto adaptéry vyrobené z hliníkové slitiny v chirurgické kvalitě mají vynikající trvanlivost, a lesklým kovovým povrchem, kterou můžete očekávat od špičkového výrobku, který se také liší v široké paletě barev, která se hodí k barevným odstínům vašich přístrojů.

Něco starého, něco nového proměňte přípojku usb-a každého zařízení pomocí tohoto balíčku adaptéru na usb-c port a poskytněte jim potřebné rozhraní, aby fungovalo v době, kdy převládají připojení USB-C. Připojení v pokračování díky moderním výrobním technologiím jsme tyto adaptéry učinili tak kompaktními, aniž by vyčnívaly a nevznikaly žádné nepříjemnosti, že je lze vždy připojit k vašim zařízením, takže je nemusíte neustále zapojovat a odpojovat a přenášet s sebou.
ZnačkaBasesailor #ad
VýrobceBasesailor #ad
Hmotnost0.03
Číslo díluDE/USBC/FEMALE/USB/MALE/GREY
ModelkaJP-USB1495

9. EasyULT

#ad

Samsung Galaxy S23 S22 Plus Ultra FE černý, pro iPhone 15 14 13 Pro Max, EasyULT USB C zdířka na USB konektor adaptér, typ C na A nabíjecí kabel adaptér, iPad Mini/Air

#ad
EasyULT #ad - Vhodné na služební cesty, snadno se nosí, kancelář a domov. Snadné použití adaptér usb c na usb není nutná žádná instalace, design je velmi intimní a plný módy. Můžete ho uložit do kapsy. Dlouhá životnost a spolehlivost kvalitní hliníkové pouzdro usb c na usb adaptéru bylo rovněž podrobeno testu únavy při ohýbání a prokázalo se, že je vhodné pro vaše použití.

Vychutnejte si rychlé a bezpečné nabíjení. Při nabíjení je bezpečnější. Tímto způsobem můžete připojit telefony, myši, tablety, rozbočovače a jiná zařízení USB-C k vašim laptopům a nabíječkám s běžným USB připojením. Univerzální kompatibilitakompatibilní se samsung galaxy a70/a50/s9/s8/s8+/note 8, macbook 12 palců, google pixel 3/2/2xl, chromebook pixel, nokia n1, Google Nexus 5X/6P a dalšími zařízeními typu C na počítač Acer/HP/Dell/Asus/Lenovo nebo USB A nástěnnou / autonabíječku pro nabíjení.

Nepodporuje přenos videosignálu. Zabírá jen velmi málo místa, malý objem a nízká hmotnost. Usb c zdířka na usb konektor adaptér jedná se o adaptér usb-c na usb, flash disky, přeměňte usb porty na usb-c konektory. Vysoká rychlost tento usb c adaptér nabízí rychlost přenosu dat až 480 mbit/s mezi připojenými zařízeními a podporuje výstupní výkon až 3 ampéry pro nabíjení vašich zařízení.
ZnačkaEasyULT #ad
VýrobceEasyULT #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluTypec-USB2.0-Duan-1-Black
Modelka‎T-Typec-USB2.0-Duan-1-Black

10. deleyCON

#ad

černý, deleyCON DVI na HDMI kabel adaptéru, TV dataprojektor PC, pozlacené kontakty, DVI konektor k HDMI zdířce 24+1-1080p Full HD HDTV 1920 x 1080

#ad
deleyCON #ad - Vysoce kvalitní kabel adaptéru deleycon dvi na hdmi // dvi konektor 24+1 k HDMI zdířce 19pólový. Normované, přesně tvarované zástrčky/zdířky // konektor a kabel tvoří pevnou, velmi stabilní jednotku // kývající se kontakty téměř vyloučeny.

Můžete například připojit grafickou kartu s hdmi výstupem na monitor, které mají konektor HDMI a/nebo DVI, notebooků, notebooků, televizor nebo projektor se vstupem DVI. Slo modelu: mk1151 // značka: deleyCON. Maximální rozlišení: 1920x1200 wuxga // full hd 1080p 1920x1080 // ideální pro přenos obsahu s vysokým rozlišením // Prvotřídní přehrávání zvuku. Barva: Černá // počet: 1 kus. Obzvláště vodivé, 24k pozlacené kontakty konektoru // pro vynikající, bezztrátový přenos obrazu // vícenásobné stínění kabelů a kvalitní, stabilní zástrčky/zásuvky téměř vylučují rušivé vlivy.

Kabel má délku cca 15 cm a umožňuje oba směry signálu: od HDMI na DVI nebo z DVI na HDMI. Kabel adaptéru lze použít v obou směrech signálu. Kompatibilní se všemi zařízeními, projektorů, včetně monitorů, televizorů, pc grafických karet atd.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluMK1151
ModelkaMK1151